Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monika_nm
13. aug 2016

Baby ak by niekto potreboval #merional# tak mam☺

zuzsat
13. aug 2016

@baby24 sice som nebola na ivf ale pichanie som mala po iui az do cca 6tt... takze ked ta pichne lahni si a trosku si oddychni.ja som si vylozila nohy a po chvilke to prestalo vzdy.... uuu o 5dni mozes skusit testik 😉

janula2003
13. aug 2016

@baby24 mna pichal celu dobu vajecnik, ale strasne myslim, ze to bolo este z opu a ako som citala vela bab ma sialenu zravku z kyseliny listovej, ale to som nemala... hlavne klidek 🙂

mom311
14. aug 2016
lucka222
14. aug 2016

@baby24 ahoj. Velmi ti drzim palce. ✊

baby24
14. aug 2016

@zuzsat myslíš?? Pichanie mám až také ze nemôžem niekedy fungovať normálne sme na chate odpocivam tak snáď to vyjde 🙂

baby24
14. aug 2016

@lucka222 ďakujem :-*

baby24
14. aug 2016

@lucka222 budem to potrebovať :-*

lucka222
14. aug 2016

@baby24 Hlavne nezabúdaj myslieť pozitívne. 😝

misela103
15. aug 2016

@janula2003 Ahoj co mali baby z kyseliny listovej?

janula2003
15. aug 2016

@misela103 citala som tu na MK...posielam nizsie co si baby dopisovali :D

Baby, pri užívaní kyseliny listovej som úplne pažravá.
Ale že úplne maximálne. Nonstop som hladná, zháňam, tlačím, už neviem, čo by som zjedla.
Dá sa s tým niečo robiť? Robím to aj v práci, chodím kolegom vyjedať keksy 😀
Ďakujem.
​ Páči sa mi to
1

emakiki Dá, zneužívať ju... ja som ju užívala dlho a aj som strašne pribrala a niktk mi neveril, že to je z toho... dokonca ani moja gynekologicka a dokonca tu sa mi aj pár žien vysmievali, že tk nie je možné...

emakiki Neuzivat nie zneužívať...

catherinah AUTOR @emakiki ja som tiež prestala a už som až tak pažrava nebola. Ale Dr. mi kázal, tak sem tam si ju dám.

peppermint ja som si to vsimla tiez. Odkedy uzivam Femibion, nonstop citim hlad...

catherinah AUTOR @peppermint ja to mám na 100% odsledované, že to je tým (okrem PMS, vtedy hlcem tiež emoticon), ale toto je extrém. Aj som skúšala, že si nekúpim nič a nepomohlo. Fakt som vymetala skrinky kolegom emoticon

emakiki @catherinah no ja keby toto viem, pred tehotenstvom a počas neho tak ju beuzivam vôbec, ja som počas jej užívania a tehotenstva pribrala 30 kil... a nedokážem sa ich zbaviť... 😭

happyfrog80 @emakiki ja som ju tiez jedladlho a pribrala 20kg

mooojko ja som tiež pribrala cca 13 kg za 2 roky, čo ju užívam...zvyšovala mi vždy chuť do jedla...prestla som ju teraz užívam, ešte tehotná som nebola...asi začnem, keď odtehotniem až...alebo se-mtam

misela103
15. aug 2016

@janula2003 ahhaaaa no ja ju uzivam len druhy mesiac a ja som dokonca schudla pri nej tak zaujiiimavee 😀 len neviem ci ju mam uzivat aj pocas stimulky... podla teba ?? o tyzden sa nam to zacne 🙂

janula2003
15. aug 2016

@misela103 ja uzivam nonstop okrem jedneho mesiaca (po neuspesnom ET) uz dva roky..a je pravda, ze som na zaciatku pribrala ale odvtedy sa vaha furt drzi hnusne vysoko :D ano anoooo o tyzden ideme na to...budes pichat rano ci vecer ?

misela103
15. aug 2016

@janula2003 ja vecer lebo chodim na 6tu do prace a tak mi to vyhovuje viac bude mi to pychat mama pravdepodobne a jej to vyhovuje tiez viac vecer... a ty kedy budes? som zvedava kedy dojde ms pri tom diphereline

janula2003
15. aug 2016

@misela103 ja budem tento krat rano...pichala som vecer a tym padom sa vsetko posuvalo o cca 12 hodin, cize to vyskusam teraz takto a uvidim kolko dni to bude trvat...ja dufam, ze tento krat nebude ms meskat tak dlho, kezde tam mam naplanovanu dofcu v septembri a chcela by som ju brat tak regeneracne medzi OPU a ET, teda taky je plan, velmi trufali, ale uvidime :D
tym, ze si picham sama je mi to jedno..budem musiet cez vikend sice stavat na budik, ale nevadi :D

misela103
15. aug 2016

?? ako myslis to ze sa vsetko posuvalo??? to neni jedno kedy pychas? ja som pri 1 ivf pychala vecer o tej pol 8...

janula2003
15. aug 2016

@misela103 jasne, ze rozdiel tam je, ale nikde nie je povedane kedy si mas pichat...tak je rozdiel ci si na bolavu hlavu das ibalgin rano alebo az vecer, rozdiel 12 hodin, co uz moze ibalgin ucinkovat ... ja som pichala o deviatej vecer..len hypoteticky, neviem ci to tak funguje by som to mohla vsetko skratit o jeden den :D vyskusam a potom mozem podat informaciu :D

misela103
15. aug 2016

@janula2003 ahaaa takto no kedze ty to robis kvooli tej tej dovolenke tak skus uvidis.... tak ja take plany nemam akurát ze by to uz mohlo byt za nami 😀 cize ja sa neponahlam proste ten jeden den hore dole chapes... ach bolo by dobre by s niekym v den odberu koho aspon trolinku poznas chapes... ale sice aj pri 1 som nikoho nepoznala a nakoniec sa tam zvrtla taka babska debata 🙂 aspon nam lepsie usiel cas

janula2003
15. aug 2016

@misela103 vies ako to je, ja si myslim a nakoniec to bude uplne inak :D a minule som aj tak nesla presne podla tych rozpisov na protokole, tusim 2x som to mala o den posunute a vtedy sa ma pytal ci picham vecer a vtedy to bolo v poriadku...ja som nepoznala nikoho na dokonca v ten pondelok som bola sama na OPU, potom dosla nejaka baba na KET a to bolo vsetko, sama na izbe...

mom311
15. aug 2016

@janula2003 @misela103 len z vlastnych skusenosti a postrehov mam taky pocit,ze lekari su radsej ked sa picha rano. Aj OPU je rano,takze ,tak akoby ten polden chybal. Dokonca v jednom centre znamu doktorka "prinutila/presvedcila" zmenit z vecerneho pichania na ranne. A tusim jej cosi take vravela,ze ked sa chodi rano na kontrolu,tak rano rovno menia a pichajua este cosi preco to je lepsie rano,ale uz si nepamatam presne. Dokonca vravela,ze nevadi,ked to prehodi zo dna na den. Ale je jasne,ze ked to inak nejde,tak je to asi jedno. Hlavne,ze sa to pichne.

misela103
15. aug 2016

@mom311 tak ja si to sama nepychnem a tak skoro rano nemam koho poprosit... @janula2003 no ja ked som bola tak nas bolo 5 🙂 ale vies ked si sama to ide pomalsie ako ked si tam s niekym pokecas... chapes... jaaaj ste mi teraz baby vlozili riadneho chrobaka do hlavy stym pychanim rano/vecer...

mom311
15. aug 2016

@misela103 ja som bola presvedčená,že si to sama nikdy nepichnem. Prvýkrát sa mi tak triasli ruky ako nikdy v živote. Najhoršia je ta prvá. Potom to uz ide v pohode. Ja som sa potom dostala do stavu,že mi veeeelmi vadilo,ked mi to pichal niekto iný (sestricky v gynfiv po kontrole u Dr.). Len nebud z toho v strese,že kedy pichas. Ak to proste ráno nejde,tak nejde. Nebudeš ani prvá a ani posledná. Hlavne je,že sa to pichne. Myslím,že ráno to chceli aj preto,že ak si ťa zavolaju na ďalšiu kontrolu o den/dva,tak tam je väčší odstup od vpichu ku kontrole,takze sa to viac prejaví. Ale vrávim,že tragicke to nie je ani večer. Keby to bolo take zle,tak by to rovno všetkým nakazali pichat len ráno. Držím palce. A čakám,že napíšes ako si sa odhodlala a pichas si sama a že je to v pohode. 😉

janula2003
15. aug 2016

@misela103 ked dokazes podstupit toto vsetko tak si dokazes aj sama pichnut, len to treba vyskusat..mne to trvalo niekedy aj pol hodinu, ale musela som..teraz rano nebude cas na somariny..pichnem a idem do prace...a vobec to neni problem, vsak som predtym pichala vecer a pohoda..
a urcite to ide rychlejsie, ked si mas s kym pokecat, este nie je nic stratene 🙂

misela103
16. aug 2016

@mom311 no ja si sama pychat nebudem isto to mozem zarucit 😀 veru hlavne ze bude pychnute a hotovo 🙂 jasne ze dam vediet ale to si este pockame

janula2003
17. aug 2016

caute,tie co ste boli uz 2x na ivf..kukala som prave papiere a nevidim tam papierik pre muza na krv, tak neviem ci mi ho len nedali, alebo proste teraz uz netreba..takze?

saraaah87
17. aug 2016

ahojte baby pisali ste si mail s nejakym dr s gin fiv??

ria294
17. aug 2016

@saraaah87 áno písala , prečo sa pýtaš?

misela103
18. aug 2016

@janula2003 Ahoj no nám ho dali ...

janula2003
18. aug 2016

@misela103 ahaaa...noo tak to budem musiet nejako poriesit...pocitam v hlave, ze by asi aj stacilo ked pojdem na prvu kontrolu, to musia potom stihnut spravit :D dakujem za info

baby24
18. aug 2016

Baby prosím o radu som 8. Deň po vklade a bruško má boli ako pred ms... Mali ste to tiež?? Alebo je to stratené.... ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre