Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka dakujem, ale každá dobrá správa poteší, ale čaká ma ďaľšia krv tak uvidíme ako sa to ukáže, dufame, že už sme si zlého odžili dosť, a už to pojde pekne ukážkovo.

elienocka
26. sep 2011

@zuzancek22 a mala si aj predlzenu kultivaciu aj icsi?

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka nie žiadna predĺžená kultivácia, mala som icsi, iba preto, že som mala len dve vajká, tak sme to nechceli nechať na náhodu, a dali sme si aj ten zonálny hatching, sice tu písali baby, že ked sme si dali icsi, tak je to zbytočné, ale radšej sme urobili všetko čo sme mohli.

elienocka
26. sep 2011

a ten zonalny hatching sa robi na kolky den od odberu?

elienocka
26. sep 2011

@zuzancek22 vkladali obe?

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka ano dali sme si obe, mne by dovojíčky vôbec nevadili

elienocka
26. sep 2011

a ten zonalny hatching sa robi na kolko starych vajkach hned po odbere alebo neskor?
@zuzancek22

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka tuším pred vkladom , neviem proste v stredu som mala OPU a v sobotu vklad.

elienocka
26. sep 2011

@zuzancek22 dakujem a ako to bolo s platenim hned po opu ste platili alebo v sobotu?

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka to sa plati pred vkladom, ono to navrhne embriologička, čo je najvhodnejšie. a čo ty, ako pokračujete?

elienocka
26. sep 2011

4.10 picham diphereline alebo jak sa to vola.minuli tyzden v pondelok som tam bola dali mi tie vsetky papiere co treba porobit tak zajtra idem na krv silviami mi pisala ze k obvodnemu tak ze tak zatial.okolo desiateho pojdem do blavy pre dalsie inekcije .

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka a nepovedali ti náhodou, že tie krvné výsledky , teda vlastne predoperačné vyšetrenie nesmie byť v deň OPU staršie ako 3 týždne?

elienocka
26. sep 2011

ano

elienocka
26. sep 2011

drabek povedal minuli tyzden ze na buduci tyzden si mam to zacat vybavovat a to je tento.
@zuzancek22

elienocka
26. sep 2011

@zuzancek22 kramy by som mala mat8.10.a stvrty den je 11.10 co budem potom pichat gonal a volaky luvegris.ked by som to mala ako svajciarske hodinky tak opu by malo byt podla mojich vypoctov okolo21.10.tak kedy mam ist na krv?

zuzancek22
26. sep 2011

@elienocka ja som šla na krv až v den ked som dostala menzes, môžes si dať urobiť teraz krvnú skupinu a serologiu, a potom to ostatné. lebo hento trvá najdlhšie.

elienocka
26. sep 2011

a nebude obvodna protestovat?ty si nemala s tim problemi

pici
26. sep 2011

@elienocka no chod co najskor... ja som mala predoperacne vybavene a trvalo to tyzden...

elienocka
26. sep 2011

dik ale ja sa bojim aby som tie 3 tyzdne neprepasla
@pici

pici
26. sep 2011

@elienocka no tak chod k internistke... a objednas si termin tyzden po ms...

alibabaa
26. sep 2011

@pici helou. je mozne, ze sa tento tyzden za tebou zastavim... doktor email nedostal, a neviem kedy sa take tabletky davaju na oddialenie... mozno predsa len zahajim akciu utros... zajtra este idem svojmu gyndovi a zavolam znova do centra, neviem sa dovolat drabekovi. stale niekde je alebo ma prave pacientku ... a ten mail neviem ci je teda aktualny co maju na stranke.. uz mi z toho harasi a dost som z toho vsetkeho nervozna.... ☹ ☹

pici
26. sep 2011

@alibabaa zlatko kludne... som doma ale len do stredy, poslem ti teda utros alebo dojdes, lebo vo stvrtok idem do prahy a pridem v nedelu....

alibabaa
26. sep 2011

@pici ja si pren radsej pridem. daj mi do ip cislo na teba, aby sme sa mohli dohodnut 🙂 vdaka 🙂

babulka555
27. sep 2011

@elienocka ja som sa dnes objednavala k internistke a povedala, ze vysledky z odberov su do tyzdna. nemusis sa bat, oni uz vedia kedy odbery a ekg, ked povies kedy predpokladas termin. ja som to chcela mat vysledky ked pojdem na 8DC na krv a UTZ, nech ma zase nesfuknu, ze ich este nemam 😎

mariankach
27. sep 2011

@alibabaa strasne ti drzim palcek, ale hodne aj dufam, ze si nerozhadzes system..je to zvlastne ze popri liekoch ti to skace, ale malo by s ato upravit. Kamaratka zacala teraz s Duphastonom a ze zabral..
Predstav si, prave teraz mi zavolala ta moja kamaratka co som ju spominala ze boli uz viackrat na IVF a davala som jej link na vasu temicku a ze sa chce stretnuuuut 🙂)))), tak som happy. Fakt dufam, ze to bude okej kavicka.

katka.gzd
27. sep 2011

@elienocka ahoj, ja som si vcera bola tiez uz po recepty na lieky...tiez mam gonal a luveris a etse neico co som zabudla jak sa vola ale bolo to take velike balenie s injekciami...pichli mi vyvolavacku a teraz cakam na mrchu a od druheho dna mam pichat ten gonal...nic predtym si nepicham takze nakoniec kratky protokol...podla toho kedy dostanem mrchu potom spocitam cca datum OPU no vyzera to ze pojdeme priblizne v rovnakom case 🙂 tiez uvazujem kedy si zacat to interne vybavovat a myslim ze buduci tyzden to staci.

nelly3
27. sep 2011

ahojte
baby, ktore mate zmrazene embrya, dosiel vam ucet z gyn-fivu na dalsi rok za zmrazenie? lebo mne zatial nie, minuly rok mi uz zaciatkom septembra posielali ucet na zaplatenie 😕 asi si tam zavolam.

lucy1311
27. sep 2011

baby neviete ako je to v Gynfive s vysledkami krvi = tehu test. Stvrtok idem a neviem, ci sa dozviem hodnoty HCG hned rano alebo si budem musiet zavolat o 14,00 ... dik za odpoved

nelly3
27. sep 2011

@lucy1311
rano ides na krv a poobede si az volat o vysledky krvi 😉

lucy1311
27. sep 2011

dokelu, to aj na tehu test mam cakat az do poobedia? sakra prace :( a sono nerobia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre