Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sizo
25. jún 2013

@vodnari Dakujem moja.-)))))))

blavabla
25. jún 2013

@danky24 ahojky,zo srdiecka gratulujem...tesim sa ,ze nas je stale viac a viac...za chvilu GF skrachuje,lebo tam nebude mat kto chodit!!!!! Krasne tehulkovanie.... 😀 😀

macka23
25. jún 2013

@zuzanka05 ahoj, ano prve iui...chodim k harbulakovi. to je tak, ze na 14ty den mam ist na odbery a to vychadza na sviatok, nasledujuci tyzden mam dost problem sa uvolnit z prace, tak neviem ako to mam vymysliet. Skusim tam zajtra zavolat a dohodnut sa nejako. Drzim palce.

danky24
25. jún 2013

@mauerka Ďakujem 😀 dnes hcg 445 tak sa tešíme len aby ešte dve neboli 😀 ale nech už mi to je jedno ...... ja si tiež myslím že je to zbytočné byť doma ak je všetko OK, tak to som rada že už je to OK a opatrne. Ja robím v kancelárii takže v pohode nenamáham sa a hlavne už nelietam ako kedysi že šup šup ešte toto aj toto teraz pracujem s kľudom angličana 😀 😝 drž sa

danky24
25. jún 2013

@blavabla ďakujem 😀 ale toho sa nebojím že by skrachovali, keĎ som tam dnes bola tááá šóóóóra na krv tomu vobec nenasvadčuje, priam na opak mám pocit že je tam stále viac a viac párov, čo je smutné ale na druhej strane nám pomožu k vytúženému bábu 😀 vďaka im za dobrú prácu 😀

blavabla
25. jún 2013

@danky24 ale ved ano,len som chcela povzbudit vsetky snazilky...aj ja cakam babenko""MADE IN GYN-FIN""a sme im velmi vdacny... 😅

danky24
25. jún 2013

@blavabla to áno ale povzbudzujúce je že sú tam stále nové tváre ... takže prídeme a po pár mesiacoch už iný prídu 😅

blavabla
25. jún 2013

@danky24 ved toto...a my sa vratime tak o rok o dva pre druhe...xixi.. 😀

krakulka
25. jún 2013

Ahojte, boli ste niektorá na laparke v Ružinove? Posiela má tam dr.drábek. su možné kompl. Tak mi ju nechce robiť v Gf.
Gratulujem všetkým novým tehulkam 🙂))

lucia2505
26. jún 2013

@krakulka ahoj...ja síce nechodím do tejto diskusie, ale bola som na laparke v Ružinove 3 krát.

nelka341
26. jún 2013

@krakulka ahoj,ja som tam bola a mala som na vyber ci v gyn five alebo tam v nemocnici.a sama som si vybrala nemocnicu pre istotu. a v pohode... 🙂

majkulik
26. jún 2013

to sa mi len zda, alebo ten cas medzi jednotlivymi ukonami sa tak strasne vlecie? Hm pojdem si dnes zacvicit a vyhodit to napatie z tela. . .

lesik
26. jún 2013

Babulky,boliss te niektora na vysetreni vajcovodov metodou SIS?Co ma caka?Je to bolestive?Sestricka mi uz dala dva oblbovaky domov, takze pocitam,ze to bude asi boliet.A este otazka na zaver.Mam uzivat aj nadalej Utrogestan aj ked sa mi nepodarilo otehotniet a chystam sa na SIS?Zabudl 😠 a som sa to dnes opytat sestricky.
Diky.

matka177
26. jún 2013

Ahoj ako ste dnes dopadli,aky protokol ti dali?mne dali dlhy okolo 14 jula si zaciman pichat.Dufam,ze vsetko dobre dopadne

petkaa28
26. jún 2013

@matka177 jeeeej super 🙂) nam sa to posunulo o tyzden, papier ostal visiet v poistovni.... Vrrrr... Tak som tam volala, ze posuria odoslanie... No co uz... Na recepcii povedali, ze aj tak stihane pred ich dovolenkami, tak dufam....

mauerka
27. jún 2013

@lesik SIS bolo pre mna uplne v pohode, nebolestive akurat neprijemne. A tie "oblbovaky" nie su na oblbnutie 🙂 ale hlavne na uvolnenie hladkeho svalstva. Cipok aj od bolesti, ale ako vravim - pohoda. Plati sa myslim 60€. A urtogestan vysadit. Ten sa berie len v druhej faze cyklu a ak si dostala ms tak sa vysadzuje a opat nasadi po ovulke. Ak by si otehotnela tak beries dalej az do 10.-12. tt

mauerka
27. jún 2013

Ked sme my zacali chdit do GF bolo tu na MK praveze take hluche obdobie co sa otehu tam tyka. Zdalo sa, ze v GF sa nedari... tak som rada, ze sa tu mnozia dokazy, ze aj v GF sa da otehotniet 😉 @blavabla

lesik
27. jún 2013

@mauerka Vdaka za odpoved.Menstruaciu som zatial nedostala,co mi je cudne uz mam asi 37 den cyklu... Teda mam ho aj teraz uzivat ked este nemam menzes?No najlepsie bude ak si zavolam do ambulancie.

mauerka
27. jún 2013

@lesik utros ti predlzuje cyklus, to je normalne. ja som mavala 29dnove cykly, ked som po IUI mala aj na 30. den negativne testy vysadzala som utrogestan, ms dosie do dvoch dni

majkulik
27. jún 2013

@mauerka a ako ti bolo po SIS?

majkulik
27. jún 2013

@lesik ahojky, kedy ides? ja 04.07. 🙂

stanka810
27. jún 2013

@lesik
@majkulik ta bolest pri SIS je individualna, napriklad mna to hrozne bolelo, ked do mna vstrekoval cez katater tu tekutinu....uplne mi bolo teplo az na odpadnutie....strasne krce ako pri menzese ale ovela krat horsie....potom uz ked bola tekutina dnu a pozeral na monitor tak uz to bolo v pohode a cele to trvalo asi 10 minut a doma som potom cely den lezala co ma bolelo podbrusko....o dva dni nato som sla na IUI

majkulik
27. jún 2013

@stanka810 10 minut? to je super, ja som myslela, ze daku hodinu to bude trvat. Ja som si priplatila penu - vraj je presnejsia ako tekutina. so som zvedava. IUI u nas nehrozi, takze ak bude vsetko v poriadku, tak sa vypise ziadost na IVF.

stanka810
27. jún 2013

@majkulik 10 minut aj s obliekanim...to bolo sup sup....vstrekne tekutinu a sleduje si monitor a ty citis v brusku tu tekutinu take chladive...ak mas teda prechodne vajcovody....inak mna to aj doma potom bolelo dost....som bola cely den mimo nepouzitelna 🙂 a nejaku penu mne ani nespominal harbular veru...len toto 🙂

mauerka
27. jún 2013

@majkulik uplna pohoda, trochu som spinila ale na druhy den som nevedela, ze som niekde bola

mauerka
27. jún 2013

@stanka810 ani ja som doteraz o ziadnej pene nepocula /moja bola Stenova/

stanka810
27. jún 2013

@mauerka mne dal harbulak na vyber laparku alebo SIS a mala som na to minutu na rozmyslenie 😀 a SIS mi opisal ako vstreknutie tekutiny a ze to stoji 60 eur a to bolo cele 🙂

majkulik
27. jún 2013

@stanka810
@mauerka
mne dr. Behunova povedala, ze najprv SIS, ze ak su priechodne, je to zbytocny zasah do brucha. a laparka v pripade zlych vysledkov. ponukla mi tekutinu alebo penu - ze s penou este vela nerobili, ze je to novinka a je presnejsia ako tekutina, ale ze sa priplaca. tak sme priplatili. treba aj tam s doprovodom, alebo len odtial?

mauerka
27. jún 2013

@majkulik aj tam, kedze beries ten diazepam pred zakrokom. trva to 10 min. tolko doprovod pocka 🙂

sofia244
27. jún 2013

ahojte babule, joj už je to dávno čo som sem písala))) baby viete mi poradiť. Keby som chcela druhé dieťa tak co musí m absolvovať znovu na oplodnenie, mám zamrazené embria 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre