Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
19. jan 2011

ahojte, mame IUI za sebou.. chcem sa spytat, mna to priserne bolelo, som sa tam aj rozrevala... a teraz ma boli brucho ako ked mi robili HSG zaziva... je to normalne? aj doktor pozeral, ze netusil ze ma to az tak bude boliet..

alabu
19. jan 2011

@yeliel @balinka povedala mi to lekarka ze centru klepli po prstoch a nechceli im to preplacat bez toho aby bolo nejake podozrenie na nieco....cize teraz po neuspesnom IVF to uz nebude problem....viem ze sa nic neplati 😀 aspon za nieco....mozno nakoniec zistim ze si mam pichat fraxiparin a dalsie IVF mam v suchu 😀

alabu
19. jan 2011

@pici ako je to mozne? normalne to vobec necitis...akurat tu studenu dezinfekciu na zaciatku 😝 a ked ta vysetruju nemas bolesti? lebo ja som mala bolesti pri vysetreni ked som mala zapal vajecnikov...to som vzdy revala od bolesti...inak ak by si mala bolesti aj zajtra cinkla by som do centra a opytala sa co s tym.....viem ze niektore baby tu pisali ze ked je krcok nejako zavrety alebo nejako zle ulozeny ze vtedy to trosku boli ale neviem ze by niektora baba pisala ze mala take bolesti ako ty ☹

balinka
19. jan 2011

@alabu aj ja som isla po prvom neuspesnom ivf,na odporucanie mojho gynekologa.a nakoniec sa to podarilo 🙂

pici
19. jan 2011

@alabu no mna bolelo aj HSG ked mi robili, lebo mam zavrety krcok a ovulaciu mam takisto bolestivu... tak asi som to mala tam cele take rozcitlivene alebo co.. aj doktora to zaskocilo, ze ma to tak bolelo...

alabu
19. jan 2011

@balinka no to by bolo super...a ako dopadlo prve...chapem ze neuspesne ale ako sa darilo vajkam po oplodneni? mala si mrazene a PK?

alabu
19. jan 2011

@pici no ked mne robili HSG(prefuky) tak to som ich od bolesti skoro ovracala...revala som strasne...a to jednu stranu mi ani nepretlacili...uz by som si to v zivote nedala robit ☹

balinka
19. jan 2011

@alabu mala som 26 a aj som darovala 🙂 pri ET som mala PK a pri kETkach uz nie,lebo som nechcela.

pici
19. jan 2011

@alabu no a toto ma bolelo asi rovnako.. ibaze ten tlak mam v bruchu stale :D
a som dufala ze tu bolest po HSG uz nikdy nezazijem... tam som nerevala. drzala ako kliest... a vedela som ze to asi nebude sranda ked nikto mi nechcel povedat ako velmi to boli... z personalu... ale drzala som... ale toto bolo dost bolestive... tak som sa rozrevala...

alabu
19. jan 2011

@pici fuha, tak to nezavidim....mna IUI nebolelo nastastie vobec...bola om tam 4x.....nemala si velmi kratky cas medzi HSG a IUI? nebolo to tym ze by si to mala este citlive? lebo inak je to vazne cudne ☹

pici
19. jan 2011

@alabu nie... HSG mi robili v marci :D on mi hovoril ze kvoli krcku ma to tak bolelo lebo ho mam totalne zavrety, co u zien,ktore nerodili je normalne...

demeeri
19. jan 2011

@pici Nemyslým si ,že je to normálne,keď ťa to bolelo. 😖 Odpočívaj,prejde to,neboj sa. Našťastie ja som z celého umelého polodnenia necítila bolesť .

demeeri
19. jan 2011

Baby viete mi niekto poradiť? Ako dlho mám podľa vás brať Estrofem a Utrogestan? Volala som do Gynfiv,sestrička mi poradila,aby som od dneska zčala s vysádzaním liekov.Bojím sa,aby to nebolo skor,ako má byť.Myslým,že ich budem brať do konca 12.týždňa.Čo myslíte? Som privelmi opatrná?

balinka
19. jan 2011

@demeeri ty necitas protokol?do konca 8 tyzdna a potom postupne vysadzat... 😝 mas to tam cierne na bielom...nechapem preco do konca 12 tyzdna?

pici
19. jan 2011

@demeeri no hlavne ze je to za nami... na bolest zabudnem... oplati sa....

mirus11
19. jan 2011

@demeeri no moja treba vysadzat lieky.ja som v 8tt a mne vcera doktor z gyn-fiv povedal,ze uz vysadit.tak dnes uz beriem len 2 a zajtra uz len 1 a koniec

mirus11
19. jan 2011

@pici baby aj ja som bola na prefukoch,ale mne dal doktor nastastie take odporucanie,ze som bola uspata a nic som necitila.ale mne este vyoperovavali cystu a to ma bolelo,ale dalo sa vydrzat.a ke d spomynate iui tak aj mna to bolelo,ked mi tam spermijky pustila.mne bolo az na odpadnutie,ale potom ale po 30min mi to preslo.ale urcite oplatilo sa.

mirus11
19. jan 2011

@balinka ak sa ta mozem spytat,uz mas vypocitany termin porodu od dokyho?a uz mas ukonceny 8tt?

pici
19. jan 2011

@mirus11 tak som aj rada ze nie som jedina ,koho to bolelo... dufam ze sa aj nam oplatilo

slniecko01
19. jan 2011

Ahojte Pipinky aj my sme chodili do GF a našťastie sa to podarilo na 1 krát a teraz máme doma dievčatko čo oslávi v sobotu 1 rok 😀

@pici aj mne keď robili 3 IUI tak aj mňa to strašne bolelo 😠 . A skoro som sa im tam dovracala. Tak mi dali pauzu a dali mi nejaký oblbovák. 2 krat mi robil IUI Harbulák a nič mi nebolo a 3x Drábek 😠

pici
19. jan 2011

@slniecko01 mne robil harbulak, nastastie to bolelo len chvilu, tak som si porevala a isla domov...

ericka007
19. jan 2011

@alabu
Moja dúfam že sa nájde príčina prečo všetky embrya odišli a ty sa budeš čoskoro tešiť tak ako ja, myslím na teba a držím vám palčeky 🙂 Daj mi vedieť ako vám dopadli výsledky.

demeeri
19. jan 2011

@balinka No práve,že v protokole nie je písané.Volala som do Gynfiv a doktorka povedala,že do konca 12.týždňa.Aj ostatné baby,ktorých poznám berú do konca 12.týždňa.Zato sa pýtam. neviem naisto,koľko týždnové je,bola som iba raz na ultrazvuku.Vtedy ukázalo,že 7.t.ale nejak to nevychádza.Podľa ET to je menej.

ericka007
19. jan 2011

@demeeri
Mne včera dr. napísala na zadnú stranu obrázku utz že od poslednej mrchy som 7+4tt a podla utz som 7+2tt. Tak mi tam skáču len dva dni. Skús si to perátať od poslednej mrchy 🙂

mirus11
19. jan 2011

@pici drzim palce,aby to tak bolo.ja ti poviem pravdu,ze ja som tomu neverila aj ked mi to dokonca povedali,ake boli vysledky s krvi-ze som tehotna.ja som si stale tvrdila svoje.ale teraz malinkemu uz bije srdiecko,tak je to uz trochu ine.

mirus11
19. jan 2011

@demeeri s toho si nic nerob.aj mne to podla iui nevychadza,ale doktor mi povedal v gyn-fiv,ze to sa vzdy pocita od poslejdnej menstruacie,aj ked mi robili iui a obaja dobre vieme,ze kedy som zostala tehotna.ale neva

demeeri
19. jan 2011

@mirus11 ja som tiež neverila tomu.Až dovtedy,kým som nevidela vlastnými očami. 🙂

demeeri
19. jan 2011

@ericka007 Jéj,tebe dali už aj fotku! 🙂 No ,žiaľ fotku ešte nemám.Ale nabudúce,keď pojdem k dokimu,tak si ho vyžiadam.A chcem ,aby mi už konečne naisto povedal,koľko týždňov má plod podľa Utz.Som veľmi zvadavá! 😅

pici
19. jan 2011

@mirus11 perfektne.... ani ja by som neverila...

pici
19. jan 2011

baby spinili ste niektora po IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre