Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
14. dec 2010

@annamary27 dakujem 🙂 jasne, tiez si to hovorim, vravela mi embryologicka ze tych 5 je zrelych a silnych ze sa nemam bat...tak na nich intenzivne myslim...a kedze som si precitala ze Erike uz nejake zamrazili tak som sa zlakla ze nam nebudu mrazit ak by vydrzali 😀 uz som sa chystala zajtra volat do GF 😀

@pici myslim ze taketo nieco by urobili mozno len baby ktore maju naozaj vela vajicok...napr co bola s nami kocka a mala 22 alebo 23...lebo takych 10-15 nie je az tak vela ked vlastne v case ked ti ich idu oplodnit este nevies kolko ich je zrelych.

ericka007
14. dec 2010

@alabu
Neboj veď sama si povedala že na IVF si posledný krát 🙂 Takže to musí vísťna prvý krát. Naše embijká budú silne 🙂 🙂

alabu
14. dec 2010

@ericka007 jasne..a oplodnene na Luciu...to je jasne 😀 dufam 😀 tak v piatok alebo sobotu sa vidime 😀 😀

pici
14. dec 2010

@ericka007
a je to mozne?

pici
14. dec 2010

@alabu
ved jasne, ja som sa iba zaujimala o to, ze ci to niektora z vas zvazovala...

rastak
14. dec 2010

ahojte, nevie mi niekto odpovedať na otázku, ako dlho trvá hormonálna príprava pri IVF a ktorý deň cyklu má začať?

annamary27
15. dec 2010

@rastak ahoj,to závisí od tvojho hormonálneho profilu a či budeš mať dlhý alebo krátky protokol,ja som mala dlhý,injekcie som si začala pichať 24den cyklu a pichala som 18dní

rastak
15. dec 2010

@annamary27 ahojček, neviem aký cyklus na mňa pani doktorka chystá. iba vyhlásila, že vzhľadom na môj vek, treba nasadiť silné lieky. injekcie nespomínala, iba lieky..... nevieš mi prosím povedať v ktorom dni začína krátky protokol?

annamary27
15. dec 2010

@rastak tak to ti neviem povedať,ja som mala vždy dlhý.možno niekto iný ti odpíše.

alabu
15. dec 2010

@rastak lieky sa pri IVF nepouzivaju...len injekcie...ja som mala tiez dlhy cyklus a zacala som 21den a pichala som si 25dni 😉

rastak
15. dec 2010

@alabu tak čo to tá pani doktorka na mňa skúša? po včerajšom preplakanom popoludní som si povedala, že by som mala byť asi pokornejšia voči tomu, kedy to príde.... nič neočakávať a ono to príde 🙂

alabu
15. dec 2010

@rastak neviem co skusa 😀 ale ja som sa osobne pytala ci by som radsej nemohla brat lieky...a doktorka mi povedala ze lieky nie su, len injekcie 😉 netreba plakat, treba zistit pricinu a podla toho sa rozhodnut. Plac sice uvolni aj ja som mala nervy ked som si doniesla domov injekcie ze co som komu urobila...ale nie je to take hrozne a aspon si budem moct povedat ze som urobila co moznosti umoznovali 😀

rastak
15. dec 2010

@alabu kam chodíš ty? vyššie som si čítala, že čochvíľa ťa to čaká....

balinka
15. dec 2010

mam pocit,ako keby som mala dostat mrchu.aj ked je to asi nerealne,lebo som dva dni po kETku,ale presne tak ma boli brucho... 😒 no nevadi 😉

demeeri
15. dec 2010

@balinka Ja som tiež mala také pocity.Na 27.deň ciklu.KET som mala na 21 deň. Už sa to ustupuje.No nepáči sa mi to. 😢 Žiadne príznaky tehotenstva nemám.Už by som mala mať.Doma testovať nebudem nikdy viac.Radšej počkám na to najistejšie.Vydrž.Musíme byť trpezlivé.

balinka
15. dec 2010

@demeeri ked som v novembri na KETku,mala som taky pocit na mrchu,ale az na 28 dc,ale ja som teraz 19 dc,tak mi to pride divne,uvidime,musime vydrzat 😉

demeeri
15. dec 2010

@ericka007 No tak ja by som nedarovala.Predsa potrebujem ich ja! Čo keď sa to teraz nepodarí? a niektorá iná žena dostane moje,a jej sa to podarí?Čo ak v budúcnosti už nebudem mať vobec folikuly?Vtedy by zišli tie svoje.Nie?

demeeri
15. dec 2010

@balinka Keby som prestala s Utrogestanom,dostala by som mrchu.Mám ten pocit.No uvidíme.Čoskoro.Nebudem plakať,ak sa to teraz nepodarilo. 🙄 Mám teraz šťastné obdobie.Kupujeme si bytík,a na budúci týždeň hádam už bude náš! 😅 😅 😅

balinka
15. dec 2010

@demeeri jej super a kde kupujete,aj my ideme v piatok kupit 😉 ja to tiez beriem sportovo,co ma byt to bude 😉

ericka007
15. dec 2010

@pici
neviem či je to možné ale ak by bolo a ja som mala viac ako desať tak darujem, veď sú ženy pre ktoré je to jediná šanca.

@demeeri
Ja mám na to trošku iný názor. Ak sa to má podariť tak sa to podarí bez ohľadu na to či sú dve alebo dvadsať. Veď sama sa tu môžeš dočítať príbehy kedy mali ženy veľa a predsa to nevyšlo a naopak kedy ich mali veľmi málo a vyšlo to. A raz sa môžem aj ja ocitnúť na druhej strane a môžem to byť ja, kto to bude potrebovať darované folikuly. A osobne si myslím že ak by sme mali závažnejší problém, ale bola by šanca mať dieťatko a vynosiť si ho aj keď darovaným folikulom tak to určite využijem.

balinka
15. dec 2010

@ericka007 presne tak,aj ja som darovala,lebo som ich mala okolo 30 a nelutujem,kazdy ma na to iny nazor 😲 nikdy neviem,kedy sa ja ocitnem na tej druhej strane a keby kazdy tak rozmyslal,ze nie,tak...hm no smutne 😒 raz sa mi to vrati v podobe mojich krasnych babuliatok 😉

ericka007
15. dec 2010

@balinka
a teba sa pýtali či chceš darovať?

balinka
15. dec 2010

@ericka007 ano,pytal sa ma Harbulak,ze mozem ,ak chcem 😉

ericka007
15. dec 2010

@balinka
Asi sa musí spĺňať určitý počet 🙂

balinka
15. dec 2010

@ericka007 myslim,ze ano 😉 ja uz ani napamatam kolko som ich darovala,ale oplodnilo sa mi devat 😉

ericka007
15. dec 2010

@balinka
Držím ti palčeky aby to vyšlo 🙂

balinka
15. dec 2010

@ericka007 dakujem 😉 vkladali mi tri stvorbunkove bez PK,tak snad aspon jedno ostane.este dlhe cakanie,ale nejako to ani nevnimam 😉

alabu
15. dec 2010

@rastak vsetky v tejto teme hodime do Ginfiv...preto sa tema vola Pipiny z GF 😉 ja som po OPU a uz sa nam pekne rozmnozuju deturence v inkubatore..zajtra by som mala dostat info kedy ich dostaneme domov 😀 bola som s erickou007 v jeden den takze cakame spolu 😀

@ericka007 ja by som tiez darovala kebyze ich mam vela....tiez si myslim ze je to pre tie ktore vajicka netvoria jedina sanca...ale kedze mna dnes zase brutalne boli brucho tak som celkom rada ze som tych vajom mala len 8... 🙂
tebe je ako? brusko neboli? zajtra som zvedava...ale brala by som sobotu 😀

@balinka a kedy si ides po ne?

balinka
15. dec 2010

@alabu ja uz som bola v pondelok,tak teraz lezkame a oddychujeme a na krv idem az 27.12 a to je velmi daleko 🙂

alabu
15. dec 2010

jeeeej..tak to sme sa tam mozno videli...o kolkej zvykne byt vkladanie? tak strasne drzim palce...ved ak by nam vkladali v piatok tak na krv tiez pojdeme 27🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre