Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
22. feb 2010

Asi som to zle pochopila, ja som myslela, ze tuto kombinaciu dali tebe, zrejme som zle precitala.
Ja si este len idem pre protokol, ja zatial neviem co dostanem.

nelly3
22. feb 2010

Ahojte nastavajuce tehulky 🙂 vidim, ze riesite injekcie a pod. mne manzel pichal injekcie aj do brucha a aj do svalu fostimon, moja kolegyna mu to jeden krat ukazala a na druhy den uz on, zvladol to na jednotku, velmi sa snazil, bola to moja sestricka 😉 netreba sa nicoho bat, teraz sa mi to hovori, ked uz mam za tym 😀 ja som pocas stimulky nebola na pn, a po ET som chodila do prace, ale zase ja sedim v kancli tak aj preto 🙂
ppismnenko: no plati sa za vsetko, PK, zmrazenie, rozmrazenie, isci ci ako sa to pise, treba kuk cennik.

luko
22. feb 2010

darla: nie nie...ja mam do svalu len tu poslednu 😉

luko
22. feb 2010

nelly...šikovný manžel...moj odíde radšej do inej izby ked si pichám 😀 čiže...čo si myslíte..bude pri porode? 😀

nelly3
22. feb 2010

no moj urcite nie, aspon ked som sa ho pytala 🙂 mozno neskor zmeni nazor 😉

darla27
22. feb 2010

Ahoj Nelly, co planujes dalej? Viem ze IVFko bolo negativne, mate aj nejakych mrazulkov? 😕
Ja dufam, ze ked si to mm nastuduje z youtube alebo niekde na nete, tak to zvladne pichnut, neviem si predstavit ze by som kazdy den chodila niekoho otravovat. 😒
Kolko ta vyslo celkovo IVFko?
Ja by som mm pri porode asi ani nechcela, nahodou by ziskal traumu, no radsej nie.. 😀

Luko to som v soku, tu do zadku pichnes jediny krat a ako poslednu injekciu pred pregnylom?
Tvoja stimulka mi je sympaticka, ze to ide len do brucha, ale bojim sa tak ci tak. 😔

nelly3
22. feb 2010

ahoj darla27, no planuke KET asi na jar, este neviem presne 😉 mame 11 mrazacikov, inac aj ja som si kukala na youtube, no ked som si predstavila to pichanie 😝 ale potom mi to ako som pisala manzel pichal 😉 IVF ma vyslo uz si to presne nepamatam, idem kuk do papierov 🙂 takze: injekcie 376€, 99€ - subor dopl. vysetreni, PK 149€, mrazenie 149€ 😠

nelly3
22. feb 2010

no a po stimulke mi ostal fostimon dost vela, takze som ich vratila do centra a dali mi spat 140€

luko
22. feb 2010

Darla: do brucha sa nemas čoho báť Vypýtas si inzulinove ihly tie su tenké Ja mam klasické podkozne No Uvidim kde sa picha ten pergoveris Ale myslím tiez pod kožu Najlepší je Gonal take pero to ani necítis Za lieky som platila 412,-

nelly3
22. feb 2010

ja som vzdy ked som chodila na kontroly do centra nevedela, ze co ci rastu a pod, nikto mi nic nehovoril, nikto tam nema cas, ale mne to neva, a pri OPU som mala 19 vajicok, 14 sa oplodnilo normalne, manzel ma super spermiogram, 8 mi hned zmrazili, 6 nechali PK z toho mi 2 vlozili po PK, ostatne 2 este domrazili a jedno z nich to vzdalo, vlozili mi 100 bunkove dve a nic z toho, asi to tak malo byt, ale ja sa nehram 😠 snad KET sa vydari 😵

nelly3
22. feb 2010

sorry 3 domrazili 🙂

ppismenko
23. feb 2010

nelly3 cennik mam viem co co stoji ale neviem kedy sa plati....ved oni mi povedia.....
pergoveris som si pichala pod kozu.....
ked som bola vcera na uzv doky tam nieco diktoval nevedela som co to je v pravom vajecniku ich bolo asi 7 v lavom neviem a rozmery 14,16,17,18
a zapojim sa do debaty manzel pri porode ....ja budem tiez sama 🙂)
inak dakujem vsetkym co na mna myslia....ved ja na vas tiez a drzim palceky

luko
23. feb 2010

Dnes je tu prázdno😉myslím v centre,Cakam na UZV.Pekny den

luko
23. feb 2010

tak chyba lavky..pergoveris je do svalui...uz zhanam sestricku..bo u muza nehrozi, ja picham medzi 17-18stou a on chodi domov medzi 8-9tou ale ja keby bol doma cely den, on ani klinec nepribije dos teny, nie to este inj pichat 😀

inak som sklamana pristupom, Dr. vobec nemal chut odpovedat na nejake otazky, pritom cakaren prazdna...takze som sa nic nedozvedela 😅 poobede mam vola do GF po vysledy ale zrejme zajtra pridavame pergoveris

luko
23. feb 2010

Pochopíte to? Volam si do centra po dalsi postup Pre istotu sa opytam na ten pergoveris a povedia mi je je tiez podložne? To co bolo rano potom tomu doktorovi bol mimo?😀

yoyo123
23. feb 2010

luko...mne pergoveris pichala sestrička,je to podkožne,do brucha 🙂

luko
23. feb 2010

tak co bol rano zhuleny..ci co 😀 😀 podkozne je v pohode, to slahnem sama 😀

ppismenko
23. feb 2010

luko....ja som si ho pichala podkozne tusim som sa to docitala na krabicke.....kto si ma pamatat ten kopec informacii 🙂

luko
23. feb 2010

ved prave 🙂

majaja75
23. feb 2010

nelly koľko si mala fostimonu keď ti ostal...ja som mala 30krab. a už mám len do piatku, každý deň pichám 3

luko..to iste som včera písala aj ja, vôbec sa nebavia s človekom, nič ti nepovedia a potom človek vyzera ako tupec, stale sa niekoho musí niečo pýtať

luko
23. feb 2010

a este sa na mna pozeral, ze to mam napisane v protokole...no keby som mala sa nepytam...fakt som nikde nenasla ako pichat pergoveris...je tam len veta ze sa pichaju podkozne alebo do svalu a preto som sa ho pytala...aj tak mi nakoniec povedala podkozne,takze ta jeho rada by bola naprd.

nelly3
23. feb 2010

majaja75 myslim okolo 40, zo zaciatku som aj ja pichala denne 3, ale mne to potom znizili na dve denne 😉

darla27
23. feb 2010

Nelly, urcite niektory z mrazulkov zabojuje a bude z neho mimi. 😉
Luko to ktory doki ta tak odprasil? 😅 😲
Vela ludi tam byva vacsinou vzdy len v piatok a pondelok, takze ked tam clovek pride cez tyzden
tak sa potom cuduje ze je tam malo.
Co je vlastne napisane v tom stimulacnom protokole ked tam niesu zakladne veci?
Ja sa spytam ze ked budem mat k niecomu otazky komu mozem zavolat.
Aby mi nepovedal doki ze spytaj sa na konikovi. 😀 😀 😀
Takze pri dlhom protokole sa chodi na kontrolu cez ms a potom od nejakeho 8 dc kazdy druhy den?
Ako dlho sa tam zdrzite pri kontrole?

tuzimpobabatku
23. feb 2010

ahojte kočky. Dnes som tu po prvý krát a chcela by som sa vás spýtať na gyn fiv. V pondelok mám druhé sedenie u mudr. Drábeka. Chodíte k nemu niektorá?

tuzimpobabatku
23. feb 2010

baby tie injekcie sa pichajú aj do brucha?? brrrr

majaja75
23. feb 2010

tuzimpobabatku..ja chodím k drabekovi ale v podstate to maš jedno,, vždy na kontrole je tam iný lekár, asi raz tam bol drabek
áno tie inj sipichám do brucha a celkom sa to dá, najhoršie je keď zastaneš v prostred vpichu, to sa mi občas stane. ale inak sa to dá, neboj

darla ja som začala dlhý protokol v 25 DC pichala som jedny inj, potom ak sa dostaví menš. tak na 4 DC som išla na kontrlné sono a pridali mi plus ďalšie 3 inj--čiže 2 inj za deň, no a potom som bola o 5 dní, potom o dva a tak

lubka0506
23. feb 2010

Ahoj pipinky. 🙂 Ja som taká napálená...Dnes som sa úplnou náhodou dozvedela že ešte nemám ani žiadost z GF na poistovni,a to len tak že som vybavovala manželove veci a opýtala som sa pani na infolinke či náhodou nevie či už to mám schválené...Tak to tam natukala a hovorila že z GF tam nič neposlali. Tak som volala do GF že čo je s tým a tam mi povedali že oni čakajú kedy im pošlem papier z laparoskopie ktorú som abs. pred mesiacom...Naštvalo ma to že to na pošte zapatrošili- ved ja tam urobím zajtra bengál!
No chápete poslané pred mesiacom a nikde toho neni,a bolo to posielané na doporučenkua a prvou triedou aby to tam na druhý den bolo...Tak taký ja mám dnes úžasný den...no doporazenia!!!
Zajtra mi to známa odfaxuje a dúfam že sa to konečne niekam pohne...No čo v dnešnej dobe počítačov majú na poštách riadny bordel...!

luko
23. feb 2010

lubka...ja neverim, ze nasa posta vie ze je 21. storocie....nemam slov 😠 😠 😠 😠

tuzim: vobec sa neboj...ono to nevrazis rovno do brucho...najskor si spravis riasu a potom pichnes a uvolnis 😉 fakt to nie je strasne 🙂 ja som si od zaciatku pichala sama.

darla: neviem..nepredstavil sa 😀

darla27
23. feb 2010

Luko ved su tam len dvaja. 😀
Harbulak je taky vysoky fesacisko, uz ma trochu sedive vlasy a Drabecek je mlady sympaticky blondiak v okuliaroch.
Keby to tu citali, verim ze mam IVFko zadarmo, ked ich tak chvalim. 😀 😀 😀

Majaja ty si pichala az od 25 dc? 😲 A to som mala obavy, ci 22 dc nieje neskoro ked som tu citala ze kocky pichali od 21 dc. Je jedno kedy pride ms? Ved niekomu to moze vyjst do ms tak 3 dni a niekomu s dlhsim cyklom az desat.

Lubi tak to je sila, ale ked dostanu papier z LSK a poslu ziadost, tak do 2 tyzdnov moze byt schvalena. 😉

Tuzim, ja chodim tiez k Drabekovi, som velmi spokojna. 🙂

luko
23. feb 2010

tak ja mam pocit ze to bol vysoky fesak v okuliaroch 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre