Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

printy
18. jún 2009

Ahojte, Nikita ja som takto spontane otehotnela pred druhym IVF, ale potratila som .

slniecko01
18. jún 2009

Zukrik ako sa darí ?
Mayka ja som tiež PN a zatial som navštevu zo solcialky ani z roboty nemala 🤐

krakulka
18. jún 2009

Ahojte Pipinky, ako sa vam dari? 🙂

krakulka
18. jún 2009

Chrumi, tak ako si dopadla?

chruminka
18. jún 2009

caute tak nic moc ☹
Budu mi musiet asi spravit serklas cize ma zasit ale chce vidiet vysledky z morfologickeho utz ,mam hned po utz dojst s vysledkami ku nemu a rozhodne co a ako,ale ze to vyzera, ze sa to bude musiet spravit ☹

krakulka
18. jún 2009

A preco Chrumi? Ja tomu teda vobec nerozumiem. 😔

sylvyka
19. jún 2009

ahojko pipinky zdravim vas 😉
chruminka neboj bude to dobre cmuk
ja budem cakat na vysledky z amnio 9.7 by som mala ist pre ne tak dufam ze budu ok, dr. mi robil aj morfologicky utz a podla neho to na dawna nevyzera a asi to je chlapcek tak som dobre citila od zacatku tehu 😀 takze brunka mozem kludne volat menom 😀
no amnio nebol najlepsi zazitok 😠 brunko sa stale hybal a tak mi zobrali aj menej plodovej vody ako mali tak hadam nevadi inak musim lezkat tak iba sem tam napisem ...
vidim ze tu bola laritka tak ju zdravim aj pahu a tak tie stare pipinky a samozrejme aj vsetky novsie cmuk. 🙂

mayka
19. jún 2009

Dobre ranko dievcata,
chrumi preboha to znie strasne ale hlavne ze vedia co s tebou robit. Tak hlavicku makovicku hore a usmev. 😉 Moc ti drzim palce.

Sylvyka takze bude to kluk jako buk. parada. Aj ja sa tersim na ten morfologicky kvoli tomu aj ked mi je jedno co to bude.

chruminka
19. jún 2009

dobre ranko 🙂
dakujem za povzbudenie ,verim,ze vsetko bude ok....som sa vcera dozvedela,ze aj moju maminu museli pri bratovy zasivat tak to mozno mame v rodine 😀
A kamoska co ma dvojicky tak ju tiez zasivali,ani nevie preco ale ze dvojicky vyvyjaju vacsi tlak na krcok tak asi pre istotu.....no ale mne sa zda ze j nieco s tym krckom mam,lebo ma vcera ani tak velmi nevysetroval len uplne kratucko a hned ze aha!! a hned zacal s tym zasitim....na utz mi zmeraju aj krcok a asi podla toho bude vediet viac
Si robime doma s toho srandu ze ma zasiju ako kura ked napchame do neho plnku 😀

sylvyka gratulujeme ku brunkovi,tusim sa budu koncom roka sami chlapci rodit! a neboj amnio bude ok ked na utz nic nevideli.

mayka
19. jún 2009

chruminka bacha aby ta neupiekli potom v peci. 😀 Budes pekne chrumkavo upecena.
😀

chruminka
19. jún 2009

chrumkavo ako nasa cica chrumka....uz by teraz aj so mna nieco mali ked som pribrala ....uz nie som len kost a koza 😀

mayka
19. jún 2009

CHRUMI MAS NAKAZANE LEZKAT?

chruminka
19. jún 2009

mayka kde sa flakas? 😉
no neviem doki mi vlastne vcera nic nepovedal,len menej namahy do buduceho tyzdna,ale mam dve kamosky ktorym hrozilo zasivanie a odporucali im lezat a kludovy rezim....tak neviem ale ja ani teraz nelezim sedim za compikom 😒 ,ja neviem lezat!!!! Aj tak musim ist po chlebik a urobit nieco na papanie....ale zevraj statie je najhorsie so vsetkeho a to som dnes chcela poupratovat a pozehlit ale drahy mi vsetko zatrhol 😖

mayka
19. jún 2009

chrumi, ja sa snazim aj nieco v praci porobit. Sakra ale moc sa mi to nedari. 😀 Tak som striedavo tu a striedavo nieco riesim.

leonie28
19. jún 2009

caute pipinky vsetkym prajem krasny den 🙂 😉 chruminka neboj vsetko bude ok to pri dvojkach sa stava ze musia zasivat musis zmiernit tempo a vela oddychuj 🙂 🙂 labutienka tak dufam ze ten estrofem nam pomoze a deticky sa pekne zahryzkaju a uz si dotatala mrchu? 😉 😀 zukrik,ni.kolet dakujeme za tehu-virusiky aj za privitanie 🙂 😀 😀 mayka ako sa mas? 😉 🙂 loginka este nemas vysledky z krvi?drzim palce 😎

labutienka
19. jún 2009

ahojte pipinky 🙂
akurát som čítala, že loginka je TEHOTNÁ a má hcg 250 🙂
dúfam, že sa nehnevá, keď to sem píšem za ňu 😉

ja som dnes mrchu dostala, dopomohla som tomu včera poobede majoránkovým čajom a dnes ráno prišla v celej svojej kráse 😀

mayka
19. jún 2009

ahojte kocky,
🙂
caka nas krasny viekndik taaaak sa tesim lwebo budem doma lenosit.
takze loginka je tehula. parada. Radsot pocut ako sa to tu mnozi. 😀 labutienka a leopnie je rad na vas. 😉

slniecko01
19. jún 2009

Ahojte pipinky chcem sa spýtať cicušky koľko ste pribrali, veď som v 10 tt a mám 3-4 kg navrh a to ani nejak nejem.
Zajtra si pôjdem niečo kúpiť na seba, pretože dnes som si vyskúšala niekoľko vecí a mne je to malé. ale aj tak som pribrala najviac z hormonov 5 kg takže to už mám 8 kg navyše a to je len začiatok. Kde je mojich 65 kg pri mojej výške ? 😖 😖

krakulka
19. jún 2009

Ahojte pipinky, Loginka gratulujem, super spravičaka. 😀 😀 😀 😀
Slniecko, nic si z toho nerob, ked sa mimi narodi, tak budes mat take fofry, ze kilecka budu hned prec, uvidis. 😉 Si tehulka a to je myslim jedine obdobie zeny, ze si nemusi davat pozor na svoju vahu. 😉 😉

Mayka a ty ako sa mas? Co mas noveho?

Ja teraz v praci vobec nic nestiham.... Na konika pozriem tak skoro rano a potom nafaront. Teraz to vizera, ze od pondelka mame pracovnu dobu od 8,00 do 18,00 hod. Uz som z toho nestastna. Sediet tolko hodin na jednom mieste, max. 2-3 x sa prest a to max. na W, stale cumiet do PC a ti nasi paradny klienti... Boze, ma z toho chyta depresia. Normalne uvazujem, ze pojdem na PN hned po utz. ☹

chruminka
20. jún 2009

loginka gratulujeme vsetci traja 😀

mayka
20. jún 2009

pipiny nespiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

mayka
20. jún 2009

krakulka fuha tolko sediet a makat v praci. Nechces zostat doma? Neviem ôpodla mna tolko sediet je dost velka zataz na maternicu hlavne ked ti bude rast. ja s tym mam uz teraz problemy. sa musim casto postavit a prejst.

rienok
20. jún 2009

ahojte, ide zajtra niekto na kontrolu? ja tomu nerozumiem ... zajtra mam 14 den cyklu este stale stimulejem... zajtra pichnem posledny pergoveris a potom co? Mate niektora skusenosti s takou dlhou stimulaciou ... dnes uz picham 22 deň

leonie28
20. jún 2009

ahojte pipiny loginlka gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂 mayka naozaj asi vsetky pipiny spia ☹ a tyco nove ako sa mate aj s tvojim chrustikom v brusku? 🙂 🙂 🙂 mozes mi napisat ci toto bolo tvoje 1IVF a kolko si mala vajok atd kolko sa oplodnilo ci si mala pk aky protokol? 😅 😅

loginka
20. jún 2009

dakujem pipinky 🙂

mayka
20. jún 2009

rienok, asi ti zajtra povedia co dalej. Pichnes si pregnyl a potom pojhdes na odber vajok. Uz si blizko. Aj ti povedali kolko folikov tam mas?

leonie, mame sa fajn. Bolo to moje prve prekvapivo dobre ivf. Mam o nom pisane aj v albume. Ako to u mna prebiehalo atd. Mala by som to asi uz aj aktualizovat. 😅
Ja som mala PK , icsi, a aj to napichavanie embrijok - zonalny hatching. Máme este 6 deticiek v mrazaku. 😀
Vajok som mala dokopy 14 ks. Z toho sa vyvijalo tich 8 ks .
Sme bohaci veliky. 😀

mayka
20. jún 2009

loginka ako sa citis? tehotne? 😀

leonie28
20. jún 2009

no mayka to ste bohaci ja som mala pri prvom IVF 3 vajka z toho sa 2 oplodnili prirodzene aj boli vlozene babulky aj sa jedno uchytilo ale bola z toho len chem.gravidita ☹ 2IVF som vraj nemala ziadne vajka aj ked foliky boli zasa 3 tak nebol ani ET 😢 😢 takze tak ja nemavam vela vajok mavam len kratky protokol manzel ma spermiogram velmi dobry teraz prvy krat zacinam od 21DC estrofemom neviem co bude dalej lebo este ani neviem ake injekcie budem brat tak velmi verim ze budem mat aspon 1vajko silneeeeeeeeeeeee 🙂 😲

mayka
20. jún 2009

leonie, ja to nechapem preco kazda inak reagujeme. je mi to vzdy tak luto cim ostatne prechadzate. ☹ moj muz mal trochu zly spg a ja som bez liekov ani menzes nedostala cize ziadnu ovulaciu som pocas 6 rokov snazenia nezazila. teda aspon o nej neviem. to ze to nam vyslo na 1x povazujem za obrovsky zazrak. 🙂 My sme ratali s tym ze 1x to vacsinou nevychadza a vyjde to az potom. takze som bola ptriam sokovana ked to vyslo. A stale som a keby pupek nerastol tak neverim doteraz. 😀
moc ti prajem aby to bolo tvoje posledne ivf - uspesne. keby to bolo mozne u nas na slovensku tak asi embrijka aj darujem. ale nejde to. 😠
inak moj muz mal nocnu moru. Sa mu snivalo ze sa nam narodil cernosko. Ani pohlavie nevedel v tom soku. 😀 ze co ked vytiahli nespravnu skumavku. no nic hlavne zue sa ujalo mimino. 😀
enie ty chodis len do GF alebo si predtym chodila aj do ineho centra?

leonie28
20. jún 2009

mayka ja chodim len do GF a tam robia darcovsky program aj v iscare to robia tak ak chces darovat vajka tak mozes 😎 😎 😎 sa bojim bojim aby som mala vajka ale ja verim svojmu telu dufam ze ma nezradi ja mavam mrchu presne na den 28dnovy cyklus aj ovulku mavam aj ked nie kazdy mesiac tak naozaj sme kazda ina vidis ty si nemala ani ovulku ani ms bez liekov a podarilo sa a ja mam ms ovulku manz. potvorky ok a nic 😒 😒 ale ja verim ze to raz vyjde a teraz ked ste ma uz tak opluli tak veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 a tvoj manza ma divoke sny ze cernosko ale aj nas to pri prvom IVF napadlo ci sa nepomylili ale neboj mas v brusku vase mimco zrodene s vasej lasky 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre