Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
3. apr 2011

@nr_martinka presne tak, neboj sa... ja som bola tiez v krciku z toho co kedy a ako. ale da sa... som povedala ze nech mi to vysvetlia polopalitisticky a potom sa to uz dalo :D

alabu
3. apr 2011

@huginka13 no ja narkozu znasam zle ale inak celkom fajn..trosku ma bolelo brucho ale inak fajn 🙂 mala som 8 vajicok, 6 sa nam oplodnilo, vsetky vydrzali predlzenu kultivaciu tak mi 2 vlozili a o dva dni som mala volat co s tymi ostatnymi a vtedy mi povedali ze sa prestali delit takze som predpokladala ze ked boli vsetky rovnake ze aj tie co mi vlozili sa delit prestali..a tak aj bolo...ja som vraj reagovala na injekcie dost slabo...pichala som si injekcie dost dlho...tusim 25 dni...stale mi zvysovali davky... ☹ teraz mi zmenila Dr. lieky tak uvidim...dufam ze maj bude pozitivnejsi 😀 budem drzat palce....aj ti robili po prvom IVF nejake vysetrenia ?alebo to ze boli nezrele bol jediny problem?

vivi
3. apr 2011

Ahoj, tak IUI mám za sebou, teraz vydržať 2 týždne. Aj vy ste mali také divné pocity (tlaky, pichanie) v podbrušku, je to normálne?

vivi
3. apr 2011

@nr_martinka myslím, že som nič neplatila. Povedali mi, že večer, presne 🙂. Potom si si ho dávala stále večer, alebo ráno? V letáku bolo, že ráno.

nr_martinka
3. apr 2011

@vivi ahoj . ja som si davala jeden krat za den tak mi to povedali.a urcite mas v baleni 15 ks.tak to mas na tie dva tyzdne do krvicky.drzim ti palceky aby ti to vyslo 😀 jaj a davaj si ho presne o tom istom case.ja to tak vzdy robim. 😀

pici
3. apr 2011

@vivi ja som nevedela ani sediet

nr_martinka
3. apr 2011

@vivi kazda to citi inak.ja som posledny krat cistu katastrofu.ale uz to neriesim. 😀

nr_martinka
3. apr 2011

@pici no a to si zober ze ja naposledy som tam lezala jak truba ,zelezo ci co tam dole a sestricke nesli nabrat spermie.tak to vysvetlovala doktorovi.

pici
3. apr 2011

@nr_martinka ou ou... to by som asi umrela

skajluk
4. apr 2011

ahojte babulky....od zajtra si mam pichat Dipherelin....som v nejakom strese...viete mi poradit?

misi76
4. apr 2011

@skajluk a v čom konkrétne? A žiadny stres, to ti neprospeje.

skajluk
4. apr 2011

neviem, či mám ísť na prvé inekcie do centra, alebo ako som tu čítala pichať si to v kľude doma?....predtým som si nikdy nepichala sama

pici
4. apr 2011

@skajluk na prvu by som isla do centra nech ti ukazu ako spravne pichat

pici
4. apr 2011

@skajluk nemaj stres. co potrebujes konkretne poradit?ake ihli striekacku ako pichat ? alebo?

skajluk
4. apr 2011

@pici hej aj aké ihli...aj ako najlepšie....a v centre v akom čase pichajú?

pici
4. apr 2011

@skajluk v takom ako ked ides na krv cize 7,3O-8,30
ja som si kupila kratsie oranzove ihli a 2ml striekacka plus take podusky napustene dezinfekcnym roztokom
v lekarni povedz ze najtensiu podkoznu ihlu ale kup si aj jednu hrubu lebo tou si natahujes z ampulky do striekacky potom do ampulky s praskom pomiesas natiehnes hrubou ihlou do striekacky a potom vymenis za tenku ihlu a pichas.. tou tenkou sa to nahovno natahuje

nubab1
4. apr 2011

ženy prosím vás poradte mi ako ste spokojné s dr.hermanom prosíííím..... ja som začala chodiť do splnu, ale tam už aj končím....KATASTROFA.... nemý doktor-to neprospieva nikomu hádam!

skajluk
4. apr 2011

@pici som v tom zas a znova novváčik.....na prvom IVF som bola pred 10-rokmi.....a vtedy to bolo inak.....aj keď viem, čo ma čaká....je to iné....veľmi mi pomohlo a upokojilo ako som si tu čítala príspevky....a hlavne ma prekvapilo, že si baby pichajú samé....a v tom som nováčik, veľmi by sa mi to uľahčilo, keby si to pichám sama doma

alibabaa
4. apr 2011

@pici ahoj, dlho som nepisala, ale to neznamena, ze necitam 🙂 prosim ta, pocita sa 1. den aj den iui alebo az ten dalsi je 1. den a idem 14 den rovno na krv alebo mam robit test a volat?

pici
4. apr 2011

@alibabaa ides na krvicku o dva tyzdne presne ked si mala av pondelok IUI tak ides o dva tyzdne v pondelok.. v pohode pytaj sa.. riesila som presne tieto otazky

pici
4. apr 2011

@skajluk neboj. vsetko zvladnes

alibabaa
4. apr 2011

@pici aha takze ked som mala iui v sobotu, tak az v pondelok???

pici
4. apr 2011

@alibabaa zlatko ked si mala v sobotu tak o dva tyzdne v sobotu :D

misi76
4. apr 2011

@pici myslím, že ohľadne testu tehu sa tam cez víkend nechodí, ale najbližší pracovný deň. Tak že v pondelok.

pici
4. apr 2011

@misi76 tak to mas pravdu. :D

pici
4. apr 2011

@alibabaa v pondelok prepac desat veci naraz robim tak debiliny pisem

misi76
4. apr 2011

@pici 😉

demeeri
4. apr 2011

Ahojte.Bola som na odbere plodovej vody.Na druhý deň mi volal doktor,že má pre mňa dobré správy.Všetko je v poriadku!!!!Bábatko je zdravé! 🙂 🙂 🙂 🙂 A je to chlapček!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 Som veľmi šťastná! Môj sen sa naplnil. 🙂
Baby,tak vám zo srdca prajem,aby vám to vyšlo čím skôr!!!! 🙂 🙂 🙂 A ak náhodou budete mať vysoké hodnoty Hcg po umelom oplodnení,nezľaknete sa,nič to neznamená.Mala som aj ja,a ešte pár žien po IVF.
Držte sa a nech čím skôr ste všetky maminy! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vivi
4. apr 2011

@alibabaa Ahoj bola si na IUI túto sobotu? Ja som bola v nedeľu. Keby som tak mohla vedieť či sa tam niečo pozitívne deje 🙂 Ale ak nie, tak nič, druhý raz to vyjde.

vivi
4. apr 2011

@demeeri jeéééj super, gratulujem a prajem obom 😉 veľa zdravia 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre