Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
11. máj 2011

@tinasc som sa sestričky viac krát pýtala a povedala polku a neviem čo z druhou mala by sa zarobiť bezprostredne pred pichaním

tinasc
11. máj 2011

@elise tak to vyhoď a zarob si zajtra druhú... snáď to už nebudeš potrebovať... neviem či ten roztok sa môže použiť na druhý deň...

elise
11. máj 2011

@tinasc budem tie 2 dni zarábať nové, v sobotu budem mudrejšia, buduci týžden idem na punkciu

tinasc
11. máj 2011

@elise no jasne... už bud. týždeň punkcia, to je super 🙂

elise
11. máj 2011

@tinasc som si myslela že punkcia je daleko to pichanie ked som začínala bolo dlhe a už ideme k finálnej časti dufam že sa finále zvrši vo februári narodenim bábenka alebo bábeniek🙂

tinasc
11. máj 2011

@elise držím palce 🙂

elise
11. máj 2011

@tinasc ďakujem

pici
11. máj 2011

@ivka3901 no super :D tak drzim palce.. a poriadne sa zabavte

pici
11. máj 2011

@miskab jaj zlatik toto ti neporadim lebo som brala ine lieky a tym padom aj ine davkovanie

misi76
12. máj 2011

Ahoj pipinky, tak hlásim už dvojdňové poctivé grckanie. No horšie je, že mňa pri tom chytá migréna, tak som celý deň nepoužiteľná a nemôžem si dať ani tabletku.

elise
12. máj 2011

ahojte, ja som neskutočne smädná, stále pijem vodu a potom chodim cikať 😀 v sobotu ráno uvidíme kedy budú robiť punkciu

pici
12. máj 2011

@misi76 nevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to zvladnes... nech sa ti/vam / dari.. :D

pici
12. máj 2011

@elise aj ja som cikala stale jak blazon. dva glgy som si dala a 4 krat cikala :D

wewulka
12. máj 2011

Ahojte, zajtra ma caka transfer, tešííím sa, ale od rána ma trápi zvýšená teplota (37st.) inak sa cítim dobre, možno je to mierna nervozita, dôfam že to nebude mať žiadny vplyv na transfer a hlavne že zajtra už žiadna nebude.

miskab
12. máj 2011

@pici a ty co moja ako pokracujete??

miskab
12. máj 2011

@tinasc no tak to tam je nejak pisane ,,,dakujeeeem za info keby nieco neviem tak ti napisem,,,,a ty ako pokracujes?

miskab
12. máj 2011

@wewulka drziiim ti mooooc palceky 😉

wewulka
12. máj 2011

@miskab ďakujem 😉

wewulka
12. máj 2011

@misi76 asi to nie je bohviečo, ale to prejde

wewulka
12. máj 2011

@elise vidis ako ti to ubehlo ani sa nezdas a budes mat aj po punkcii

pici
12. máj 2011

@miskab no my teraz nijako som 15DC , tak o dva tyzdne mam mrchu a papame lieciky na KET, ktory bude takto o mesiac :D

miskab
12. máj 2011

takze zaciatkom juna ides na KET? Drzim ti mooooc palceky nech vam to vyjde..... 😉

miskab
12. máj 2011

@wewulka 😉

tinasc
12. máj 2011

@elise ja som to dnes počítala, keď som začala prvým dipherelinom tak dnes je to už 16 dní čo pichám 🙂

tinasc
12. máj 2011

@wewulka tak držím palce, drž sa zajtra 🙂

tinasc
12. máj 2011

@miskab jasné napíš 🙂 ak budem vedieť tak poradím, tiež som sa stále takto pýtala 🙂
inak dnes som nestíhala, tak som skočila do centra dať si pichnúť injekciu, bola tam druhá sestrička, tú ešte nepoznám, diphereline pekne pichla do brucha, čakala som, že aj fostimon tam pôjde ale už podľa ihly som videla, že nie 😀 išiel pekne do zadku, no poviem vám, skoro mi oči vyliezli ako mi to pichla, polovicu zadku som si potom necítila, štípalo to, normálne do brucha ma to neštípe, krvácalo mi to no des 😖

misi76
12. máj 2011

@wewulka pi veľa vody, nech ti teplota nestúpa, možno si len nedočkavá a trošku rozrušená, tak ti vyskakuje, zajtra ná informuj koľko bunkové boli.

elise
12. máj 2011

@wewulka zajtra ti držím palčeky aby sa embrijká uchitili, zubami nechtami a držali sa až do pôrodu. kolko dáte vložiť?

elise
12. máj 2011

@tinasc ja mám modrinu na pol zadku 😀

tinasc
12. máj 2011

@elise ja ešte teraz cítim zadok, neviem prečo sa tak zubami, nechtami držia toho, že to musí ísť do svalu... a ty ako si sa rozhodla, nebudeš pichať do brucha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre