Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

oriesocek
4. okt 2012

@silvik1 no mi sme boli este len prvy krat a manzel sa snazil odlahcit atmosferu a dr. si mlel svoje. Som zvedava co vsetko nas v GF caka, dufam, ze okrem manzelovho zleho spg (o com vieme) to nebudu este aj dalsie veci...

boobaa
4. okt 2012

@rojica Maci ak sa možem spýtať - ty sa chystáš na nejaký zákrok, alebo sa vám už podarilo babatko?

rojica
4. okt 2012

@oriesocek tak to som aj ja strašne zvedavá, že čo všetko nás ešte čaká.....dúfam, že už nič zlé sa nedozviem ako na prvej konzultácii..... ☹

2lil
4. okt 2012

@oriesocek ahoj,... nás čaká prvá návšteva na budúci týždeň :( ... tak sa chcem spýtať čo všetko ti robili? aj ťa pozerali? brali krv?? či? aké vyšetrenia ti navrhli? ...ďakujem moooc... 🙂

rojica
4. okt 2012

@2lil a kedy idete do GF na budúci týždeň? a ku komu idete?... my ideme 11.10 na druhú konzultáciu... 🙂

oriesocek
4. okt 2012

@lil najprv sme len diskutovali, pytal sa ta take vseobecne veci, ako dlho sa nedari, ake ochorenia, co nam vsetko robili, zistili na gynekologii, urologii. Potom este chcel novy spermiogram, takze sme sa objednali a taktiez mam doniest doplnujuce vysledky od gynekologicky (onkocytokogiu, ereaplazmu, mykoplazmu atd...), potom prist k nim na odber na 3 den cyku a potom so vsetkym sa objednat znova na konzultaciu.....eto vsio 😉

oriesocek
4. okt 2012

@rojica neboj, ono to nie su vzdy len zle dni....

rojica
4. okt 2012

@oriesocek no dúfam, že nie.....že budú aj dobré dni.... 🙂

2lil
4. okt 2012

@rojica ...ideme v pondelok k Harbulakovi ... čo bolo na prvej? aké vyšetrenia si musela absolvovať? ku komu chodíš?

2lil
4. okt 2012

@oriesocek no ešte že chodím k ženskej do gf bo mňa by sa mohol pýtať čo mi robili a čo nie... toto je pre mňa španielska dedina ... dr mi vravela že mám všetko čo na vstupnú konzultáciu potrebujú že potom už len to čo si sami robia ... tak uvidím ... ale nech to mám už za sebou...nech viem na čom sme a čo nás čaká....

rojica
4. okt 2012

@2lil napísala som ti do IP....

pgaba
4. okt 2012

ahojte, chcela by som sa spytat, ze ci nahodou niektora nepojde na odber vaj. v nedelu do GF?

misiatko81
4. okt 2012

@rojica ale to bol rok strávený v GF,celé to trvalo dlhšie.

pgaba
4. okt 2012

baby a este jedna otazocka - viete napisat, ze kolko dni nemozete mat styk s muzom/partnerom pred odobratim vaj.???? mi mame mat odber v nedelu ale nikdo nic nepovedal ohladne tohto. kolko dnove mozu byt spermii?Dik

ivka3901
4. okt 2012

@annamary27 díky za tip budem uvažovať o ňom a on by mi aj poradil po tých všetkých pokusoch čo sa nepodarilo?

chrustik10
4. okt 2012

@pgaba ahoj, ty už ideš na odber? zdá sa mi, akoby si len teraz písala, že si začínaš pichať... 🙂 tak držím palce....a síce nie som najlepšia osoba na radenie, ale pred spermiogramom mala byť 3 dňová abstinnecia, tak predpokladám, že pred vkladom by to asi malo byť tiež tak, ale pred odberom?? to by asi nemalo nijak vadiť.... 🙂 a len tak s povzdychom - chcela by som mať tieto problémy 😀

chrustik10
4. okt 2012

@pgaba chcela som sa ešte opýtať, ako to dopadlo so zvýšenými hormónmi...nejak ti znižovali dávku? alebo urýchlili odber?

chrustik10
4. okt 2012

@pancuska sa nám to kráti....začínam byť v strese....ešte beriem len antikoncepciu a už denne vynadám minimálne trom kolegom....a keďže o mojej situácii vedia len šéfovci, tak sa všetci divia, že čo mi je....čo bude keď sa začnem dopovať? 🙂) po dipherelinovom útlme príde uragán?... 😀

chrustik10
4. okt 2012

@annamary27 si moje svetielko na konci tunela....živý príklad toho, že sem-tam sa to aj podarí....držím palce, držte sa 🙂

chrustik10
4. okt 2012

@gelinka75 tak sa pekne v kľude preliečte, aby ste boli fit a potom budem držať palce....ešte máte kopec času

gelinka75
4. okt 2012

@chrustik10 no uz sme zacali, nech to odsypa co najskor 😉

chrustik10
4. okt 2012

@maruskaaaa @pgaba ďakujem vám baby za info o pichaní...takže na pohotovosti usmerním sestričku - pomaly, pomaly, pomaly 🙂

rojica
4. okt 2012

@misiatko81 a kde všade ste ešte boli?

pgaba
4. okt 2012

@chrustik10 ahoj, dik za odpoved. ja som zacala pychat od 16.9. -takze uz toho mam akurat plne zuby a strastne krce - je najvyssi čas ist uz na odber :D-neviem čo to obnasa ale musime prezit. davky znizovali a dnes po telefone zvysili ale som mala dnes posledne injekcie :D hurrrraaaaaaaaaa zajtra uz len do svalu co treba po 22hej pychat a v nedelu sup na odber. ty mas ake problemy ak nie taketo? od antikoncepcie som nemala az tak burlive hormony a po pychani som sa bala, ze budem vybusna ale v pohode sa to dalo - mozno 2-3x som vybuchla ale len minimum. pri menzese pred tym to niekedy u mna bolo horsie :D
drzim baby palce - ano hlavne pychat pomaly. ak sa ti budu tvorit modryni treba si to natiierat ;)

2lil
4. okt 2012

ahojte baby,... niekde tu som čítala že berú krv na 3-5 DC ... to je aké vyšetrenie? ideme na prvú konzultáciu a budem akurát 4 DC ... myslíte že mi hneď zoberú krv? a treba byť nalačno? ďakujem....

annamary27
5. okt 2012

@ivka3901 on ťa premeria svojimi prístrojmi,vyspovedá a mal by povedať kde je pes zakopaní a na to by ste sa jeho liečbou potom sústredili.

annamary27
5. okt 2012

@chrustik10 😀 ,treba skúšať kým sa dá a veriť,že sa to podarí 😵

annamary27
5. okt 2012

@2lil to ti budú brať krv na hormonálny profil,myslím,že nemusíš byť nalačno,niečo lahké môžeš.

boobaa
5. okt 2012

tak a dnes už mám za sebou (v sebe) prvý GONAL. Zatiaľ úplne v pohode, dúfam že sa to nezvrhne a nebude mi bývať zle tak ako pri 1 IVF 😖 Mala s te niektorá tiež zlé skúsenosti po GONALE??

pancuska
5. okt 2012

@chrustik10 veru uz sa nam to blizi....a ja mam zasa obavy z toho pichania....a kedy zacnes rano co vecer? a do ramena ci do brucha? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre