Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
15. júl 2011

@pici presne ako si napisala, uzi si leto a oddychni si od toho vsetkeho 🙂 aj mne vychadza vklad v septembri takze uzivam leto 🙂

pici
15. júl 2011

@wewulka jasne... uz som viac ako rozhodnuta, pockam este co doky si bude o tom mysliet. a pojdeme spolu , tesim sa ze mam partacku

danka483
16. júl 2011

babulky mám pocit že vám to v septembri všetkým vyjde 😀

zuzancek22
16. júl 2011

@pici aj ty by si si mala asi odýchnuť, veď máš toto veľa za sebou, nad dovolenkou si nerozmýšľala?

zuzancek22
16. júl 2011

@pici ja sa tiež vkladu dočkám asi tak v polke septembra, takže pôjdeme dotoho spolu

zuzancek22
16. júl 2011

@danka483 ja tiež tomu verím, a nieje to len taký pocit. 😀

zuzancek22
16. júl 2011

@nr_martinka super ja mam tiež tie dve. a ten menopur si si pichala do zadku sama?

elise
16. júl 2011

@danka483
@zuzancek22 ja tiež verím že na vianoce budeme všetky tehulky🙂

nr_martinka
16. júl 2011

@zuzancek22 ahoj menopur sa picha tiez do brucha.a kolko si dostala baleni?ja som si este musela dokupovat pretoze mi zvysili davky.drzim palceky na september.ten bude asi plodny😀

svistinka
17. júl 2011

ahojte,ja som brala Clostilbegyt 3 cykly, mala som aj ovulaciu a styk nacasovany doma, ale nevyslo to. Chcela som pokracovat s Clostylbegytom dalej, ale Dr. povedala, ze by doporucovala u mna pauzu a potom by bolo dobre odsledovat styk. Dost ma to naplasilo, tak som povedala ze dobre a odisla som. Viete mi niekto povedat co tym myslela? Mala som sa spytat, ale bola som vystresovana z toho.

zuzancek22
17. júl 2011

@nr_martinka no fajn mne kázala dr. pichat menopur do zadku. a dostala som 40 ks, tusím začínam s 3 a uvidia či mi to znížia alebo zvýšia.

nr_martinka
17. júl 2011

@zuzancek22 ahoj tak mne ani nepovedala ze kde nejako som sa jej ani nepitala pretoze pred tym som pozerala letak k menopuru a tam je to dokonca nakreslene ze ako sa to ma do brucha pichat.tak neviem.ja som mala len tri balenia potom som dokupovala jeden a pol.kedy zacinas?

zuzancek22
18. júl 2011

@nr_martinka až koncom augusta, idem este na dovolenku a potom začínam, ty kedy ideš na testy?

nr_martinka
18. júl 2011

@zuzancek22 ahoj tak to si aspon oddychnes.ja som bola dnes na krv a hcg mam 9 tak idem vo stvrtok zase.ale mam dojem ze z toho asi nic nebude. ☹ ☹

elise
18. júl 2011

@nr_martinka ak ti hcg stúplo tak si tehotná🙂

danka483
18. júl 2011

@nr_martinka stačí aj 9 na začiatok uvidíš vo štvrtok bude ešte vyššie 😉

pici
18. júl 2011

@nr_martinka 9 je malo, od 10 sa rata tehu.. ale este moze vyletiet do vysin... nestresuj dopredu

pici
18. júl 2011

@zuzancek22 jasneeeee a v septembri ideme na to :D

nr_martinka
18. júl 2011

@elise
@danka483
@pici ake ste zlatuckew dakujem za podporu uz som trosku spokojnejsia a dufam ze vo stvrtok to uz bude lepsie. 😀

misi76
18. júl 2011

@nr_martinka niekedy sa to rozbieha pomaličky, nehádž flintu do žita, veríme v lepší výsledok vo štvrtok 🙂

zuzancek22
18. júl 2011

@nr_martinka a mala si aj predlženu kultiváciu, neboj stupne to

nalada
18. júl 2011

@nr_martinka držím Ti palčeky, aby to dobre dopadlo. Len sa skľudni, lebo psychika robí veľmi veľa.
Babulky moje septembrové, takú radosť ste mi urobili... ste také zlaté...určite sa to podarí.... a májové bábätká sú veľmi dobručké 🙂 . Oddýchnite si, naberte silu a užite si leto, lebo september bude náročný 😉 .

nr_martinka
19. júl 2011

ahojte baby mam taky bledo hnedy vytok to asi nie je dobre ze? ☹

nr_martinka
19. júl 2011

no a brucho ma zacalo bolet jak slak a prechadza to do jasno cervenej.a asi je to uz v p....☹

elise
19. júl 2011

@nr_martinka bež k doktorovi na pohotovosť, ono sa to môže ešte dohniezdovať.

nalada
19. júl 2011

@nr_martinka ahoj, niečo nové? Ustálo to? Bola si u doktora? 😲

nr_martinka
19. júl 2011

@nalada no zatial to preslo.uvidim co bude dalej.u dokiho som nebola pretoze som to zistila poobede a neviem ani co by som povedala na pohotovosti ked nemam potvrdene tehotenstvo.ked to ma byt tak to bude uz som sa s tym zmierila.

nalada
19. júl 2011

@nr_martinka uff, to nervy! Ale hlavne, že to prešlo, že sa Ti to úplne nespustilo. Ozaj to môže byť zahniezďovanie 😉 . Len lež a nenamáhaj sa. Mysli pozitívne! Stále je šanca!!!

elise
19. júl 2011

@nr_martinka na pohotovosti je treba zobrať papier z centra o vklade, oni urobia ultrazvuk a uvidia, pre istotu zavolaj zajtra ráno do centra či je to ok🙂 som rada že to prešlo.🙂

pici
19. júl 2011

@nr_martinka zlatko cokolvek ti je, musia s tebou jednat ako s tehotnou,,, na to mas ten papier... a hnedy vytok nic neznamena... neboj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre