Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
25. júl 2011

@wewulka
@slniecko137 ďakujem 🙂

elise
25. júl 2011

@tinasc ja som bola po 15 dni ale nič nepozerali iba mi dali výsledky k svojej obvodnej sa chystám tento týžden ais vo štvrtok

tinasc
25. júl 2011

@elise bola si na kontrole v centre? a potom u obvodného?

misi76
25. júl 2011

@tinasc mne kyret robili v NR v nemocnici, ráno prišla, spravili a o 14 h. som odchádzala, dali prepúšťaciu správu a s ňou som išla už len k obvodnému

tinasc
25. júl 2011

@misi76 a na kontrolu si išla za koľko? ty si išla hneď domov? ja som išla vo štvrtok, domov v sobotu...

misi76
25. júl 2011

@tinasc no veď už aj v našej nemocnici to robia tak, že min. 1 deň pred kyretom prídeš a potom si tam poležíš, skontrolujú a ideš domov. Ja som mala kyret v r.2007 a to ma vybavili za 1 deň. Už si nepamätám za koľko som išla k obvodnému, ale ja som nekrvácala a nemala žiadne bolesti, tak som nemusela ísť nikde na kontrolu.

tinasc
25. júl 2011

@misi76 jasné, mne niečo hovoril, že treba kvôli poisťovni ležať v nemocke 24 hodín...

misi76
25. júl 2011

@tinasc vidíš to je asi po novom, ja som v tedy prišla do nemocnice s kufrom a bol mi na nič, keď som išla domov hneď poobede. Ale zato to bolo lepšie, doma je len doma. Držkaj sa a oddychuj 🙂

tinasc
25. júl 2011

@misi76 jasné, v nemocnici na mňa všetko padalo... doma je naozaj doma, už je to oveľa lepšie 🙂

elise
25. júl 2011

@tinasc nie v centre som nebola tam som volala a povedali mi že sa mám objednať na september na konzultáciu

elise
25. júl 2011

u nás to je v nemocnici tak že prídeš na 7.15 zoberu krv daju na izbu a o 13.30 si ťa vyzdvihne doprovod v prepušťanecej správe je že som ležala 2 dni čo som neležala a doprovod ani nič nepodpisoval.

misi76
26. júl 2011

Pipinky, tak padol mi kúsok kameňa zo srdiečka, AFP testy v poriadku. Až sa mi chce plakať.

pici
26. júl 2011

@misi76 perfektne ... len tak dalej :D

danka483
26. júl 2011

@misi76 super zasa si o krôčik pokojnejšia a začneš si to viac užívať super teším sa s tebou... 🙂

nr_martinka
26. júl 2011

tak a je to negativne ☹

slniecko137
26. júl 2011

@nr_martinka to ma veľmi mrzí ☹. ...teraz je to tu celé nejaké pochmúrne, samé zlé správy...

slniecko137
26. júl 2011

@alabu ....akooooo? čo ti dnes povedali??

pici
26. júl 2011

@nr_martinka moc mi to je luto, ziadne slova utechy ti nepomozu, iba ta viac rozcitia, tak nebudem ich ani pisat. vela sil prajem, posielam objatie a hlavu hore. raz to dokazeme.

nr_martinka
26. júl 2011

@slniecko137
@pici dakujem.ja som s tym uz vyrovnana vlastne som to aj cakala a bola som na to pripravena ale aj tak som v kutik duse dufala ze hadam....a urcite to raz dokazeme abudeme maminy 😀

nalada
26. júl 2011

@nr_martinka škoda že to nevyšlo... ale nevzdávaj sa!
@misi76 super, nech Ti to takto radostne vydrží až do konca!

nalada
26. júl 2011

@pici ako? dovolenka je kúpená?

alabu
26. júl 2011

@slniecko137 no v piatok mam dalsiu kontrolu....takze spolu nejdeme..mna to bude cakat asi az zaciatkom bud tyzdna alebo cez vikend....budem drzat palce..urcite daj vediet ako bolo a kolko vajok sa podarilo ziskat 😉

annamary27
26. júl 2011

@nr_martinka ahoj,sakra, a tak Ti držala palčeky....budem Ti ich držať aj naďalej 😉

pici
26. júl 2011

@nalada jaj tak to moja este je v nedohladne :D

miskab
26. júl 2011

@nr_martinka moja zlata vela siiil do dalsieho boja ti prajem ... uz sa to podari musiiiiii 😉 drz sa

nr_martinka
26. júl 2011

@nalada ja sa nevzdam 😀 ja ked sa zatnem tak dosiahnem to co chcem. 😀
@annamary27 dakujem🙂a ty ako pokracujes?
@miskab podari neboj a ty si davaj na seba pozor 😀

pici
26. júl 2011

@nr_martinka a teraz vas aky caka postup?

tinasc
26. júl 2011

@misi76 super, super, super... nech je všetko v poriadku, po toľkom trápení si zaslúžiš tešiť sa z krásnych detičiek 🙂

misi76
26. júl 2011

@tinasc každá z nás 🙂

tinasc
26. júl 2011

@misi76 áno každá z nás 🙂 ja viem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre