Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
25. aug 2011

@pici ja som hladala vhodny termin a tiez zacnem v oktobri. oktober bude nas 🙂

wewulka
26. aug 2011

@pici pretoze ta predtym mi akosi zblbla, takze som zacala s utrosom, aby som to stopla a teraz po vysadeni by sa mi mala normalne rozbehnut a zacnem s vyssimi davkami estrofemu a potom na 10. den sup na kontrolu.

pici
26. aug 2011

@alibabaa tak to sa moc ze moc tesim :D

pici
26. aug 2011

@wewulka aha... a to si si sama naordinovala ci to ti takto poradili? ake davky estrofemu budes brat?

elienocka
26. aug 2011

@pici ahojcek dnes pobede mi volali z gyn-fivu ze mam ziadost schvalenu.ked pridem na krv tak mi povedia viac.idem si oddychnut lebo som bola od siestej rano do stvrtej pobede vrobote.a potom kaufland a tesco.isla som spravit priatelovi jest.a uz som tu

pici
26. aug 2011

@elienocka NO tak to je skvela sprava... gratko

bibi11
26. aug 2011

@zuzancek22 tak držím palce aby to všetko dobre dopadlo 🙂

wewulka
26. aug 2011

@pici to mi povedal doktor. Estrofem budem brat 3*3

pici
26. aug 2011

@wewulka tak to uz su skutocne konske davky.. a povedal aj preco? mas problem so sliznicou, ci? to sa mi zda uz vela, ved moj doky domaci odpadaval ze ake konske mam ja nastavene a to mam 3X2

elise
27. aug 2011

ahojte idem vás dočítať, ja idem v piatok na kontrolu. dufam že mi nasadia už lieky aby bol vklad čo najskôr. už aby som bola tehotná🙂

tinasc
27. aug 2011

ahojte, dnes konečne dorazila mrcha, tak sa veci pohli dopredu, ale je mi teda riadne divne... no čo už, dieťa nemám doma, tak budem dnes relaxovať a užívať si deň s vyloženými nohami 🙂

pici
27. aug 2011

@tinasc mne sa od vcera rozbieha aj ked oficialne ma dojst v sobotu.... vcera som mala len taky naznak.. dneska mi je riadne zle, uz som pozrala aj ruzovych kamossov a zajtra pride ako na zavolanie ak nie dnes :D

tinasc
27. aug 2011

@pici tak sa drž, nech to rýchlo prejde...

wewulka
27. aug 2011

@pici no konske davky aj ja som mala najprv 3*2, ale zacala som pocas toho krvacat tak mi to zvysil na tento cyklus. Inak pekne s nami mavaju tie hormony aspon so mnou, ja som uz dnes vysadila utros takze cakam mrchu a som tak strasne precitlivena, kazdu chvilu mam slzy v ociach.

alibabaa
27. aug 2011

@wewulka aj ja som mala ten pocit den po vysadeni utrosu....

elienocka
28. aug 2011

baby od toho dna ked vam vraveli ze mate schvalenu ziadost.kolko to trvalo do toho dna ked ste mali prvu tabletky alebo inekcie.kedy ste zacali pichat vcelicky.a sami ste to pichali elebo sestricky?pa

leon123
28. aug 2011

Ahojte baby, viem ze toto nie je ta tema,ale potrebujem fostimon,ak niekomu zostal. Pisem sem,lebo viem (z vlastnej skusenosti),ze niektore baby ani netusia,ze este ich injekcie mozu niekomu pomoct.Dakujem za kazdy jeden kus.Vsetkym drzim palce,aby ste coskoro vyberali kociky 🙂 😉

misi76
28. aug 2011

@elienocka záleží od toho ako ti beží cyklus. Ja som po schválení išla do centra pre protokol a následne si vybrala lieky a od 1.DC som brala tbl. antikoncepciu a od 22.DC začala pichať injekcie a následne hormóny.

bibi11
28. aug 2011

@elienocka nám zavolali že máme schválenú žiadosť, o týždeň na to sme boli aj hned objednaní na konzultáciu a v ten deň konzultácie som aj dostala prvú injekciu. Tú mi dávala sestrička v gynfive, aby manžel videl ako mi to bude pichať on🙂 A mala som dlhý protokol, teda začínala som na 23DC. Postupne som pridávala gonal a ku koncu luveris. Dnes som akurát po odbere vajíčok, zajtra mi má volať embyrologička že koľko sa oplodnilo a povie nám kedy máme vklad.
Už máš aj lieky domka? Ak áno, aké máš? 🙂

elienocka
28. aug 2011

baby este nemam lieky doma,len v piatok mi volali ked som bola v robote ze mam schvalenu ziadost,7septembra idem na krv po iui potom mi povedia viac.
@misi76 dik ..to si mala kratky protokol?
@bibi11 dik.a kolko bolo vajok?

misi76
28. aug 2011

@elienocka vždy som mala dlhý protokol

bibi11
28. aug 2011

@elienocka Dnes mi odobrali 20 vajíčok🙂 Tak som zvedavá koľko sa uchytí🙂

pici
28. aug 2011

@tinasc uz je to tady.... ako hodiny na den presne...

pici
28. aug 2011

@elienocka no ja som pichala skor ako som mala schvalenu ziadost. lieky mi zapozicali a potom posledny tyzden dosla ziadost schvalena, lieky som vybrala v lekarni a vratila som ich. dostala som dlhy protokol a pichala som od 26dna cyklu... pichala som sama. prvu injekciu, sklon mi ukazala sestricka u mojho obvodneho a hned som ju aj sama pichla...

pici
28. aug 2011

@bibi11 tak ty si mala peknu urodicku... gratulujem

zuzancek22
29. aug 2011

@bibi11 no čo ako sa majú vajícka 😀 , dúfam, že sa ukazujú, aj ste si dali niektoré napichnúť?

miskab
29. aug 2011

Ahojte pipinky ako sa mate?? ako pokracujete??? drziim vam vsetkym mooc palceky drzte sa 😉

zuzancek22
29. aug 2011

@pici
@bibi11 potrebujem poradiť, kedy si mam dať urobiť predoperačné vyšetrenia, 31.8. začínam prvou injekciou a mam dlhý cyklus.

misi76
29. aug 2011

@zuzancek22 ja som si ich začala robiť ihneď ako som dostala mrchu, pravdaže okrem moču.

tinasc
29. aug 2011

@bibi11 tak to je super úroda, dúfam, že všetky aj vydržia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre