Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
1. júl 2011

@misi76 ďakujem, teraz mi je už tročku lepšie🙂 už som sa vyplakala aj ked ešte som trošku citlivejšia. asi si dáme do septembra pauzu ak by to odyšlo klasickou mrchou, ak by to ško kyretážou tak nechcem centrum do novembra vidieť🙂

miskab
1. júl 2011

@elise
@nr_martinka
@pici jaaaaaj babulky moje keby ste tak mali pravdu a bolo by vsetko o.k.......... ked ja som taka tvrdohlava s tymi testami a blbaaa,,, stale mi to neda az dokym nebude poriadna ta ciara.. 😕 😀

nr_martinka
1. júl 2011

jaj ja mam len na lavej strane ze peknych asi 12 a na pravej malo a malych no dufam ze sa nieco podari.

nr_martinka
1. júl 2011

@miskab vies co ja som ziadne ciarocky neriesila ked mi krv potvrdila ze som tehulka.ani ma to nenapadlo.kasli na ciarocky si a hotovo.a vsetko je ok. 😀 😀 😀

elise
1. júl 2011

@nr_martinka neboj podarí ja som mala 7 a 8 a mala som 23 vajok z toho 18 zrelých

miskab
1. júl 2011

@nr_martinka tak isto som to mala aj ja len opacne na lavej som mala pekne velike a na pravej malinke a nedozrete

nr_martinka
1. júl 2011

@miskab no a ja som si myslela ze pravu stranu mam ok lebo na lavej mi zobrali vajcovod a je to naopak.sranda. 😀

pici
1. júl 2011

@miskab ty si koza roza daj pokoj s testami :D
@nr_martinka ja som to mala pekne rozlozene :D

miskab
1. júl 2011

@nr_martinka hlavne ze budu vajka kvalitne 😉 neboj vsetko dopadne dobre ,ty mas v pondelok punkciu a ja idem na druhu krv 🙂 budem na teba moooc mysliet aby to dobre dopadlo 😉

miskab
1. júl 2011

@pici to mas pravdu a poriadna som koza .... 😀 a este horsie by som si povedala len nechcem tu hresit hihihihii 😀 no ale co uz so mnou .... a ty si tiez testovala a povedala si ze nebudes a este si si kupila na kazdy den test hihihihihi 😀 😉 jaaaaaj sranda sa smejem aka som drblaaa ,,, ale co uz neboj dockame sa babatka vsetky musi to raz vyjst budeme bojovat jak besne 😉

miskab
1. júl 2011

@miskab xixixixi som nejaka otapena som sa pomylila s tymi vajkami na pravej som mala pekne a na lavej malo a nic moc 😀 a sak to je jedno hlavne ze nieco bolo ,,, neboj budes mat aj ty vajka dobre

miskab
1. júl 2011

@nr_martinka ixixixi som nejaka otapena som sa pomylila s tymi vajkami na pravej som mala pekne a na lavej malo a nic moc 😀 a sak to je jedno hlavne ze nieco bolo ,,, neboj budes mat aj ty vajka dobre

pici
1. júl 2011

@miskab hej lebo som sa namotala na to, ze to urcite vyslo a chcela som sa tesit. no a prd z toho moja. ale ty to tam uz mas tak ser na tie testy

miskab
1. júl 2011

@pici ja budem verit az ked bude ultrazvuk v poriadku ,,, no tak serem na testy .... pockam si na ultrazvuk 😕 😉

pici
1. júl 2011

@miskab nooooooooooooooooooooooo vidis aka si sikovnucka :D

miskab
1. júl 2011

@pici 😀 😉

elise
1. júl 2011

tak babulky začínam krvácať☹

elise
2. júl 2011

dnes sa ku krvácaniu pridružili kŕče☹

elise
2. júl 2011

a už to zo mňa vypadáva som z toho smutná, aj som sa pokusila dovolať do centra ale asi tam nie su ☹

tinasc
2. júl 2011

@elise tak dúfam, že krvácanie prejde v pohode a nebude treba to inak riešiť... daj sa potom dokopy, uži si leto s malým, dáš sa psychicky dokopy a potom hor sa na ket a to už určite bude úspešné...

tinasc
2. júl 2011

@miskab ty sa už nestresuj testami... ja viem ultrazvuk je ešte taaaak ďaleko... ty si ešte nebola ale na druhej krvi však?

miskab
2. júl 2011

@tinasc nie este som nebola v pondelok idem

pici
2. júl 2011

@miskab aj ja :D uvidime sa

pici
2. júl 2011

@elise jaj milacku... verim ti... ja mam podvozok a brucho teraz ako casovanu bombu... snad sa pekne precistis sama

tinasc
2. júl 2011

@miskab no tak potom tri týždne od pondelka... no je to riadne dlho...

elise
2. júl 2011

@pici dufam aj ja že kyretáž nebude treba aby sme mohli hned ako to bude možné na ket
@tinasc tie 3 týždne trvaju strááášne dlho to je pravda
dnes sa chystáme grilovať k známim, je síce pod mrakom ale neprší tak uvidíme🙂 aspon prídem na iné myšlienky

miskab
2. júl 2011

@pici 😉
@tinasc hmm to teda je dlho aj sa zblaznim dovredy haaaah 🙂

nalada
2. júl 2011

@nr_martinka neboj sa, ozaj to nie je také hrozné. Ja som poriadna padavka a zvládla som to. Držím palčeky, aby si mala poriadne vajká, nemusí ich byť veľa, ide hlavne o kvalitu. Je načase zmeniť štatistiku, je to na Tebe, drž sa!
@miskab držím Ti palčeky, aby to dobre dopadlo, krv je oveľa výpovednejšia ako testy, tak nestresuj a užívaj si to.
@elise stalo sa, už sa to nezmení, len nech sa to nekašle ešte viac. A možno, keď si dáš dlhšiu pauzu, pôjdeme v novembri spolu.... 🙂
@pici nech motyka vystrelí!!!!
@tinasc Ty sa poriadne opatruj - tehuľka naša.

nr_martinka
2. júl 2011

@pici ahoj chcem sa spitat ze kedy sa vsetko plati.myslim predlzena kultivacia a podobne?

pici
2. júl 2011

@nr_martinka ahoooooooooooooj. plati sa najneskor v den vkladu. ja som platila rano v den vkladu. podla cennika, ale pre istotu som sa pytala v labaku ze kolko budem platit, v pondelok ides na to? ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre