Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
25. apr 2011

@och ten test je taky ze v tieni ju tam trosku vidim, na slnku nie 😉 a mm to davat zhodnotit nechcem, aby sa predcasne netesil 😀

pici
25. apr 2011

@och ved zajtra ideme na krvicku :D a ked tam nieco vidis, tak to tam urcite je, ja tam zial nevidim ale vobec nic

tinasc
25. apr 2011

babule ešte nevešajte hlavu, krv to istí... dúfam, že to tam bude 🙂

pici
25. apr 2011

@tinasc no to by bol viac ako zazrak... 😎

och
25. apr 2011

@pici prave to je ten problem 😅 ked sa pozeram dlhsie tak tam nieco je
som rada ze som testla, niak ma to zmierilo s kazdym vysledkom, ked nic, aspon si budem uzivat, vcera som strazila dve deti a zaberak to vam teda poviem

tinasc
25. apr 2011

@pici ja viem, aj ja som do poslednej chvíle vždy verila, že sa test len pomýlil... ale keď to nevyjde, máte mrazáčikov 😉

pici
25. apr 2011

@tinasc mh.... 😝

pici
25. apr 2011

@och tak to ano.. ibaze my nemame ani jedno... ☹

tinasc
25. apr 2011

@pici ale však chodí sa na dve krvičky, prvá negatívna ešte nemusí nič znamenať či áno?

pici
25. apr 2011

@tinasc nie nemusi....ved uvidime

och
25. apr 2011

@pici no vidis, tak sa este vidime v piatok na krvicke 😉

tinasc
25. apr 2011

@pici no tak potom ešte nie je nič stratené 🙂

ivka3901
25. apr 2011

ahojte kočeny.no prečítala som si vaše komentáre a pridám sa do debaty,kedže som sama doma a drahý išiel polievať po rodine a dojde až niekedy poobede tak mám chvílu pre seba :-inak baby ja som si ešte netestla,lebo nemám doma tehu test a potom musím čakať na tú zajtrajšiu krvičku,ale už je to v pohode už to vydržím nejak ozaj mršku som ešte nedostala,ale mám dostať v piatok tak uvidím dúfam,že sa nedostaví 😔

@zuzkaba v pohode kludne ti odpoviem na otázky neni problém,inak aj u nás to bolo tak po svadbe tie otázky kedy bude konečne bábo a momentálne sa mužovmu bratrancovi narodilo bábo malá ema a jeho žena chodí ku susedom k svokre kočárovať a neni mi to moc príjemné vidieť veľmi ma to bolí inak my máme ísť na svadbu o mesiac a ked sa náhodou potvrdí testík tak nejdeme síce sa mužova sestrinica urazí,lebo hovorila,že ona chce aby sme prišli,ale nevie to pochopiť
@pici to čo znamená,že 10?to sú všelijaké testy?ktorý je taký dobrý podľa teba?

ivka3901
25. apr 2011

@och aj ty ideš zajtra na krvičku?

tinasc
25. apr 2011

viete čo je najlepšie? že keď už budete mať to prvé, tak príbuzní hneď a kedy bude druhé?? 😉
na reči sa vykašlite, je to len a len na vás a nie ste povinné niekomu vysvetľovať prečo ešte nemáte a tak... a keby ste sa aj hneď rozhodli, že aj nechcete tak to môže byť každému jedno... ja viem, je to ťažké pozerať sa na všetkých tých, ktorí sa tešia z detí a ide im to jedna radosť ale... budete sa aj vy tešiť z detičiek, len to chce trochu času... a viac úsilia... 😉

och
25. apr 2011

@ivka3901 nie ja nejdem zajtra, som po KET -transfere zmrazenych emryjok a vtedy sa ide len na 14 den od transferu 😉 preco netusim, vraj ze sa embryjka zahniezduju neskor, preto si este ani hlavu nelamem s neg testom, moze byt este skoro
ano su rozne druhy testov, 10 je citlivost testu, respektive, vie uz namerat koncentraciu HCG v moci, tusim su 10 mIU/ml potom je 20 mIU/ml, 25 mIU/ml a tusim je aj 40 mIU/ml 😉
a preco by si nesla na svadbu?

ivka3901
25. apr 2011

@zuzkaba ani my sme po prvý krát nechápali všetkému a najlepšie bolo,ked nám stenová po prvý krát vysvetlovala ako to bude prebiehať a asi po pol hodine monologu sa spýtala je vám všetko jasné a pozreli sme sa s mužom na seba,že momentálne nevieme ani ako sa voláme a ked sme vyšli z ordinácie tak sme všetko zabudli čo sme mali vybaviť ☹ tak to bol náš prvý zážitok z gyn-fivu a ked sme išli na druhý tak už sme trošku boli zbehlý aj tie dodktorské výrazy sme už trošku rozumeli a teraz na tretí krát zas já dávam doma kde bývam kamoškám,ktoré sa rozhodli ísť na umelé konzultácie,ale neberiem za to peniažky hehehe a všetky ma obdivujú,že ako to zvládam a že mám dobrého muža,lebo chodí vždy so mnou,ale my sme zas z daleka až od nitry ešte kúsok za nitrou tak musí so mnou chodiť.

ivka3901
25. apr 2011

@tinasc úplne z tebou súhlasím svätá pravda každý sa začne vypytovať,že kedy bude druhé a tak inak o nás vedia skoro všetci už aj vrabci na drote u nás v dedine si to čvirikujú jáj tie staré babky len klebetia.díky za radu s tým testom spýtam sa nato v lekárni.jáj na tú svadbu.vieš kvoli tomu,lebo minulý rok,ked sa druhý pokus podaril a boli sme šťastný,že zostalo jedno tak asi po 2 mesiacoch bola u nás hodová zábava a išli sme naňu a trošku som aj tancovala a tak a potom som išla na kontrolu ku svojej gynekologičke a už srdiečko nebylo tak moj drahý si to vyčítal,že ma zobral na zábavu tak preto teraz povedal,že budem doma a radčej nebude riskovať a já som aj rada,aspom nemusím kupovať šaty dávať dar tortu a tak aspom nemám starosti.

ivka3901
25. apr 2011

@och to je super,že máte mrazáčikov my práveže nemáme zas som mala veľmi málo vajíčok aj napriek tomu,že beriem ten prednison na tie protilátky voči spermiám a aj dochtorka stenová sa čudovala aj ona hovorila,že by som mohla mať viacej,ked beriem ten prednison

tinasc
25. apr 2011

@ivka3901 o nás to nikto nevie, my sme malá dedina 🙂 svadby v rodine, to sú dosť veľké výdavky 😀 😉

och
25. apr 2011

@ivka3901 hm, ja som bola kamoske na svadbe a tak som sa vytancovala az no, chodila som do posilovne aj na aerobic a brusne tance pre tehu, ono, mozno bolo babo "pokazene" a vy nie ste na vine ze sa to stalo 😉 a zase sediet doma tiez nie je OK 😉 ale samozrejeme ze je to na tebe, len baby ak budete tehu nebudete chore, na to netreba zabudat 😉

tinasc
25. apr 2011

@och len ide o to, ako sa chrániť a nelapiť nejakú chorobu, to je niekedy ťažké 🙂

och
25. apr 2011

som si teraz spomenula, ze niaky 8 den po ET som bola s muzom v Prahe na koncerte Beyonce a ked mi potvrdili tehu na 14 dne, vecer som sla do posilky 😀

tinasc
25. apr 2011

@och ty si nejaká akčná 🙂 🙂

ivka3901
25. apr 2011

@tinasc no o nás sa to rýchlo roznieslo kedže hned po svadbe teda do roka sme nemali deti tak všetci sú zvedaví a já hlavne v robote mám super kámošky,ktoré sa vypytovali,že prečo som išla marodiť a inak hlavne veľa ma podporovali,ked sme zakaždým išli a padlo to dobre na duši aj sme si trošku poplakali,ked som teraz odchádzala a slúbili,že ma prídu pozrieť aj my strašne chýbajú aspom,že je ten facebook tam si píšeme správy.
inak no tie svadby to máš pravdu to sú veľké výdavky aj starosti zo šatami s darom s torou a tak 🙂

ivka3901
25. apr 2011

@och to brdo tak potom klobúk dole já osobne by som sa bála tak daleko ísť

och
25. apr 2011

@tinasc myslela som to tak ze tehotenstvo nie je choroba, treba robit to co vas bavi, na co ste boli zvyknute, len si trosku davat viac pozor na to co sa papa, nic surove alebo plesnive
moja dcera ma 10,5 kila a nosim ju na rukach a aj budem musiet 😀 pochybujem ze pochopi, ze mama uz nerobi konika na styroch 😀 😀 😀

tinasc
25. apr 2011

@ivka3901 áno ono to dobre padne, ja však nemám to všetko komu povedať... akurát moja mama to vie, takže vyplakať by som sa išla k nej 🙂

tinasc
25. apr 2011

@och ja viem, pokiaľ je tehu bezproblémové, tak treba robiť všetko čo doteraz len s mierou... a treba si dať trošku viac pozor... ale či by som išla ja do posilovne... to asi nie 🙂 🙂 😉

ivka3901
25. apr 2011

no do tej posilovne asi by som nešla ani ja,ale ked žena má ozaj rizikové a može každú chvílu dostať mrchu tak to potom je ozaj lepšie ostať v klude a najradčej ležať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre