Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
1. júl 2011

@miskab ty sa už neboj a netestuj, zbytočne si len vyrábaš stres a to škodí bábu, už netestuj 😉

miskab
1. júl 2011

@pici ajaaaajjaaaaaj zlatinko moje este tam je sanca ze krv bude pozitivna ja tiez nemam test ako by mal bit silna druha ciarka , tak uvidim z druhej krvi.... 😢

pici
1. júl 2011

@miskab uvidime ako slepy povedal

nalada
1. júl 2011

@miskab už netestuj, stresuješ sa a mrňuskom to nerobí dobre...teš sa, že si tehotnááááá

miskab
1. júl 2011

@pici no sak uvidime 😒
@nalada noo kto vie co sa mrnuskovi tam paci ci neodide ked je stale slabunka ta ciarka hmmm sa uvidim z druhej krvi 😒 a ako sa citis??

babulka123
1. júl 2011

@misi76 moje ugrckane.. neboj uz bude len lepeise a lepsie.. ver mi .. za chvilku mas potom, a potom ta uz cakaju len same radosti a starosti a neprespate noci a tak .. heheh to bude stranda este len

nalada
1. júl 2011

@miskab "červeno" na Utroši, parádička

miskab
1. júl 2011

@elise drziiiiiiiiiim straaaaaaasne mooooooooooooooc palce 😉

miskab
1. júl 2011

@nalada dosla ti mrcha?? aj si volala do centra?

nalada
1. júl 2011

@miskab mám volať?

miskab
1. júl 2011

@nalada ja by som zavolala co ti povedia

fibi21
1. júl 2011

@miskab neboooj Misulik ...ked si sa uz dostala k tej prvej a potvrdenie z krvy ....bude dobre aj v pondelok ....urciteeee... strasne silno ti drzim palceky a kasli na testy ....nebojkaj sa ...uvidis ze to bude ok.... 😉

elise
1. júl 2011

babulky je to nezvratné zamlknutý potrat☹ harbulák našiel plod ale nevyvýjal sa žiadna reakcia ani možnosť oneskoreného vývýnu☹ hcg teraz pred chviľou 1786 z 2284 to dosť kleslo, mám vysadiť ustrogestan a ísť k obvodnému gynekologovi kde zváži či idem na kyretáž alebo sa to nechá voľne vykrvácať☹ povzbudzoval ma že vraj sa to stáva ale príčinu ani oni nepoznaju a že môžem byť veľmi raa že produkujem vajíčka, že sa oplodnili a mám ešte 15 zmrazených, že je tu veľká šanca že to naše prave vytúžené embrijko na nás ešte len čaká, že dokonca je aj super že som otehotnela, že je obrovská šanca. viem útecha ale slabá útecha, hodinu som po sone sedela v aute a revala, teraz po výsledkoch plačem, dnes mám zlý den ešte aj šmyk som dostala s vyhodením ľavej nápravy v zátačke ale nič sa naštastie nestalo ani mne ani nikomu ani ničomu, zvládla som to uplne perfektne zastaviť🙂aspon niečo pozitívne 🙂v sobotu nás čaká grilovačka s priateľmi tak mi sľúbili že sa o tom budeme baviť tak aby sa mi uľavilo

elise
1. júl 2011

babulky je to nezvratné zamlknutý potrat☹ harbulák našiel plod ale nevyvýjal sa žiadna reakcia ani možnosť oneskoreného vývýnu☹ hcg teraz pred chviľou 1786 z 2284 to dosť kleslo, mám vysadiť ustrogestan a ísť k obvodnému gynekologovi kde zváži či idem na kyretáž alebo sa to nechá voľne vykrvácať☹ povzbudzoval ma že vraj sa to stáva ale príčinu ani oni nepoznaju a že môžem byť veľmi raa že produkujem vajíčka, že sa oplodnili a mám ešte 15 zmrazených, že je tu veľká šanca že to naše prave vytúžené embrijko na nás ešte len čaká, že dokonca je aj super že som otehotnela, že je obrovská šanca. viem útecha ale slabá útecha, hodinu som po sone sedela v aute a revala, teraz po výsledkoch plačem, dnes mám zlý den ešte aj šmyk som dostala s vyhodením ľavej nápravy v zátačke ale nič sa naštastie nestalo ani mne ani nikomu ani ničomu, zvládla som to uplne perfektne zastaviť🙂aspon niečo pozitívne 🙂v sobotu nás čaká grilovačka s priateľmi tak mi sľúbili že sa o tom budeme baviť tak aby sa mi uľavilo

nalada
1. júl 2011

@elise je mi to ľúto, je to ťažké, ale šancu na dieťatko stále máš... Asi to tentokrát tak malo byť...Nabudúce to určite vyjde.

pici
1. júl 2011

@elise moje zlatko moc mi je to luto. ja som dneska uz plakala. aj za teba... to vsetko je pravda, babatko sice odislo, ale bola si tehotna, tvoje telo je toho schopne, embryjka su super... len asi nebol spravny cas. viem, pred ti to pomoze, boli to... ale najblizsie to das... a co vam odporucil harbulak?mesiac pockat a ist na vklad?

nalada
1. júl 2011

@pici ja ja to dnes balím, som volala do centra a vysadzujem Utroš.... tak snáď budúci rok, ani na krv už nejdem

pici
1. júl 2011

@nalada to ma moc mrzi....

nalada
1. júl 2011

@pici to neva, život ide ďalej. Asi mi nie je súdené byť tehu. Ale maminkou určite budem - čakáme na adopciu 🙂

elise
1. júl 2011

@pici dakujem moja, že ak dostanem mrchu tak mám prísť budúci štvrtok a za mesiac ideme na vklad, ak nie a pôjdem na kyretáž tak až po 4 mesiacoch.dokonca aj bohunova tam prišla tiež vraví že keby vedeli prečo tie zmlknuté potraty sú tak by sa pokusili o všetko aby sa to nestalo☹

pici
1. júl 2011

@nalada urcite budes aj tehu. neboj. za pol roka naberes sily. energie a hlavne chut bojovat. verim v to...

elise
1. júl 2011

@nalada všetko bude dobre a budeme ešte držať bábenká v náručí🙂

pici
1. júl 2011

@elise tak dufam ze ten kyret nebude nutny a pojdeme spolu na vklad...

miskab
1. júl 2011

@fibi21 dakujeeeeem moja zlata mnoo dufam ze bude vsetko v poriadku aj hlavne ultrazvuk

nalada
1. júl 2011

@pici ja chuť bojovať mám, šla by som hoc aj zajtra na to 😀 😀 😀 A nemáte skúsenosti s HAK pred stimuláciou?

pici
1. júl 2011

@nalada ja som na mesiac predtym mala predpisali mi ju v centre. myslim ze je to len dobre. lebo vajecniky sa nezatazuju...

nalada
1. júl 2011

@pici tak poprosím aj ja, aspoň využijem ten dlhý čas a vajíčka sa možno nakopnú a bude to lepšie ako tentokrát...

miskab
1. júl 2011

@elise jeeeeeezis moja to mi je strasne mooooooooooc luto ,, ja taketo spravy ani citat nemozem hned som sa rozplakala..... drz sa moja ........ 😢 som smutna z toho

elise
1. júl 2011

@nalada všetko bude dobre a budeme ešte držať bábenká v náručí🙂

pici
1. júl 2011

@nalada hej daj si vypisat a potom pred schvalenim stimulaciou atd sa poradis v centre... dovtedy si pospia a potom sa super nastartuju...

nalada
1. júl 2011

@pici v protokole je že ďalšie IVF za 4-6 mesiacov, keď som mala krátky protokol, tak možno stačia aj tie 4. Tak koncom augusta navštívím CAR, odošle sa žiadosť, budem čakať cca 2 mesiace... veď to ubehne...Ale nech ťa tu potom nenájdem s plochým bruškom!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre