Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

reklamka
10. máj 2012

@elise - jaj, my mame darovane, kde sme platili jeden velky poplatok za vsetko. tak uz by sme nemali nic. a ak ano, snad mi to povedia, ked mi budu volat. 🙂

lulu667
10. máj 2012

@mayka ahojte aj ja chodim k p.dr. Behunovej ako to tu tak citam uz aj mate nieco za sebou my sme z manzelom este len na zaciatku tohto vsetkeho ale tak dufame ze uz coskoro prileti bocian aj k nam 😀 a boli by sme radi ak aj dva 😀 😀 😉

elise
10. máj 2012

@reklamka aha tak by si nemala nič platiť ale ked ti budu volať opýtaj sa pre istotu🙂 ale nezabudni užiť lieky diazepan a spasmposan. a hlavne si zoberte pozitivne myslenie že bábenka sa pekne uchytia a vy budete rodičmi 🙂 držim palce🙂

lea1333
10. máj 2012

@lulu667 aj my sme na zaciatku 😉

lulu667
10. máj 2012

my tam ideme este len druhy krat ale hrozne sa tesim kazdym sedenim sme blizsie a blizsie 😀 😀 😀 a kedy ides na dalsie sedenie?ja 23 na krv 😨

lulu667
10. máj 2012

@lea1333 my tam ideme este len druhy krat ale hrozne sa tesim kazdym sedenim sme blizsie a blizsie a kedy ides na dalsie sedenie?ja 23 na krv

lea1333
10. máj 2012

@lulu667 ja 18maja uz pre vysledky 3sedenie 😉

tinasc
10. máj 2012

@lulu667 neboj sa, určite priletí bocian aj k vám... je to síce dlhá cesta, ale častokrát úspešná 🙂

kklaudia
10. máj 2012

Ahojte dievčatá, čím viac čítam, tým viac sa strácam...
Som týždeň po laparoskopii, dnes som bola v Gyn Fiv dohodnúť termín, ale ešte to nemám schválené poisťovňou. Chcela by som vedieť, koľko stoja tie injekcie, či je to u každého indi vindi, alebo ako to je. A potom ešte na priebeh od užívania tých injekcií, kedy si ich začnem dávať, kedy bude potom odber vajíčok, kedy ich do mňa vložia a kedy budem vedieť, či budeme mať miminko.
S manželom sme spolu tri roky, a žiaľ bohu, má spermií dosť, ale sú lenivé. Ja som v poriadku, pán doktor povedal, že ani na laparoskopii sa nič nenašlo. 🙂
Zdá sa mi, že čím viac podstupujem, tým je to horšie, čas sa vlečie tak pomaly.... Dnes mám takú fajn depku...
Ďakujem za Vaše odpovede...

lea1333
10. máj 2012

@kklaudia co skoro budes ,stastna ,maminka aj ja depkujem sem tam 😉 na laparke ,si ,bola ,kde ?

lulu667
10. máj 2012

@lea1333 tak sme natom asi tak rovnako 😉 ked mi povedali ze nemozem mat babetko uz prirodzene tak som mala pocit ze som v tom sama a teraz pozeram ze ani zdaleka v tom niesom sama 😕

lulu667
10. máj 2012

@tinasc dufam ze bude uspesna a hrozne sa mi paci ta moznost ze by mohli byt dvojicky 😀 😀

lea1333
10. máj 2012

@lulu667 nie ,si nebnoj ,sa!:a preco nemozes ,prirodzene ?

lulu667
10. máj 2012

@kklaudia ahoj ja ti sice na tvoje otazky neodpoviem ale depku mam aj ja a stale od kedy sme prisli o nase mimi a stale do toho nieco zle vchadza u nas je problem umna......preto si to davam obcas vsetko za vinu......ale to je tak depka pride odide a stale dokola az pokym nebudem drzat v naruci svoje mimi 🙂

lulu667
10. máj 2012

@lea1333 pretoze ja mam jeden vojickovod vonku (co som mala mimomaternicove tehotenstvo-6tt) a druhy nefunkcny ☹

kklaudia
10. máj 2012

@lulu667 Ahoj, môj manžel má výčitky, hlavne po tej laparke, že iní si týmto nemusia prejsť a my áno... On celkovo nemá rád, keď ma niečo bolí...
@lea1333 na laparke som bola v gyn fiv...

lea1333
10. máj 2012

@lulu667 aha jasne ,tak ,to ,mi ,je ,luto!:ale uvfidis ,ze co skoro bnudes maminka 😉

lulu667
10. máj 2012

moj manzel sa otom ani rozpravat nechce a u nas si to za vinu davam ja kedze je chyba na mojej stane a ten pocit je hrozny ☹

lea1333
10. máj 2012

@kklaudia a obni automaticky ,ta ,poslu na ,laparku ,ze ?pred ,tym nedaju niake ,lieky ?myslim hormony a ked sa nepodari tak ,az ,potm ,laparka ?

pechlinka
10. máj 2012

Ahojte baby...mate niektora za sebou IUI?...

reklamka
10. máj 2012

@lulu667 -moja, sama urcite nie si. je nas bohuzial takych parov pozehnane. ☹ 😒 😖 presne viem ako sa citis. ☹

lulu667
10. máj 2012

@lea1333 ani nevies aka by som bola stastna a nic ine by mi k zivotu netrebalo 🙂 🙂 ale zacali sme skoro rovnako takze sa tak kludne mozme za nejaky cas stretnut uz z bruskami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

reklamka
10. máj 2012

kedy vam volali, ze mate dojst na ET? den vopred? ja som bola v pondelok na sono na kontrolu sliznice a dr. povedal, ze v piatok bude vklad, ze mi budu volat a zatial nikto nic. 😒

lulu667
10. máj 2012

@reklamka najhorsie na tom je ze musis vystupovat ze si uplne v poho ale v nutry,v sebe si uplne zlomena 😢
ani nie tak z toho ze som "neplodna" ale stoho ze sme prisli o mimi

lea1333
10. máj 2012

@lulu667 prvy krat som tam ,bola 24aprila mozne ,je ,vsetko len ja ,to niak ,uz neriesim 😉 nechavam tomu volny priebeh 😉

lea1333
10. máj 2012

@reklamka skus tam zavolat 😕

lulu667
10. máj 2012

takto by som to chcela brat aj ja no nejak mi to stale nejde.......

lulu667
10. máj 2012

@lea1333 takto by som to chcela brat aj ja no nejak mi to stale nejde.......

kklaudia
10. máj 2012

@lea1333
Ja som bola na krvičku, hormóny boli v poriadku...ale mňa už na prvom sedení objednal na laparku, mala som mať 19.4., ale nakoľko som mala menz., tak sa to presunulo na 3.5. Neviem prečo, zrejme keď videl spermiogram a moje výsledky od gynekologičky, hneď chcel vedieť, čo mám vo ,,vnútri,, 🙂. A dnes mi povedal, že všetko O.K. Ja si myslím že laparoskopia bola zbytočná. Na šťastie sa na LSK nezistilo nič čo by som doteraz nevedela.
Tak aspoň to ma teší. Ale doktorovi veľmi dôverujem, aj to je dôležité, takže čo povie, to urobím... Len som zvedavá čo ma ešte čaká...

reklamka
10. máj 2012

@lea1333 - este im davam sancu zavolat. 🙂

@lulu667-ano, je to hrozne. tazko sa o tom rozprava. je to fakt velka psychicka zataz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre