Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

2lil
17. feb 2013

@viva13 ale tam nejdeš na objednanie počas IUI...jedine kedy si môžeš povedať termín je pri konzultácii, alebo ak by si potrebovala laparku ...inak ideš na kontrolu vždy v ten deň kedy ti povedia, ráno 7.30 na krv a potom hneď na ultrazvuk tam sa nedá objednať počas týchto kontrol sa nedá objednávať...

viva13
18. feb 2013

@2lil jaj tak potom členstvo mi bude na nič

siinda
18. feb 2013

@pechlinka ahoj,,no ja som bolesti nemala ale embrijko sa ani neujalo...tak možno je to dobre🙂)

pancuska
18. feb 2013

@pechlinka ahoj... aj ja som mala bolesti podbruska ako keby mala prist mrcha,nebolo to sice silne ale bala som sa....potom neskor to preslo a potom sa to zasa vratilo a tak som to mala na striedacku....

pechlinka
18. feb 2013

@siinda
@pancuska Ahojte baby...no ja nevie...tiez sa to vracia...raz su bolesti , raz nie su.. :( dnes som si volala embryolozke...ci tie 3 embryjka budu mrazit... :( nebudu...nevydrzali to.. :(

pancuska
19. feb 2013

@pechlinka jooj to je mi luto ze neprezili a tak musis byt v klude ze aspon tieto su uz na spravnom maminom mieste a vsetko dobre dopadne..... tie bolesti mozes mat aj zo stimulacie vajecnikov.... mna ked to na zaciatku tak bolelo velmi som sa bala ze mam OHSS ale asi som nemala no bolesti boli ....vela som pila a potom to nejak preslo ale zasa som bola nafuknuta ako sud....robievala som si struhanu mrkvu,jablko a citronovu stavu..... lebo to je vraj po ET velmi dobre na zenske veci....

given
19. feb 2013

@pechlinka Ahoj, aj mna pobolieva brusko, a trochu a prsia. Myslim, ze je to z Utrogestanu, je este strasne skoro, aby to bolo z niecoho ineho. Drz sa! Verim, ze ti vlozili tie spravne embryjka. Mne tiez pri prvom IVF neostalo nic na mrazenie a z dvoch vlozenych sa podaril krasny syncek.

pechlinka
19. feb 2013

@pancuska
@given Ahojte baby...no ja neviem...bolesti mam presne take iste ako vzdy par dni pred mrchou.. :( ale dakujem za povzbudenie...budem verit...ze sa embryjka zahniezdili..a ze v pondelok si vypocujem tu najkrajsiu spravicku.. 🙂

given
19. feb 2013

@pechlinka Tiez ma neprestava to brusko boliet. Budem drzat palce. Budes aj doma testovat? Ja musim vydrzat az do 1.marca, kedze som bola na KET, tak aj odber bude neskor.

pechlinka
19. feb 2013

@given No..uvidime. 🙂 nie...nechcem doma testovat..v pondelok mam ist na krv...tak to este vydrzim... 🙂 drzim paste...aj tebe.. 🙂

luanna
19. feb 2013

@pechlinka drzim palce 🙂

pancuska
19. feb 2013

@pechlinka to cakanie privadza cloveka k vselijakym myslienkam a tie hormony ani nehovorim! A tak vyskusaj prepnut na pozitivne myslenie pusti si nejaky dobry pekny film a hladkaj brusko,lebo uz ich tam mas! 🙂

eri6
19. feb 2013

ahojte, tak dnes je 13 deň od ET, hcg 840🙂)) Ja sa tešíííím, ale ešte stále s mierou. 12. marca mám UTZ

luanna
19. feb 2013

@eri6 super🙂 🙂 🙂

pechlinka
19. feb 2013

@eri6 Super , tiško gratulujem.. 🙂

pechlinka
19. feb 2013

@pancuska No ved prave to...stale sa sledujem.. :(

given
20. feb 2013

Baby, ktore sa chystate na injekcie, nasla som link, kde su takmer vsetky videa, ako si pripravit injekcie a pichnut
http://www.freedommedteach.com/player/Videos.aspx . Snad to bude pre niekoho uzitocne. Vela stastia.

bimbo37
22. feb 2013

@given ahoj, a kedy si bola na KET? A ako to dopadlo? Prepáč, ale objevím sa tu len občas a nečítam všetko dozadu. Ja sa chystám v stredu na konzultáciu a potom KET. Tak som zvedavá ako to bude prebiehať.

bimbo37
22. feb 2013

@belusa ahoj, ak môžem radiť, tak určite by som vyskúšla Harbuláka, ja chodím k nemu a robil mi aj IVF, boli sme tri baby a všetky tri úspech, tak asi sa nenadarmo hovorí, že je odborník. Akurát ja som v 11tt potratila, tak sa teraz chystám na KET. Ale podľa mňa je perfektný a aj jeho prístup.

given
22. feb 2013

@bimbo37 Ahoj, bola som pred tyzdnom a tym padom este neviem vysledok, az o tyzden idem na krv. Tak drzim palce, nech sa vam KET podari, v marci idete teda nato. Super!

bimbo37
23. feb 2013

@given tak drzim moc moc moc palce, nech sa pekne uhniezduje. Ak sa mozem spytat kolko ste mali mrazacikov?😊. My mame len 4, tak dufam, ze sa podari nieco. No uvidime. Tak sa potom ohlas ako ste dopadli. 😊

given
23. feb 2013

@bimbo37 Len tieto dve... Jasne, dam vediet. Pa!

ivanya
23. feb 2013

baby co ste tehu po ket, ako chodite na kontroly? mne len oznamili v gf pozitivny vysledok na 14 den, a ze o tri tyzdne (v 8tt) mam prist na ultrazvuk.... ako tu citam na fore, tak niektore chodia na krv aj 2-3x, ci sa zvysuje hcg... trosku sa obavam (az prilis som toho dnes precitala ;) ci je vsetko OK. Doteraz ma dost pobolievali krize a nohy, priznaky ako pred ms, momentalne citim akoby mi brucho zvnutra horelo, bazalku som mala vcera vecer 37,1 a dnes 37,3. mam to brat ako normalne priznaky a pokial sa neobjavi spinenie tak je vsetko OK?

luanna
24. feb 2013

Ahojte. Moc na predoperacne vysetrenie nemusi byt ranny ze?

alzbetapipi
24. feb 2013

@ivanya niektore centra robia len jeden odber, my sme prvy krat boli v brne a tam len 12.den robia... Asi ked sa citis dobre a nemas bolesti ani spinenie, tak staci to sono... Ale ked si nie si ista, tak radsej zavolaj... Drzim prsty 🙂
@luanna najlepsie myslim ze netreba ranny

martinkahc
24. feb 2013

Ahojte. Som nova v GIN FIV a chcela by som sa spytat ako to tam je splatenym. Za co budem platiti a za co nie ? Zatial som bola len na prvej konzultacii, kde mi pobrali vzorky a o dva tyzdne si idem po vysledky. Dakujem vam moc...

pancuska
24. feb 2013

@martinkahc ahoj,no mala by si platit len za ukony,za krv,vysetrenie a pod.zrejme nie aspon ja som to tak mala pri IVF. Inak aj na ich stranke www.ginfiv.sk je vela popisane a ak by si mala cas tak si to tam pozri! Ja som sa vela docitala aj tam a potom mi dost poradili aj baby tu! 🙂

annamary27
25. feb 2013

@ivanya ahoj,niektorým kočkám,ked maju nizke hcg tak sa robí viac kontrol krvi či sa hcg zvyšuje.Ak si mala dostatočne vysoké hcg,tak Ti další odber neurobia.Ale pre klud na duši,by som išla ešte pred tou kontrolou v GF ku svojmu gyn či je všetko o.k.Ja som bola asi 2krát u svojej kým som šla do GF a videli sme vačok aj srdiečko,tak sme boli s manželom kludnejší,než čakať 3týždne a dokonca sa mi objavil problém s krvným obrazom a nasadili mi na hematologii injekcie.
Držím palce 😉

lilith3
25. feb 2013

Ahojte dievčatá, ak by ste niektorá potrebovali dokúpiť pár ampuliek fostimonu, tak mne zostali po neúspešnom IVF a úspešnom spontánnom otehotnení, teda ich už potrebovať nebudeme, a majú trvku do 11/2013. Mám celú krabicu - 10 ks 75IU a jednu ampulku k tomu. Na cene by sme sa dohodli. Prípadné záujemkyne sa mi môžu ozvať na mailovú adresu kaja1970@azet.sk

mortaliska
25. feb 2013

Pridavam do diskusie link na HCG hodnoty: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
Stale to hladam tak to supnem sem 🙂 Upozornujem ze je to INDIVIDUALNE u kazdej zeny.
Su tam aj aj hodnoty HCG po 5-dnovom transfere "Hladiny HCG od ET (5-denní kultivace)".

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre