Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka123
26. apr 2011

@pici juuuuj tak som dufala.. verim ze KET vyjde..

pici
26. apr 2011

@babulka123 vdaka

miskab
26. apr 2011

Babulky tak uz som dnes dostala injekcie od 16-teho zacinam pichat diphereline to ste si sami pichali ci na prvu injekcie ste isli k sestricke? Dostala som esteFostimon ,pregnyl a utrogestan.

ivka3901
26. apr 2011

no ahojte baby už sme doma z blavy.no zas to nevyšlo a neviem či to ešte niekedy vyjde,teraz si dáme pauzu asi rok a možno na rok o takomto čase skúsime ešte 4 krát bude to psychicky aj fyzicky aj finančne náročnejšie,ale neviem či mojho drahého už nato dostanem,lebo teraz mi povedal či ten 4 krát to má zmysel

ivka3901
26. apr 2011

@pici je mi to lúto a dneska som ťa vykúkala,ale bolo tam veľa ľudí až na chodbe sme stáli a nakoniec som sa zabudla na recepcii ohlásiť sranda nie

pici
26. apr 2011

@ivka3901 ahoj ja som bola okolo 8,36 az na rade lebo tam bolo vela ludi ale myslim ze si tam nebola :D

pici
26. apr 2011

@ivka3901 to mi je moc luto....

tinasc
26. apr 2011

@pici
@ivka3901 mrzí ma ten výsledok... snáď nabudúce, veľmi som vám držala palce ☹

ivka3901
26. apr 2011

@pici my sme tam prišli asi okolo 7 45 hod a odchádzali sme odtiaľ okolo 8 20 takže sme sa minuly inak díky moc už som to vyplakala a povedala som si život ide dalej nič nekončí aspom pojdem do roboty medzi kamarátky a navšetko zabudnem a budeme žiť jeden pre druhého a aspom si poprerábame celý barák a kúpime si auto také lepšejšie a pojdeme cez leto na dovolenku už sa teraz teším

ivka3901
26. apr 2011

@tinasc díky moc ako píšeš možno nabudúce,ale bojím sa,že nejaké nabudúce už nebude ☹ mrazáčikov nemáme žiadnych tak to bola naša dá sa povedať posledná šanca,lebo už toho všetkého máme dosť obidvaja

pici
26. apr 2011

@ivka3901 no ja pojdem asi do prace :D teraz som mala prestavku tak sa pomaly po tom popozeram : D este KET by som chcela skusit... tak zatial to nevzdavam

pici
26. apr 2011

@tinasc no aj horsie veci sa deju...

tinasc
26. apr 2011

@ivka3901 a koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať? no absolvovať to všetko znovu... želám veľa síl...

annamary27
26. apr 2011

@pici AHOJ MOJA,to je mi ľúto a neideš ešte na druhú krvičku?ved v GF sa chodí dvakrát na krv,čo ak sa embryjko uhniezdi neskor,to si už aj lieky vysadila?

tinasc
26. apr 2011

@pici ja viem, ale tento problém je asi pre teba momentálne ten najväčší 😒

pici
26. apr 2011

@annamary27 jaj zlatko... to asi nie.. vkladali mi morulu a ta by ukazala uz davno sa aj na domacom teste...

annamary27
26. apr 2011

@ivka3901 to mi je lúto ☹ ,no mojej susedke to vyšlo na 7mi krát a už má dvojročného chlapčeka,takže asi žiadny pokus nie je zbytočný.držím palce do dalšieho boja.

ivka3901
26. apr 2011

@tinasc v pohode mám 30 a toto sme boli 3 krát kedže som slabo reagovala na inekcie tak som bola 3 krát na odbere vajíčok a nejak 4 krát ma to moc neláka možno na budúci rok aleno neskor.......

pici
26. apr 2011

@tinasc teraz sa sustredim na to, ze ideme dalej... skusime ket hned ako to bude mozne...

ivka3901
26. apr 2011

@annamary27 díky ti trošku si ma povzbudila teda aj manžela tak to som rada možno sa rohodne ísť ešte a dopadne to dobre díky ti za radu

annamary27
26. apr 2011

@pici no mne vkladali 100bunkovu vraj ukážkovú blastocystu a mala som pri prvej krvi ledva -ledva pozitívne hcg len s odretými ušami.ani ti nepovedali hodnotu?šak v protokole ivf sa píše,že až po dvoch negatívnych krvičkách je to neúspešné.

ivka3901
26. apr 2011

@pici veľmi ti držkám všetky palčeky na rukách aj nohách 🙂

ivka3901
26. apr 2011

@annamary27 a mne sestrička povedala,že už nemusím ani v piatok prísť,že bola nulová hodnota hcg vobec tomu nechápem ani špinenie som nedostala a na druhý pokus som dostala na 14 deň a aspom jedno embryjko zostalo a teraz vobec nič ani jedno

pici
26. apr 2011

@annamary27 ja viem zlatko. ale hodnotu mi nepovedala...

annamary27
26. apr 2011

@ivka3901 ja som krvacala pri prvom ivf,dve krvi potom boli mierne pozitívne,tretia negatívna,pri druhom ivf som nekrvácala,hcg na 10ti den 48 a na 14ti den len 8.pri prvom pokuse sme nemali mrazákov,ale po druhom nám tam ostali 3eskimáci,ale zatial si po nich neideme,chodíme k liečitelovi a veríme mu,že nám pomôže počať aj prirodzene 😀

tinasc
26. apr 2011

@ivka3901 no tak to môžeš smelo skúsiť ďalej, až sa otrasieš a naberieš síl fyzických i psychických... veľa šťastia 😉

ivka3901
26. apr 2011

@annamary27 to je ako tie hodnoty si robia čo chcú!a kedy idete na ten KET?

ivka3901
26. apr 2011

@tinasc asi tak možno toho mojho manžela prehovorím,ale najprv musíme niečo našetriť a potom skúsime a možno to vyjde,lebo aj u mňa v robote baby hovorili,že počuli od ich kamarátiek,že až na 4 pokus sa im podarilo a nevzdávali to a bojuvali dalej tak to možno skúsime aj my inak díky ti za povzbudivé slová

tinasc
26. apr 2011

@ivka3901 držím veľmi palce 🙂 chce to veľa sily, po 4x absolvovať to isté... ☹

annamary27
26. apr 2011

@ivka3901 KET je vo hviezdach,teraz chodíme k tomu liečitelovi,ved mrazáčiky maju zaplatené miestečko na celý rok a keby liečitel nevyšiel tak si po ne pojdeme 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre