Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
24. apr 2011

@pici 😀 ja sa prihováram ked sedím a čakám🙂ved uvidíme🙂

wewulka
24. apr 2011

@pici podľa toho čo čítam máme toho dosť spoločného 😉

babulka123
24. apr 2011

@pici dakujeme... no snad..

pici
24. apr 2011

@elise ty si strasna koza... no tak som zvedava ... to tam behas s transparentom, ze nepozname sa? xixixi si ma normalne pobavila

pici
24. apr 2011

@babulka123 ale urcite ano... bude z nej zubana :D

pici
24. apr 2011

@wewulka ty si zo senca?ci z okolia?

tinasc
24. apr 2011

@babulka123 nech sa Ninke skoro uľaví 😉

wewulka
24. apr 2011

@pici z okolia

wewulka
24. apr 2011

@pici @elise pridala som si fotku do fotoblogu 😉

elise
24. apr 2011

@wewulka
@pici aj ja som pridala @pici pridáš si ma k priateľom?

pici
24. apr 2011

@wewulka uz viem :D ale ta nepoznam...

pici
24. apr 2011

@elise uz si pridana _:D

babulka123
24. apr 2011

@pici no este nas cakaju tie 4 ks najhorsich.. ocaky a posledne stolicky

pici
24. apr 2011

@babulka123 tak to uz mate vacsinu za sebou :D

wewulka
24. apr 2011

@pici @elise Dobrú noc 🙂

pici
24. apr 2011

@wewulka aj tebe...

elise
24. apr 2011

@wewulka dobru noc🙂

tinasc
24. apr 2011

no babule idem aj ja 🙂 dobrú noc 🙂

elise
24. apr 2011

@pici dobru nocku aj tebe 🙂

pici
24. apr 2011

@elise
@tinasc no vy ste zdechlosky... 😀 😀 tak idem aj ja spat :D

ivka3901
24. apr 2011

@zuzkaba ahoj já som po 3 pokuse a čakám na testík idem v utorok a kludne sa popýtaj já už mám toho dosť za sebou kedže chodím do gyn-fivu už asi 4 roky

ivka3901
24. apr 2011

@mirus11 ahoj tak to je super gratulujem nech to vyjde

zuzkaba
24. apr 2011

@wewulka Dakujem za slova podpory a mas pravdu o tom, ze to postupne opadava z cloveka ta beznadej a musi sa rozhodnut, ci zabojuje, alebo prehra. My bojujeme, aj ked kym to vysvetlim vsetkym kamoskam, ktore sa ma pytaju, ze co sa deje, tak ma znovu a znovu chyta depka. Hadam bude lepsie, ked to uz vsetkym vysvetlim a oni my daju chvilu pokoj s otazkou, ze kedy bude babo 😠
Horsie je, ze momentalne je okolo mna tolko tehotnych, alebo s kocikami, ze mam chut si to hodit, neviem ci to poznas.... 😒
A dakujem, ked budem opat v koncoch, alebo nebudem chapat zasa tie lekarske vyrazy, tak urcite napisem 🙂

zuzkaba
24. apr 2011

@ivka3901 Dakujem, ste vsetky take mile, som rada, ze som sa zapojila do debaty 🙂 Dufam, ze vam niecim plodnym aj ja prispejem do diskusie, ked mi vsetky tak ochotne pomahate 😉 Dakujem baby, ste skvele 🙂

pici
25. apr 2011

@zuzkaba ale zlatik... nevesaj hlavu... aj my sa dockame... moje vsetky kamosky maju babo... niektore dve. podaktore pardon, uz tretie... no ale asi to tak ma byt... netreba stale depkovat preco ja? preco nam sa to deje atd... to su nikakm nevedujce depresie... urcite vam v centre pomozu... a budete mat mrnousa...

och
25. apr 2011

ahojte dievcata 😉
prajem krasny slnecny den poriadne si ho uzite 😉 kedze sa vam koncia krasne slobodne bezstarostne casy 😀 😀
inak ktora neoodolala a testla rano? 😀 😀 😀 😀
@zuzkaba vobec nic nikomu nevysvetluj, je to kazdeho osobna vec, kedy a kolko deti bude mat 😉 a to si este nevies predstavit ten tlak okolia tipu este stale kojis? a preco uz nedavas cajiky? ved daj med, nech to viac chuti! malo pribera, tvoje mlieko je nanic! ved daj uz topanky nech zacne chodit ....
toto je nic oproti tomu co ta caka a kazdy bude na teba pozerat, ze co si ty za matku! na mna teraz tak pozerali ked som povedala, ze moje dieta dudel nepotrebuje a na to mi bolo povedane, Keby mala dudel, tak si nedava prsty do ust!!!! kukala som ako puk, pre kristove rany ved jej idu zuby, kuse vsetko co jej pride k ruke 😵

pici
25. apr 2011

@och ahoj... ja som testla a / ... tak uz len mala nadej na zajtra mi ostava

och
25. apr 2011

@pici ja som tiez testal 😀 priznvam a tiez mam len /... ale nieco sa mi tam "dusi" neviem je to citlivost 25, tak neviem, mozno aj vidim to co tam nie je 😵 som nechcela len celu noc sa mi snivalo ze testujem a take // ciarky tam boli, tak som to nezvladla 😀 😀 😀 😀
neboj moja este si pockaj na krv 😉

pici
25. apr 2011

@och a co si si nekupila 10? ja som skusala ten a nic... ☹

och
25. apr 2011

@pici tento mi ostal este z pred dvoch rokov 😉 zajtra skocim kupit 10 aj tak mala potrebuje plienky a uvidim, v stredu si musim urobit test urcite, bo vo stvrtok by som mala ist na laserovu depilaciu podpazusia a to ako tehu nemozem 😉 no ved v piatok uvidem na 100%
ale pochybujem, ze by som bola az taka "sprosta" a vysiel mi kazdy transfer 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre