Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
13. júl 2011

@danka483 určite máš vysadiť utroš? a ku komu chodíš?

misi76
13. júl 2011

@tinasc aj mne povedala Dr. Behúňová, že ako sa rozhodne môj obvodný podľa toho môžem vysadiť utroš. A obvodný povedal, že môžem začať postupne vysádzať.
Pri predchádzajúcom tehu som ho brala tuším do nejakého 12 -13 tt.

tinasc
13. júl 2011

@misi76 no mňa to zaujíma, lebo ja mám ísť do centra až budúci štvrtok a to budem cca 11tt a utroš stále beriem, predtým mi doky nič nepovedal, takže ja stále frčím na utroši... 😉

danka483
13. júl 2011

@tinasc hej zbehnem pre ten rozpis počkat.....

danka483
13. júl 2011

@tinasc no už som tu chodila som k Harb. ale prepúšťala ma stenováa do 15.7 mám brať 3x2 ako doteraz od16.7 2dni 2x2 potom 2dni 2x1 a potom 2dni 1x1 ale sa toho obávam lebo môj doki bude mať dovču a čo potom spravím ak sa niečo po..... neviem 😠

tinasc
13. júl 2011

@danka483 aha, no uvidím, čo mne povie doktor na bud. týždeň... asi jej treba veriť, však vedia, čo robia a na to nemysli, že sa niečo stane 😉

danka483
13. júl 2011

@tinasc jaj ja som stále PN doki ma nechce pustiť do práce aj kôli OHSS čo som mala tak len nad blbosťami premýšlam....a ty si bola u toho svojho popýtať sa viem že si sa rozhodovala že k nemu zbehneš

danka483
13. júl 2011

@misi76 a ty si kedy vysadila utroš tiež si mala podobný postup?

tinasc
13. júl 2011

@danka483 zbehnem dnes k obvodnému, dúfam, že ma vezme, lebo on len objednáva, tak dúfam, že budem môcť počkať, inak až na bud. týždeň, tak dúfam, že dnes vybavím 🙂

danka483
13. júl 2011

@tinasc držím palec očakávame dobré správičky,a hlavne ťa to ukludní 😉

tinasc
13. júl 2011

@danka483 ďakujem 🙂

zuzancek22
13. júl 2011

zajtra idem na konzultáciu. idete niektorá do centra?

misi76
13. júl 2011

@danka483
@tinasc ja som skôr zabúdala brať po prepustení z GF ten utroš, tak som si ho dala keď ma to napadlo a postupne ma to už prestalo napádať 😀 , tak bol vysadený, ale trvalo to asi do 10 tt

tinasc
13. júl 2011

@misi76 hmmm aj to je možnosť 🙂

danka483
13. júl 2011

@tinasc ako si dopadla

tinasc
13. júl 2011

@danka483 bola som objednaná na bud. týždeň... lebo dnes mal veľa naobjednávaných pacientiek... ja som doslova čakateľka 🙂 na všetko...

danka483
14. júl 2011

@tinasc neboj dočkáš sa a bude všetko OK 😉

pici
14. júl 2011

ako citam, kopec dobrych sprav dievcata...
@danka483 gratko k srdieckam :D

@misi76 gratko k negrckaniu... pomaly si zacinas aj uzivat tehu co?
@miskab vidim, ze trosku si mala stresik... ale vsetko dobre dopadlo.. oddychuj a vsetko bude ako ma :D
@zuzancek22 ako si dopadla?

miskab
14. júl 2011

@pici ahoj no ja dufam ze bude na ultrazvuku vsteko o.k

zuzancek22
14. júl 2011

@pici ahojček, no takže, zmena, nemám krátky, ale dlhý protokol
som uplne pomotaná z toho, a nakoniec som nemala konzultáciu s Behúňovou ale s inou doktorkou neviem ako sa volala, ale bola milá, dokonca nám odporučila este dovolenku, že až potom máme začať.

nalada
14. júl 2011

@zuzancek22 jeeej, to je zmena. Ak Ti doktorka naordinovala dovolenku, musíš poslúchnuť - a možno protokol ani nebude treba začať 😉 . Držím Ti silno palčeky.
@miskab ako sa máš? Už Ti je lepšie?
@pici čo porábaš? Pracuješ? Užívaš si leto? Kedy ideš opäť na konzultáciu?

nalada
14. júl 2011

@nr_martinka Ako sa cítiš? Deje sa niečo nové? Test si si nerobila? Takže krvička bude v pondelok.... mocno Ti držím palčeky!!!!

zuzancek22
14. júl 2011

@nalada no zmena je to, ale este sa načakáme, ja som tuším večnáááááá čakateľka, a tuším na všetko. ale nevadí ja sa s tým popasujem, len dnes bolo na mna moc informáááácii, ty si mala aký protokol?

nr_martinka
14. júl 2011

@nalada ahoj test som si nerobila aj som zvedava ale nebudem sa stresovat.dufam ze to v pondelok bude pozitivne 🙂)sem tam ma pobolieva brucho ako pred mrchou a trosku aj prsia ma bolia.tak uvidime .a ty ako?

nalada
14. júl 2011

@zuzancek22 večná čakateľka 🙂 ? Určite sa raz dočkáš. Ale máš pravdu, čakáš dosť. Dúfam sa to bude posúvať pekne poporiadku: - čakanie na konzultáciu, na poisťovňu, na schválenie a oznámenie, na termín zahájenia.... na krvičku, na USG, na pôrod, prvé krôčky, zúbky.... Všetko bude, neboj a myslím budeš veeeeľmi trpezlivá maminka 😉 . Ja som mala krátky protokol. Išlo to veľmi rýchlo, ale tak jak prišlo, tak rýchlo aj odišlo...
☹ Takže radšej v pokoji čakaj a dočkáš sa.

nr_martinka
14. júl 2011

@zuzancek22 aj ja som mala dlhy protokol ale v pohode da sa to zvladnut a hlavne to nie je take zlozite ako to vyzera.urcite to zvladnes😀 😀

zuzancek22
14. júl 2011

@nr_martinka určite bude HCG vysoké, tomu ver. budem ti obrovitánsko držať pršteky, si mala dlhý protokol?

zuzancek22
14. júl 2011

@nr_martinka aké si mala injekcie? pichala si sama?

nalada
14. júl 2011

@nr_martinka páči sa mi Tvoj postoj - je dôležité sa nestresovať. Užívaj si ten pcit, že máš bublinky v brušku a nenechaj si to ničím pokaziť. Ani prvá krvička nič neznamená. Takže len kľud. Ja som sa otriasla a idem ďalej. Nastúpila som opäť do práce a užívam si leto s manželíkom - korčulky, bicykel... Celkom vypúšťam "tehu myslenie" - reparát môžem absolvovať až o pol roka...

tinasc
14. júl 2011

@zuzancek22 no tak ale dočkala si sa, však to už bude za chvíľku, ešte absolvujte tú dovolenku, aby ste boli v pohode a potom hor sa do toho... neboj sa, ono to len vyzerá zložito, ale je to jednoduché 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre