Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
16. feb 2012

@katla ešte som ti chcela,že aj já som dosť rýchlo po vysadení utrošu dostala menzes.jasné,ked už máte mrazáčikov tak hor sa do toho držím palce.ak ti mám pravdu povedať,že aj my sme uvažovali o zmene centra a dokonca sme boli už na konzultácií až v BRNE v Reprofite a tam sme sa dohodli na minimálnej stimulácií,ale nakoniec sme sa s manželom dohodli,že skúsime ešteraz blavu a možno na 5 pokus,ale ak sa tento nepodarí tak sme si povedali,že toho necháme a oddýchneme si od toho všetkého a ked sa budeme cítiť možno na 5 pokus tak vyskúšame to BRNO,ale to už dosť predbieham 🙂

ivka3901
16. feb 2012

@jomini no to bude asi tak iný dochtor iný postup mne to robili až pred 3 pokusom tak neviem teraz prečo tak dlho čakali

erinka123
17. feb 2012

@tinasc aj mne to liezlo na nervy, ale povedala som si ze musim,mne to odporucil aj moj gyndac tak mi nic ine neostavalo. A ty si kolky den po ET??? Aj si sa testovala???

silvik1
17. feb 2012

ahojte. môže sa robiť laparka aj 20 DC, ale to musí byť vyslovene pred ovuláciou ? ďakujem za info 😉

tinasc
17. feb 2012

@ivka3901 no dúfam, že ho budem brať až do 12tt 😉

tinasc
17. feb 2012

@erinka123 no teraz som 7 deň po ET, takže na testovanie ešte skoro... a nemala som predĺženú kultiváciu, tak neviem, či by mi to vôbec na teste aj na 9 deň bolo vidieť 😉
inak spomínam si, že aj ja som v podstate stále ležala na gauči pri telke, samozrejme okrem toho, že som musela variť, alebo odniesť malú do škôlky a zo škôlky ale v podstate som stále oddychovala, tak dúfam, že sa to aj takto počíta 🙂

tinasc
17. feb 2012

@silvik1 mne nič nepovedali ohľadom tohto, hlavne nesmieš mať menzes, ale to určite vieš 🙂

silvik1
17. feb 2012

@tinasc ďakujem za info. ja to už mám za sebou (robili mi to po ms a pred ovulkou). teraz má ísť známa, tiež to tak mala vyrátané, ale dostala o týždeň skôr ms a tak nevieme, že či môže ísť aj tak.

tinasc
17. feb 2012

@silvik1 ja myslím, že to je v poriadku 🙂

silvik1
17. feb 2012

@tinasc tiež si myslím, veď keď nemá pravidelnú ms asi ťažko si všetko vyráta takto presne 🙂

pufa
17. feb 2012

@tinasc ja som si vcera definitivne povedala, ze jedna bunka hore dole a verim, ze ked sa dostali do mojho pohostinneho prostredia, ze sa pekne budu delit dalej, ze sa im tam bude pacit a bodka. Mozno sa im tie skumavky nepozdavali 🙂 s manzelom sme sa o tom dnes rozpravali a dohodli sa, ze nebudeme stresovat, zijeme dalej a ked to nevyjde, budeme sa snazit dalej. Zatial sme neprekrocili 30tku tak hadam bude este dost zdraveho materialu. Kazdopadne dnes mam taky zvlastne blazeny pocit, dufam, ze vydrzi 🙂

pufa
17. feb 2012

@ivka3901 a ako vieš že sa ti uchytilo to 8 bunkove? 🙂 takze uz jedno dietatko mas?

annamary27
17. feb 2012

@anleka no myslím na Teba,či sa Ti podarilo odbehnúť po to pero do centra 😵

erinka123
17. feb 2012

@tinasc neboj vsetko bude v poriadku, 7den je skoro mne na 9 den ukazalo strasne slabunku ciarku a az potom sa testiky stupnovali skus sa testnut v nedelu pre pokoj, ja som to nevydrzala do krvi.

vvia
17. feb 2012

Baby tak už mam vysledky z genetiky, veeeeľmi sa teším, veľmi!!! lebo su dobre 🙂 kedy sa zacina stimulovat na ivf a ako dlho? zacina sa po MS, alebo ako?

elise
17. feb 2012

dnes mi mali z centra volať a nevolali mi☹ a to by som mala mať v pondelok vklad, manžel netuší ako dovolenku bude mať je to na nervy☹

annamary27
17. feb 2012

@elise a neskúšali ste tam volať?skús zajtra cinknúť,šak tam musí niekto byť aj cez víkend.

annamary27
17. feb 2012

@vvia ahoj,ja som stimulovala od 24dna cyklu a asi na 16-18den cyklu mi vyšiel vklad.

st2
17. feb 2012

kocky dlhy protokol to znamena ze sa zacina stimulovat na konci prechdadzajuceho cyklu, a kratky protokol je aky potom

elise
17. feb 2012

@annamary27 ja som do 17 hodiny čakala☹

tinasc
17. feb 2012

@pufa aj ja verím a myslím pozitívne, takže to pozitívne myslenie je super 🙂 no my už sme 30 prekročili 🙂

tinasc
17. feb 2012

@erinka123 no veď tak som aj myslela, že by som na ten 9 deň skúsila, uvidím... 🙂

kristina81
17. feb 2012

@vvia no veru musime sa k tomu celemu stavat optimisticky,inak to asi nezvladneme.. 😉

vvia
17. feb 2012

@kristina81 ved sme zeny ny zvladneme vsetko 🙂

elise
17. feb 2012

dnes som vlastne 15 DC tak neviem ked nevolali či to neprešvinu. ked mi zajtra nebudu zdvihať ked budem volať tak osobne sa na drábekabudem sťažovť vdaka jeho prístupu prídeme o šancu na KET ☹ ☹

anleka
17. feb 2012

@annamary27 dakujem,ze si na mna myslela. stihla som si behnut pre pero a uz mam aj prvy "pich" za sebou 😉. Uz len dufat, ze nebudem mat ziadne vedlajsie priznaky

ivka3901
17. feb 2012

@tinasc to aj ja dúfam,že ho budem brať až do 15 týždňa 🙂

ivka3901
17. feb 2012

@pufa bohužiaľ nie skončilo to zamlknutým tehu v 9 týždni ☹

elise
18. feb 2012

tak som dnes volala ale nikto nezdvihal v pondelok budem 18 DC čoje posledný den na transfer a niktominevolal ani mi nezdvihaju ja v centre poviem že drábeka nechcem ani vidieť☹ všetku radosť mi pokazil☹

danka483
18. feb 2012

@elise skús tam zavolať zajtra oni robia len jeden deň cez víkend, aj mne sa stalo že mi harbulák kázal prísť v sobotu a tam nikto nebol potom mi zavolali v nedelu že kde som tak sme tam leteli ako dili.... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre