Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
4. nov 2012

@pancuska myslim na Vas a drzim palce!

alibabaa
4. nov 2012

@azzura ale verim ze najvacsi bojovnici su ti traja 🙂

azzura
4. nov 2012

@alibabaa dakujem, ved zajtra sa dozviem kolko bambuliek vlozime, dufam že aspon 1

alibabaa
4. nov 2012

@azzura silno drzim palce

azzura
4. nov 2012

@alibabaa ty si tehu prirodzene IUI ci IVF? kolky pokus?

plegomazin
4. nov 2012

ahojte, ako tu vytvorím novú tému???

azzura
4. nov 2012

@alibabaa dakujem velmi pekne 🙂

alibabaa
4. nov 2012

@azzura po 2ivf. 1et,1ket neuspesne.. 2et uspesne 🙂

azzura
4. nov 2012

@alibabaa tak gratulujem a obdivujem že si to po psychickej stranke zvladla 🙂

pancuska
4. nov 2012

@siinda dneska sa citim nejak unaveno,som prespala skoro cele poobedie....aj ako som to tu pisala som tu uz driemala 😉 asi ta tabletka.....vklad mi robil dr.Harbulak,tusim aj ty k nemu chodis....tak som sa pytala toho ze preco ma bolieva podbrusko a povedal ze lebo som mala velky zasah do vajecnikov a krvacalo to tam a ze nakolko som mala 16 vajicok tak tam bol vacsi zasah a ze to prejde,nemam si z toho nic robit,ze horsie by bolo keby to je na nevydrzanie,ja som sa zlakla ze dostavam OHSS ale ked aj baby co tam v utorok so mnou boli to tiez tak bolelo takze je to ok.....no ked si vydrzala 5 dni tak to uz vydrzis!!! A co porabas,okrem oddychu? Lebo ja sa doma asi zblaznim!!A moj manzel mi zakazuje notak lebo ze to skodi .... 😉

pancuska
4. nov 2012

@alibabaa kazda rada mi je dobra......ani o tych 48h som nevedela!!! a ty si teraz kolko tt? 😉

alibabaa
4. nov 2012

@pancuska 5tt+1 🙂

pancuska
4. nov 2012

@rojica no dala som si 2 embryjka.....ci to uz neboli embryjka? neviem uz to inak nazvala,som ti chcela poslat IP ale som bola cez mobil a tak mi to nejde...... 😉

pancuska
4. nov 2012

@sarah00 dakujem....... 😉

pancuska
4. nov 2012

@gelinka75 dakujem....a vy ako? 😉

pancuska
4. nov 2012

@belalinda dakujem 😉

pancuska
4. nov 2012

@azzura neviem koho budes mat.....a asi kedy by si mala mat vklad? ja som bola tiez prekvapena ze tam bol on.....sa mi pacilo ze aj prisiel za nami aj za babami co boli po OPU lebo dr.Drabek za nami ani nebol.....potom som sa dopocula ze bola chory ci co,som sa nalakala ...... no nepovedala preco sa mi prestalo vyvijat len povedala ze na tej predlzenej kultivacii v embryoscope mi jedno embryjko sa bohuzial prestalo dalej vyvijat ,no co uz.....este mi zostalo 10....3 po PK a 7.....

sarah00
4. nov 2012

@alibabaa ako sa cítiš? budete mať jedno alebo dve bábätká? alebo to ešte neviete?

siinda
4. nov 2012

@pancuska pocula som ze to skodi, ale neber to tak vazne, ja chodim aj naprechadzky so psom a vela spim,,inak zajtra uz idem do prace, vajičko malo 5 dni na zahniezdenie tak teraz uz to nechavam na osud ,,som pripravena aj na neg. výsledok. Ale mas stastie ze mas tolko mrazacikov 🙂

pancuska
4. nov 2012

@siinda neviem či je to šťastie,myslím si že šťastie bude ak sa to ujme! 🙂 tak určite že pôjdem na prechádzky nechcem tvrdnúť doma,len budem musieť venčiť manžela lebo nemám žiadne zvieratko! 🙂 mne bolo tak ľúto tej kočky čo ležala vedľa teba,mala len jedno vajko,ale zasa aj vek!

eliska1444
4. nov 2012

Mozem sa opytat aky mate nazor na darovanie vajicok? 🙂 chcem darovat, a tak chcem byt v obraze ako to vlastne funguje...

siinda
4. nov 2012

@pancuska ved aj jedno vajicko sa moze dobre ujat,,len ci sa zacalo delit,,nevies?

moniq
4. nov 2012

Krásky prosím o radu....mám krátky protokol a teraz neviem kedy mám ísť na prvú kontrolu ked uz picham,lebo v papieroch sa Pise 3-4 den cyklu a doktor mi vravel 7-8 den cyklu.....tak čo teraz?

siinda
5. nov 2012

@moniq ahoj ja som bola na treti den cyklu na kontrole a presne si pamatam ze som to mala aj v protokole napisane že v treti den silnej menstruacie mam prist,,tak radsej chod na treti den 🙂 🙂

alibabaa
5. nov 2012

@sarah00 relativne dobre. okrem zaludka. v sobotu som prevracala cely vecer. som si myslela ze aj na pohotovost zajdem, lebo aj vodu som vyvratila, ktoru som vypila..
dnes som skusila zjest uhorku. ale nevydalo. napina. takze vylucujem z jedalnicka uhorku.
mozem zjest iba polievku, piskoty, rohlik so sunkou, uvarene suche zemiaky, jablko, hrozno a suche jedla.

azzura
5. nov 2012

@pancuska ahojko, tak sme uz 3v1 🙂 mala som Dr.behunovu, kedze uz nebolo miesto v izbe tak som lezala na koze 😀

alibabaa
5. nov 2012

@azzura my sa snazime uz 6 rokov. psychicky sa to dalo v pohode zvladnut. po neuspechu som si poplakala a bolo dobre. nejaka ta pauza medzitym, lebo tie hormony mi liezli na mozog i zaludok. ale hlavne ze sa zadarilo. treba pevne nervy. to chlapi nemaju. preto je ta vsetka tarcha na nas. 😅

alibabaa
5. nov 2012

@azzura jeeeeeeej aj ja som mala dr. behunovu a tiez som lezala na koze tfuj, tfuj, tfuj... a nechali ti tam obrazok bambuliek? mne hej. kraaasny pohlad.. cely cas som cumela na monitor 😀

alibabaa
5. nov 2012

@sarah00 podla vysky hcg asi jedno.

azzura
5. nov 2012

@alibabaa my sa snazime len 2,5 roka ale vek tlaci. hej, tiež som kukala na tie flaky co mu ukazala 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre