Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvik1
7. aug 2013

@petkaa28 takže 21 bolo zrelých z toho sa 18 oplodnilo. 11 sa dalo hneď zamraziť a zbytok ostal na PK. v nedeľu bude transfér.

majkulik
7. aug 2013

@silvik1 drzim i palceky, aby ti to dobre dopadlo. ako dlho si brala hormony pred odberom?

petkaa28
7. aug 2013

@silvik1 supeeeer!!! Blahozelam a drzim palce 🙂)))

bimbo37
7. aug 2013

@silvik1 jeeej, gratulujem k takej úrode, to máš super. ale aj tak dúfam, že tých mrazáčikov nebudš potrebovať 🙂, držím moc palce nech sa transfer podarí.

matka177
7. aug 2013

@mauerka ahoj tak mam potom.mala som dve blastocisti tie mi vlozili,jedno islo na mrazenie.este stale mam pit?

matka177
7. aug 2013

@petkaa28 ahoj ja som bola dnes na transfer ,vlozili mi dve blastocisti,jedno islo na mrazenie.neboj urcite do dorastie,ked budem mat malo liekov tak oni ti daju aj na ambulancii.ja som dnes vracala co mi otalo a vratili mi aj peniaze.ja som toho minula velmi malo,islo to rychlo.teraz budem len oddychovat,dufam,ze to bude ok.drzim ti palceky

petkaa28
7. aug 2013

@matka177 dakujem 🙂) ty teraz oddychuj a drzim palce, aby sa drobci zahniezdili a udrzali tam kde treba 🙂))

petkaa28
7. aug 2013

Baby a co to s vodou a pitim?? Pred transferom mam viac pit?? Ci ako? Dakujem

mauerka
7. aug 2013

@matka177 Super 🙂 aj mne vkladali dve blastocysty 🙂 a pit ANO! Raz jeden dr. prirovnal uhniezdenie k pijavemu papieru - ked je suchy, nic sa na neho nenalepi, ked je mokry, ano ... 🙂 Takze v piti litrov vody pokracuj, dnes vecer aj deci cerveneho kludne 🙂 - na oslavu aj prekrvenie maternice. A este by dnes bodol aj sexik - su najnovsie sdudie, ze ejakulat nejak chemicky dobre posobi po trensfere na uhniezdenie - aspon teda v Rakusku a nemecku sa o tom dost pise v poslednej dobe. Drzim prsty, nech sa zahriznu a nepustia 🙂

mauerka
7. aug 2013

@petkaa28 Ovela viac - jednak kvoli zamedzeniu hyperstimulacneho syndromu, jednak preto, co som pisala o prispevok vyssie.

matka177
7. aug 2013

@mauerka dakujem za info si zlata

matka177
7. aug 2013

@petkaa28
@petkaa28 dakujem ,potom daj vediet ako pokracujes.kedy ides teraz do centra 🙂

petkaa28
7. aug 2013

@matka177 v piatok zase kontrola

mauerka
7. aug 2013

@matka177 Teraz ti pride nekonecnych 10 dni... netestuj prosim skor ako na 9. den po vklade - fakt, budes sa zbytocne stresovat ako ja - a nebol to bohvieaky pocit ...

kklaudia
7. aug 2013

Ahojte, idem po roku na KET... Ako to prebieha? Nakoľko prvý vklad nevyšiel- vraj pre to, lebo som nemala žiaden potrat ani tehotenstvo to moje telo nevedelo spracovať. Možno to nevyšlo pre to lebo som si dala vložiť iba jedno. Absolvovala som ale všetko potrebné aj s laparkou, preto viem ze viac sa pre to urobiť nedalo ☹. Dosť ma to vzalo a povedala som si ze uz nepojdem ale ťa túžba je silnejšia... Mame tam desať mrazacikov tak verím tomu ze tie dve sú na nás pripravené...

lucinka4185
7. aug 2013

takze lieky nasadene a v piatok rano letim zas do GF na krv a sono... ☹

mauerka
7. aug 2013

@kklaudia Urcite to dte, aj tak som prekvapena, ze si vydrzala rok... to, ze si nemala potrat ani tehu - to s tym nema nic spolocne, blbost... 10 zmrzliniek je pekna deviza 🙂

mauerka
7. aug 2013

@lucinka4185 A preco sa mracis? 🙂

kklaudia
7. aug 2013

@mauerka no čudujem sa sama sebe, ale psychika je Veľká Pani... Uz si bola na KET? Nevieš ako to prebieha? Ja totiž tie papiere nikde neviem nájsť.... Zajtra to budem musieť pozrieť ...

mauerka
7. aug 2013

@kklaudia Na KET som nebola, nam sa zadarilo 1.IVF

vahy1
7. aug 2013

@kklaudia na KET sa uziva od 1dna MS estrofem,prevazne 3x2tbl a potom sa cca od14 dna cyklu vklada utrogestan 3x2.

nezabudka8
7. aug 2013

@mirkaaak dakujem.stihnem 🙂dnes som sa objednala.zaplatim 30 eur a mam do tyzdna vsetko.drzim palce aj tebe nech sa o par dni tesime 😉

nezabudka8
7. aug 2013

@silvik1 fiha super.na nedelu drzim palce nech sa zadari po takej urode🙂

silvik1
8. aug 2013

@majkulik mala som dlhý protokol - injekcie som pichala tri týždne.

majkulik
8. aug 2013

@silvik1 tri tyzdne? ako si tie hormony znasala? a kratky kolko trva? nam schvalili ziadost a 20 ideme do GF a tak daok mi ma zacat ms.

stanka810
8. aug 2013

ahojte dievcata...zajtra idem do GF na 3D utz a som objednana k dr. Redechovi...aky je? s tym som este nemala tu cest 🙂

erin365
8. aug 2013

Ahojte, dnes som bola na kontrole v rámci IVF...som 3DC, všetko OK, k injekciám Diphereline sa pridáva aj Gonal a o týždeň na 10DC kontrola...dúfam, že všetko bude OK!

erin365
8. aug 2013

@silvik1 Ahoj 😵 Ja mám tiež dlhý protokol...Diphereline si dnes na 3DC idem pichnúť 15-tu injekciu čiže začínam tretí balík injekcií... Kedy máš transfer?

erin365
8. aug 2013

@silvik1 ááá, už čítam, že transfer máš v nedeľu 😉 Tfuj tfuj.

silvik1
8. aug 2013

@majkulik celkom to ušlo, akurát tie horúčavy do toho mi dali zabrať. krátky neviem koľko trvá - nikdy som taký nemala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre