Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
27. feb 2011

aj ja dufam ze lady sa konecne pohnu a coskoro sa budeme stretavat na dni deti GF :D

frogiina
27. feb 2011

@pici pici, ty si tiez "cakatelka"? si po ET?

pici
27. feb 2011

@frogiina nie ja som cakatelka po druhom IUI :D

frogiina
27. feb 2011

@pici no tak drzim velmi paste 🙂....kedy budes vediet, ze ako to dopadlo?

pici
27. feb 2011

@frogiina v utorok o druhej poobede :D

frogiina
27. feb 2011

@pici bozeeeeee.....tak to uz je krasne blizko...urcite potom napis ako...uprimne drzim paste...

pici
27. feb 2011

@frogiina jasne ze dam vediet :D uvidime 😒

miriamka
28. feb 2011

Ahojte kocky,
uzivate nejaka Crinone?Ak ste ho vysadili,do kolkych dni vam prisiel menzes?Ja som dnes 3 den po vysadeni,a ani naznak ze by menzes mal prist 😠

miskab
28. feb 2011

@pici drzim palce mooooooc nech si tehu..... 🙂

pici
28. feb 2011

@miskab dakujem zajtra dam vediet :D

alabu
28. feb 2011

@ericka007 Ahoj Eri, citam co si pisala annamary 😉 takze vam by sa dalo aj prirodzene, no to je super 😉
mna v GF objednali k doktorke na konzultaciu pretoze hematologia nevysla dobre, ale co to je zatial netusim 😒 dufam len ze sa tymto vyriesi a vysvetli co sa pri prvom IVF stalo a ze v juni budem tehu 😀 potom napisem co sa dozviem 😉

@annamary27 mozes mi dat prosim info o tom liecitelovi? mozes aj do IP...by ma to celkom zaujimalo.... 😉 dakujem

annamary27
28. feb 2011

@alabu aj ja som bola v GF kvoli hematologii,dali mi doporučenie,bola som na to u mna v meste a výsledky mám v poriadku,takže mi robia v GF ešte testy na protilátky.

nr_martinka
1. mar 2011

@belusa ahoj tak ako sa mas?

babulka555
1. mar 2011

caute pipinky 😎

niektora pred KET?

pici
1. mar 2011

ahojte, test negativny...

miriamka
1. mar 2011

@pici...mrzi ma ze negativny 😢

pici
1. mar 2011

@miriamka co uz :D

frogiina
1. mar 2011

@pici a je to uz definitivka? ci este nejaka sanca je? ved vela bab pisalo, ze prvy testik nemusi byt pozitivny....ci toto uz je druhy?

pici
1. mar 2011

@frogiina no toto bol ale testik z krvi a to neklame :D

frogiina
1. mar 2011

@pici no ved nechcem mudrovat, ani davat zbytocne nadeje, ale tieto dni nic ine nerobim len tu citam stovky prispevkov a precitala som tu, ze baby mali prvy test krvi negativny a potom pozitivny...aj preto sa vzdy robia dva testy...na 10-ty a potom 14-ty den....ja len ze by bolo super, keby este bola sanca 😒 .

frogiina
1. mar 2011

@pici vies aj hodnotu hcg? bola to uplna 0?

pici
1. mar 2011

@frogiina vdaka. ale ja som bola na 14ty den a je negativny, viac som nepotrebovala pocut, vysku hcg nehovoria.

frogiina
1. mar 2011

@pici no tak ma to mrzi.... 😢 . prajem vela sily do dalsieho boja...

pici
1. mar 2011

@frogiina v pohode. porevala som si pospala a som ok,

miskab
1. mar 2011

@pici moja to mi je luuuuto ,,jaaaaj kedy uz budeme vsetky tehu..........a co teraz idete na IVF???? a vy mate zlyspermiogram ci??? U nas je problem so spermiami ☹

pici
1. mar 2011

@miskab spermio mame pouzitelny :D ja som po endo... idem na konzultaciu v piatok a vypiseme ziadost na IVF

miskab
1. mar 2011

Aj mi ideme vypisovat ziadost na IVF,,,,ze by sme zostali na rovnako tehu ,,,tfuj tfuj tfuj bodaj by to tak bolo,,,,uz nech sme vsetky tehu.........a to do leta by sme mali mat po tom ci to dlho trva??? tie injekcie pre tym a este cakat na schvalenie....

demeeri
1. mar 2011

@pici Moja,ja mi to ľúto.nevzdávajte sa.IVF bude aj pre vás ideálne.Vidíš u nás sme mali obaja problém,a s IVF nám to vyšlo. 🙂

demeeri
1. mar 2011

@miskab Do leta určite budete tehuľky!!! Ja som absolvovala cez 3 mesiace dva vklady.Druhý sa podaril! Na schválenie z poisťovne sa čaká tuším tri týždne.

pici
1. mar 2011

@miskab uvidime komu skor schvalia :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre