Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa V ktorej banke si robila? Stačí skratka 🙂

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka reklama s piczou 😀 😀 😀 a ty?

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Aj ja 😅 To je iná psychiatria 😀 Všetko by bolo ok keby tak netlačili na plány, šak to je normálne psychicky teror.

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka to je viac ako teror 😀 bývala kolegyňa mi občas napíše a je riadne na nervy. Ja sa len tajne usmievam

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Koľko rokov tam už nerobíš?

dadenka111
5. júl 2012

@maruskaaaa Maruuuus tu Dadus. Dnes ma boli hlava a akurat teraz vecer sa mi mrcha rozbieha. Zajtra na krv a objednam sa hned na konzultaciu ku KET. Pojdeme nas5 na zahradu a berieme so sebou 2,5r synovca. Bude srandaaa najvacsia. Uz sa na neho tesim, je to slaticko. Ked mu dam pusinu, tak zahlasi ze este. Ja ze co a on pusuuu a este a este. Asi ma fakt lubi xixixixi 😀

dadenka111
5. júl 2012

@maruskaaaa predvcerom som cumela zese na mesiac dalekohladom a len tak do oblohy a ako sa hovori "padla hviezda" tak som si zelala. To urcite len kvoli mne padla 😉

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka @dadenka111 baby drzim vam palce dnes, ja som robila testik a zas len duchovia 😉 asi to fakt rozhodne len krv

sheronka
6. júl 2012

Ahojte babulky. Tak som bola ráno na krv. O 14:00 si dozviem výsledok. Som zvedavá. Samozrejme som ráno nevydržala a urobila test. Prikladám foto. Je tam 8 a 9 od ET. Myslíte, že je vidieť rozdiel?

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka cauko ten vrchny sa mi zda silnejsi 🙂

sheronka
6. júl 2012

@gelinka75 Ten vrchný je 9 po ET. Ale aj tak mi to príde že sú slabé rozdiely 😒

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka vsak uz za chvilu sa dozvies 🙂 u mna zas ledva badatelny duch, nevyzera to dobre zatial na 7dET 😠

sheronka
6. júl 2012

@gelinka75 Nervózna som, že by zo mňa teraz ani kvapku krvi nedostali 😖 Všetko sa ti ešte môže zmeniť. Niektoré kočky mi tu písali že sa im ukázala čiarka niekedy až na 11 deň.

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka to ti verim, uz len chvilu, hned pis ako to dopadlo, velmi ti to prajem 🙂 ale vsak viem, moze to byt este skoro 🙂

reklamka
6. júl 2012

@sheronka - drzim silno palce. 🙂 joj, aj ja som bola taka nervozna vtedy ked som isla volat. 😉

reklamka
6. júl 2012

14:02 🙂 @sheronka

mistisa
6. júl 2012

@sheronka Mickaaaa 14:03 cakaaaame 🙂 🙂 🙂

sheronka
6. júl 2012

@mistisa 14:04 aj ja čakám 😀

mistisa
6. júl 2012

@sheronka joooooooj co tak natahuju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ved cakam ako keby mali mne volat 😀

gelinka75
6. júl 2012

@sheronka co sa nevies dovolat? 😕

sheronka
6. júl 2012

@mistisa Stááále obsadené 😠

reklamka
6. júl 2012

@sheronka - ja som sa vtedy dovolala az niekedy okolo 14:20 😒

adija13
6. júl 2012

to pretoze mi oznamovali, ze je to negativne. do kelu, dufala som, pretoze mi ani mrska neprisla. ☹
ja neviem ci ist opat, asi uz nemam sil

mistisa
6. júl 2012

@sheronka no to poznam.vzdy len obsadene 😠 😠 😠

gelinka75
6. júl 2012

@mistisa ja som sa tatial vzdy dovolala tak 14:05 😕 v pondelok to budu nervicky 😀

mistisa
6. júl 2012

@gelinka75 ty ides v pondelok moja? jooooj to budu . ja budem mat vstredu ale zatial iba folikulometricke nervicky 🙂 🙂

gelinka75
6. júl 2012

@mistisa hej ja v pondelok 😀 ak nic tak KET to isti 😝

annamary27
6. júl 2012

@adija13 to mi je ľúto,sakriš :-/

sheronka
6. júl 2012

😵 😵 😵

mistisa
6. júl 2012

@sheronka noooooooo??????? obsadene? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre