Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
1. mar 2011

@demeeri som ok. tusila som to :D tak snad IVF bude to prave orechove

elise
1. mar 2011

my uvidíme toho 14.3 čo nám povedia z výsledkov

miskab
1. mar 2011

@demeeri a potom injekcie sa ako dlho pichaju viem ze je dlhy a kratky protokol,,a to trva ako dlho?? a tosa caka na schvalenie a potom na schvalenie injekcii? a az potom mi daju aky protokol budem mat? Do leta by sme to mohli stihnut vsetko myslim schvalenie a pichanie injekcii? 🙂

miskab
1. mar 2011

@pici No dufam do leta sa nam to podari vsetko absolvovat 🙂

annamary27
1. mar 2011

@pici juj moja,teraz čítam,že negatívne,áááále,nehrám ☹

demeeri
1. mar 2011

@miskab Jasné,že stíhate!Aj skôr! 🙂 Ja som mala dlhý protokol,no neviem ,aký je rozdiel.Injekcie asi ti hneď predpíšu,po troch týždňoch ti príde odpoveď z tvojej poisťovne,a môže sa to začať.Jedna hormonálna príprava trvá jeden cyklus.Kedy začneš,závisí od menštuácie.Keď ich pobereš,potom nasleduje už iba odber vajíčok.

miskab
1. mar 2011

@demeeri jeeeej tak to je supeeeeer uz aby bola ziadost schvalena a ideme na to ,,,,hadam sa to podari,,,a vsetky sa tu stretneme tehu,,,a ty ako pokracujes v tehulkovani som rada ze sa vam to podarilo 😉 budeme sa stretavat s miminkami :D

elise
1. mar 2011

@demeeri my ideme na druhu konzultáciu až toho 14.3, manžel už tento pondelok na druhý spermiogram. to ja budem potom 25 den cyklu asi mi potom tiež vypíše žiadosť a nasadí injekcie predpokladám, že manželov spermiogram nebude o nič lepší

demeeri
1. mar 2011

@elise Nebud si istá,že nebude mať lepší.Moj muž mal tiež lepší na druhý smermiogram.A pritom nebral žiadne vitamíny.Ani muži nemajú dva rovnaké mesiace.

elise
1. mar 2011

@demeeri ak by bol spermiogram lepší tak by som sa potešila🙂 ved uvídíme, potom napíšem ako dopadol. 😉

frogiina
1. mar 2011

@miskab ahoj miskab. a mate uz urobne vsetky testy? spermiogrami, genetika...lebo to tiez dost dlho trva...

annamary27
1. mar 2011

@frogiina ahoj,kukám,že si sa tu už celkom ,,zabydlela,,a bohato prispievaš príspevkami 😵 😵 😵 😵 😵

frogiina
1. mar 2011

@annamary27 😀 😀 ...sakra, vsak co budem robit???? 😀 😀 ..brutaaaalne sa nudim...uz chcem aby bol buduci utoroooooook

miskab
1. mar 2011

ahoj mame aj spermiogram aj genetiku vysledky z genetiky budeme mat na buduci tyzden uz konecne a spermie su zle,taksa ide opakovat spermiogram.ja som zatial o.k

pici
1. mar 2011

@annamary27 ani ja sa nehram ... idem v piatok na konzultaciu

frogiina
1. mar 2011

@miskab mhm. to je aj nas pripad. my sme na vysledky z genetiky cakali 4 mesiace - hrozneeee. celkovo cely proces od prvych testov az po ET trval presne rok. velmi dlho. som rada, ze to uz mame za sebou. ked uz mate takmer vsetky vysledky, tak to uz pojde rychloooooooo....ked sa zacne pichat, leti to uz ako voda... 😀

pici
1. mar 2011

@miskab no ja dufam ze to bude ovela skor

elise
1. mar 2011

čo vlastne všetko testuju? mne zobrali 2 ampuky krvi že výsledky budu po speriograme ked prídem druhý krát.

miskab
1. mar 2011

@frogiina Mis me boli na genetike v january a na buduci tyzden mali by bit uz vysledky ,,,tak sa bojim ako dopadnu :(

miskab
1. mar 2011

@pici no veru mohlo by to bit skor 🙂 to by bolo supeeeeer

pici
1. mar 2011

@miskab do konca marca to bude schvalene potom pichanie april a v maji vklad :D no tak by to bolo fajn... hahah len ci nebudem prekvapena.... po piatku ze postup bude uplne inaky

ericka007
2. mar 2011

@alabu
Ahoj moja. Áno, myslím si že by to mohlo ísť aj prirodzene ak podstúpi mm tú operáciu. Na začiatku mal urológ podozrenie že by sa mohlo jednať o varikokélu a aj objednal mm na operáciu ale po ďalšej prehliadke nám oznámil že si nie je istý a nechce mm zbytočne rezať. Tak sme to neriešili veď je to lekár, tak asi vie. To som ešte nevedela že čo je to za chorobu a aké následky môže mať. Až prednedávnom som sa dozvedela o tejto chorobe viac a presne to isté má aj mm a kedže všetky vyšetrenia a testy má v poriadku (okrem tohto podozrenia )a príčina sa u neho nenašla tak jediná príčina je toto ochorenie. Ale asi to tak malo byť a sme šťastný že drobček už je na ceste k nám. MM povedal že tú operáciu podstúpi pretože túži mať ešte jedno dieťatko. Som zvedavá čo sa dozvieš v gf a držím palce 🙂 Určite mi daj vedieť 😉

miskab
2. mar 2011

@pici No veru mas pravdu mohlo by to ist tak rychlo ,aj ja by som si to priala nech uz to mame za sebou a vsetko dobre dopadne

pici
2. mar 2011

@miskab no uvidime v piatok budem mudrejsia

demeeri
3. mar 2011

@miskab
@pici
@elise
@frogiina Držím vám palce všetkým!!!!!! 🙂

pici
3. mar 2011

@demeeri dakujeme a tesim sa na dalsie tvoje nove fotky :D

demeeri
3. mar 2011

@pici Nemám fotktu. ☹ nerobili sme ultrazvuk. 😢 To až na 20.týždeň.To je ešte mesiac. 😠

pici
3. mar 2011

@demeeri nevadi. ubehne coskoro... tesime sa

elise
4. mar 2011

@demeeri ďakujem 😉

Ajja nám všetkým držím palčeky aby sme si mohli už písať tehotenské príznaky a rast bruška🙂juj ako sa na to teším 😉

alabu
4. mar 2011

@annamary27
@ericka007
dnes som bola v GF a napriek tomu ze som velky optimista 😀 a nejako som verila ze v GF vedia co robia ma po dnesku prepadla nejaka panika ☹ mam ist na hematologiu koli homozygot. mutacii FXIII Val34Leu aj ked mam hladinu HCY v poriadku..a ze ked oni daju spravu mozem ist do dalsieho kola IVF....pytala som sa ci sa este robia nejake vysetrenia a ci by sa este nedalo nieco pred druhym IVF spravit...tak ze nie... ☹ a tak ked citam co napr. robia annamary...to fakt musim skoncit s negat. 2IVF aby urobili este nejake vysetrenie?
mam ist do druheho IVF a pritom vlasne neviem kde je problem? ved sa nic nezistilo...nenasla sa vobec ziadna pricina toho ze sa vsetky vajka prestali vyvijat...
nehovoriac o tom ze kamoska chodi do GF k Drabekovi..a on jej povedal ze ma ist na laparku lebo ze prefukmi sa vela toho zistit neda...mne ale laparku nikto ani len nenavrhol...spravili prefuky, skonstatovali lavy nepriechodny pravy nejako pretlacili a bolo....ja neviem cim to je ze dnes som odtial odisla s divnym pocitom ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre