Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leona45
4. jún 2014

Robia v Gyn Five IVF soft?

veronka88
4. jún 2014

Caute vsetky Gyn - Fivacky! Ja idem zajtra uz na prvu konzultaciu pred planovanym IVF. Neviem az tak uplne dopodrobna, co vsetko nas (teda najma mna) caka. Lieky, injekcie atd... Zajtra je to presne pol roka, co som bola v Gyn - Fiv prvy krat. Nuz... ak tam bude niektora z Vas o 10:00, tak sa vidime.

adulkam
5. jún 2014

Ahojte,potrebujem radu,kedy po uspesnom iui sa robi ultrazvuk? 7.5 som mala iui,21.5 som bola na krv. Do telef.neskor ma objednali na sono 12.6 a vcera,ked som tam volala,tak tvrdili,ze prve sono robia okolo 12 tt,to ma objednali na 14.7. Ved to je neskoro az v tretom mesiaci...pri synovi mi urcite robili v 8 tt.

dadkasuh
5. jún 2014

@waitiekatie
@annamary27
dakujem za rady... Dnes som sa objednala v budove SNOPu. U nich s tym vobec s tym nebol problem....

veronka88
5. jún 2014

Ahoj, a v tej budove SNOPu sa za tie predoperacne nieco priplaca? Ja tiez zacinam pichat a mam to zacat vybavovat a s mojou obvodnou je to tiez vselijake.

dadkasuh
5. jún 2014

@veronka88 zatial neviem, sestricka hovorila ze ked chcem aj odbery tak 5e inak iba za objednanie na presny cas 10e, Zvysok by mal byt asi plateny z poistovne

viva13
5. jún 2014

ahoj, neviete mi kočky poradiť podávali sme žiadosť v GF na IVF mám VŠZP a IB dá sa to pozerať online ked ju poisťovna prijme a kedy potvrdí?

elabka
9. jún 2014

Pipinky, som 11. den po transfere a uz 2. den mam prisernu migrenu. Nechcem ziadne tabletky, kedze este nemam vysledky dnesneho krvneho testu... Co robite, ked Vas boli hlava? Ja som v noci skoro vobec nespala napinalo ma na vracanie a hlava boli dalej ☹ Uz som fakt zufala... vodu pijem na litre ale nic nepomaha ☹

waitiekatie
9. jún 2014

@elabka skus aspon magnezko sumive ak mas doma... 😉

elabka
9. jún 2014

@waitiekatie Vdaka Kati, idem dnes do lekarne, tak si kupim a skusim...

viva13
9. jún 2014

@waitiekatie ahoj, mne magnezium ani magne B6 na migreny nezaberá ☹

viva13
9. jún 2014

ahoj, ako sa v GF volá to "lepidlo" ked sa vkladá embryjko? chcem pozreť v cenníku, alebo kolko to stojí? dakujem

waitiekatie
9. jún 2014

@viva13 v GF lepidlo nedavaju pokial viem...ani v cenniku nic take nie je, ani nam to neponukali.. tebe hej? 🙂

elabka
9. jún 2014

Pipinky, najkrajsi darcek, aky som mohla dostat k narodeninam - SOM TEHOTNA 😀 (prvy test po 11 dnoch)

viva13
9. jún 2014

@waitiekatie nie kamarátka si ho dala chodi do Ferticentu tak ma zaujíma či aj GF to má

viva13
9. jún 2014

@elabka gratulujem tak tie migreny stáli potom za to 🙂 aj ked nič na závidenie a magnezko pomohlo?

elabka
9. jún 2014

@viva13 @waitiekatie ďakujem 🙂 pretrpim aj migrény, hlavne, že som v tom 😀 magnezko som si kúpila a práve čítam pribalovy leták.. že ak som tehotná, užívať len ba odporučenie doktora! Ach!

viva13
9. jún 2014

@elabka to sa práveže odporúča 🙂

elabka
10. jún 2014

Babulky, preco sa po transfere dobia 2 krvne testy? (cisto zvedavost)

petkaa28
10. jún 2014

@elabka aby videli ci hcg stupa, alebo je nieco zle...

elabka
10. jún 2014

@petkaa28 ahaaa aj som myslela, ze to bude nieco s hcg, ale mne nepovedali ziadnu hodnotu len ze som tehotna...

petkaa28
10. jún 2014

@dadkasuh ja som bola v modre, stoji to tam 10€, objednaju ta priamo na cas... Neviem v ba kde nieco take je 🙂 drzim palce!!!

petkaa28
10. jún 2014

@elabka ani mne, len som sa spytala nakoniec, tusim som im spat volala :D aby som vedela druhykrat ako to stupa 🙂

elabka
10. jún 2014

@petkaa28 dufam, ze sa nezabudnem opytat v piatok 🙂 Ked som volala vcera tak som pocula len to jedno, na nic ine som uz nemyslela 🙂

minis
10. jún 2014

baby, chcem vas trosku povzbudit a dodat trosku optimizmu ;)
boli sme v gyn five 3x na IUI - neuspesne, 1x na KET- neuspesne, 1x na ET-neuspesne... inak ja ani moj manzel nemame vobec ziadny problem....
02.01.2014 sme dozvedeli, ze nase ET nevyslo, tak sme si povedali DOST...davame si rok pauzu...vyhodila som to uplne z hlavy, ale uplne ze vyhodila z hlavy (tz. s nikym sa o tom nerozpravat, ani s muzom, nepozerat MK- ani sem nechodit, ani na ine stranky, nesledovat sa, proste NIC) 🙂
zacala som cvicit straaasne vela krat do tyzdna, aj dva krat za den, zdravo sa stravovat a povedala som si, "dobre, ked sa nam hento nepodarilo, tak do leta sa vysportujem a vyformujem postavu" 🙂
a ani nevieme kedy, som sa v marci dozvedela, ze sme v 5tt ;)
Tak vas chcem povzbudit, a baby, vazne je to skoro vsetko "v hlave".....psychika....
vela stastia vam prajem ;)

minis
10. jún 2014

@elabka gratulujem a davaj na seba veeelky pozor ;) a tes saaaaaa ;)

elabka
10. jún 2014

@minis tesiiiiiim sa strasne moc 🙂 Dakujem, davam si pozor 🙂 a gratulujem aj ja Tebe!!!!! 😀

elabka
11. jún 2014

Ahojte Pipinky, som tu tusim jedina, co sa vypytuje v tychto dnoch 🙂 Zas mam problem.... teda, otazku... Moj drahy by uz rad nejake postelne hratky... a ja mam strach. Viem, ze tehotenstvo nie je choroba, ze sex nie je zakazany... ale my sme boli na IVF a rovno ICSI tak sa bojim, ci nahodou nemam protilatky na jeho spermie a ci by jeho ejakulat v mojej maternici nesposobil potrat.... Mozno moc spekulujem... ale bojim bojim...

diska
11. jún 2014

@elabka ked sa bojis tak co tak kondom? 😀

elabka
11. jún 2014

@diska je to riesenie, ale ak by to bolo bezpecne aj bez neho, tak zbytocne vyhodene peniaze 😉 kedze by sme to museli takto nasledujucich 9 mesiacov...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre