Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
17. apr 2012

@maco83 preplácaju časť poplatku za lieky🙂 a samotný výkon punkciu a embriotransfer.

maco83
17. apr 2012

@elise to viem ale, že by nemali preplácať vôbec nič...

elise
17. apr 2012

@maco83 to by sa ešte viacej znížila pôrodnosť☹

marikade
17. apr 2012

ahojte chcem sa spytat ci mate skusenosti s laparoskopiou robenou v gynfive a ci ste ju platili. dakujem za odpovede. ja som bola na dvoch konzultaciach a hned ma objednali na laparku...

tinasc
17. apr 2012

@ivka3901 tak podľa mňa by bola škoda tých injekcií, nie som ale doktor, ale som zvedavá, čo vám povie a dúfam, že to pre vás dopadne pozitívne 🙂

tinasc
17. apr 2012

@marikade áno ja som bola na laparo v gynfive, platí sa to ja som platila tuším 260 euro... za výkon a výber operatéra...

marikade
17. apr 2012

@tinasc ahoj dakujem za odpoved a ako si sa po nej citila?

tinasc
17. apr 2012

@marikade tak tesne po prebudení z narkózy celkom dobre, horšie to bolo keď som sa mala postaviť a ísť na záchod, to sa mi točila hlava a bolo mi trochu nevoľno, ale to prešlo... na druhý deň už to bolo dobré 🙂 hlavne po vytiahnutí katétra z rany 🙂

given
17. apr 2012

@marikade Ahoj, ja som prisla do Gynfivu, a uz som mala laparku urobenu. Robili mi ju v GPN. Vyhodou bolo, ze som tam nemusela ostavat cez noc, vecer ma pustili. A takisto som nemala z rany kateter. Cenovo si uz nespominam, ako to bolo, ale urcite maju nejaky cennik na webe. Laparku mi robil Cupanik s Maresom a boli fakt velmi mili a starostlivi. Odporucam.

monika1202
17. apr 2012

ahojte, pichanie injekcií do brucha bolí? Vo štvrtok začíname, tak mám trochu obavy.

martina2207
17. apr 2012

@monika1202 je to o zvyku. Zvládneš. 🙂

monika1202
17. apr 2012

@martina2207 hej musím to zvládnuť. Vo štvrtok a v piatok mi to pichne sestrička, ale cez víkend musím sama.

martina2207
17. apr 2012

@monika1202 u mňa to bol moment prekvapenia. Prvá injekcia prebehla asi tak že mi ukázala ako to zriediť, natiahla do striekačky a nechala ma pichnúť si samej. ukázala len sklon injekcie. A to ja mám panickú hrôzu z injekcii. Ale šlo to a bolo to tak dobre. Neboj.

maco83
17. apr 2012

@monika1202 ja som na tom bola rovnako v stredu mi to pichla sestrička ukázala čo a ako vo štvrtok som si to pichla sama pri len ma kontrolovala a v piatok som už fičala sama postupne ti budú injekcie pribúdať ale všetko sa dá v pohode zvládnuť... Teraz machrujem, ked to už mám za sebou 😉

monika1202
17. apr 2012

@maco83 no veď teraz si mám pichať 2- Menopur a Gonal. Gonal sa mi nezdá taký hrozný tam je malá ihla. Ale ten Menopur musím nariediť a tam je klasická striekačka a ihla. To neviem ako hlboko to pichnúť. Aby som si črevá neprepichla 😀 😀

martina2207
17. apr 2012

@monika1202 ale na Menopur si tak isto kúp krátke ihly. sú to oranžové. Dlhou a tlstou si to len namiešaj.

jahoda333
17. apr 2012

ja som bola na laparke v ginfive a operoval ma Harbulak fakt super profik a platila som 15Oeur za vyber operatora a robili mi to pred dvoma mesiac.

silvuska47
18. apr 2012

@tinasc no ved nejako vydrží ten moj chlap..hlavne ho nedráždiť 😀 som zvedavá hrozne na to čo povie...jáj ten bude nervoznyyyyyyyyyyy.....

tinasc
18. apr 2012

@silvuska47 no musí 🙂 jané, len ho netreba zbytočne stresovať, aj môj robil drahoty, keď mal prvýkrát ísť 🙂

given
18. apr 2012

@monika1202 Ahoj neboli to, niektore injekcie len trocha stipkaju, ale oproti porodu je to fakt pohodicka 🙂

liliana30
18. apr 2012

marikade - tento týždeň som bola na prevej konzultácii v Gyn-five - objednali ma hneď na laparoskopiu. Platiť budem 240 eur. Kedy ideš ty na laparoskopiu?

fles
18. apr 2012

@st2 ahoj kde ste sa stratili baby ? ako bolo dnes ? pozitivne 🙂 🙂 🙂 vsetko ako ma byt ? draha sestricka co povedala ? aha sice az o 14 tej budes volat co ? ozvi sa 😀 ja - pohoda zatial

fles
18. apr 2012

@maco83 kde si ?????? tak volali ? ako si dopadla , ides zajtra 😉

pechlinka
18. apr 2012

Ahojte baby, takze zase nic....test negativny...BT dnes opat 37,1...nechapem to..
😢 Teraz uz len pockat na mrchu...zacat brat clostil...a ist na IUI...dufam, ze to dobre dopadne... 😢

fles
18. apr 2012

@pechlinka 🙂 treba skusit vsetko, a verit ze sa to raz podari 🙂 neboj

pechlinka
18. apr 2012

@fles Dakujem....vyskusam a verim... 🙂

lea1333
18. apr 2012

@liliana30 da sa ist aj ,do nemocky na ,laparku nie ?

liliana30
18. apr 2012

@lea1333 - no mne o nemocnici nič nehovorili, iba m oznámili, že ak suhlasím tak mi ju urobia v gynfive. Ale od známej som počula, že jej to bude robiť doktor z gynfivu v nemocnici. Tak teraz neviem ako funguje či to záleží od doktora alebo podla čoho..?

lea1333
18. apr 2012

@liliana30 aha lebo ja nie ,som ,ochotna ,zaplatit ,za ,laparku ,260e musimto vyzistit!:

silvik1
18. apr 2012

@lea1333 ahoj. mne môj doki z GF navrhol aj možnosť, že mi laparku urobia v Ružinove a za poplatok 165 eur mi ju bude robiť on. takže dá sa to aj takto.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre