Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa no veď nič iné my už ani neostáva..... 🙂

rojica
11. okt 2012

@belalinda a ty si čo všetko užívala?....teraz neviem či si to už písala....mám už s toho chaos.... 🙂 ....

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica hlavu hore, dobre to dopadne 🙂

pgaba
11. okt 2012

@krakulka ja som mala v utorok vklad. ako sa mam zatial docela fajn, asi trochu viacej spim, pijem ale inak asi rovnako. U teba co noveho?

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa tak ako sa hovorí trpezlivosť ruže prináša,,,,kto vie že čo mne prinesie..... 😀

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica len pozitívny výsledok 🙂

pgaba
11. okt 2012

@chrustik10 dik som zvedava co sa dozviem ale nadej a viera zomiera posledna ;)
toto cakanie je asi na tom taknajhorsie ale co neurobime pre vysledok ;)
aj ja vam drzim palce a hlavne vela sil na pychanie.

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa ty si mala aký protokol na začiatku, čo všetko si užívala?.... 😉

pgaba
11. okt 2012

@krakulka
@pancuska ten diphereline pychas az do konca :D

pancuska
11. okt 2012

@belalinda no pekne 42? to som nikdy nemala!!a uz vies ake lieky budes mat pri IUI? co ti to teda moze sposobovat ,nechapem 😒 ale inak tiez som hned myslela ci nie si tehu 😉 a teraz by ti po tej vyvolvacke kedy mala prist mrcha?

belalinda
11. okt 2012

@rojica @rojica ja som este nic neuzivala 😉 Teda odkedy som v GF, este som neuzivala nic... Bola som na laparoskopii, robili mi drilling vajecnikov a odstranovali cystu, odvtedy cakam na mrchu... Kedze mam dobry hp a partner dobry spg, protilatky tiez ok tak ideme prvy cyklus bez stimulacie - ked dostanem mrchu idem na 11den na sono a odber a zvysok je presne tak ako mas Ty, pregnyl, iui, utrogestan...

pgaba
11. okt 2012

@alibabaa ahoj citam ze ta boli vajecnik -treba to prezit, predychat. aj mna velmi bolelo -pychalo ale musela som predychat v robote -trvalo to 1 den a potom uz bolo dobre a po 4dnoch som mala odber vaj. :D

pancuska
11. okt 2012

@pgaba
@maruskaaaa dakujem!!! potom ma napadlo este raz pozriet protokol a poriadne precitat ako to vlastne je a je tam ze do ovulacie,tak to bude parada pichat 4 injekcie 😀
@maruskaaaa no mam uz druhy diph. ale mala si pravdu,od manzela to bolo bez bolesti....zajtra uz bude pichat bez dozoru 😉 tak kysle uhorky? to mala aj moja segra taku chut a potom presla na kavove zrnka ale to sme museli pred nou skovavat lebo by to nedopadlo dobre!!! 😉

rojica
11. okt 2012

@belalinda moja tak ty to máš dobre keď máš všetky výsledky v poriadku.... 🙂 ...ani sa nenazdáš a budeš tehu.....veľmi držím palčeky.... 😉

belalinda
11. okt 2012

@pancuska ja som sa aj predtym niekedy dostala na styridsiatku 😉 Takze som to brala v poho, ze este neprisla... Ale zase sa uz neviem dockat na dalsi cyklus a snazenie tak som sla pre istotu ku gynde... No teraz prvy cyklus budem mat bez stimulky, takze len kontroly, ak bude folik tak pregnyl, iui a utrogestan... Ak nevyjde, tak potom pridame clostilbegyt a dalsie iui... Teraz by mala mrcha prist do 2 tyzdnov, ale dufam, ze pride skor! Tebe to ako ide?

jomini
11. okt 2012

@alibabaa ahoj, neboj folikuly nemozu prasknut bez pregnylu, stimulka obsahuje latky zabranujuce ich prasknutiu 🙂

belalinda
11. okt 2012

@rojica dikes 🙂 len uz to pocuvam dva roky jak sme obaja super v poriadku a ze to musi vyjst a furt nic 😉 To by som rada vedela kde robime chybu 😀

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica ja som mala dlhý protokol - diphereline - gonal - luveris - pregnyl 🙂

rojica
11. okt 2012

@belalinda tak to je neuveriteľné za takú dlhú dobu a stále nič a popritom ste v poriadku....je to naozaj zvláštne..... ☹ .....ale teraz sa to určite podarí..... 😉 ....budem silno držať palčeky....pfuj pfuj....

maruskaaaa
11. okt 2012

@pancuska no ja mám pocit, že 2 dni strašne veľa papám a furt som hladná, akoby to bábo si stále pýtalo papať 🙂

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa a to sú tabletky, alebo injekcie?.....

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica to sú všetko injekcie, ktoré som si všetky pichala do brucha cca 3 týždne a 2 dni, potom už len pregnyl a šup na odber - OPU. 😉

belalinda
11. okt 2012

@rojica no presne! Na to, ze sme super zdravy nam to dost dlho nevychadza 😉 xixi
Nevadi, asi len nebol ten spravny cas 😉 aaale uz je! Takze hor sa tehulkovat 😉

pancuska
11. okt 2012

@belalinda ale tiez to akosi natahuju,ja by som ten clostyl dala hned nech nemusim cakat na dalsi cyklus a takto by to bolo poistene!! no pekne takze moze prist aj za 2 tyzdne?? je to na nervy.....a teply kupel si neskusala??? alebo cervene vino? alebo poriadny sexik????? 😉

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa čo je OPU?..

pancuska
11. okt 2012

@maruskaaaa to je dobre!! radsej papat akoby malo ist vsetko von,lebo suseda tak mala problemy cele tehu ze vsetko z nej islo von cele tehu a malinka mala nejake problemy pri narodeni a aj pocas tehu jej hovorili ze bude mat nieco s crevami.....

alibabaa
11. okt 2012

@jomini ufff som si vydychla..

belalinda
11. okt 2012

@pancuska zatial len ten sexik sme skusali 😉 cervene moc nemusim a horuci kupel tiez moc nie tak zostal len ten sexik 😀 Ja som chodila aj na folikulometriu a vzdy som mala nejaky dominantny folik tak asi preto usudili ze to musi ist aj bez toho.... Uvidime... Cas leti strasne rychlo takze sa ani nenazdam a som tehu :-P

pancuska
11. okt 2012

@belalinda presne tak!!! Vianoce sa blizia a budu to najkrajsie Vianoce 😉 no som zvedava na priebeh ....

belalinda
11. okt 2012

@pancuska veru, Vas bude tiez uz viacej na vianoce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre