Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misela103
4. okt 2016

@leelloo Neviem chceme si dat urobit tu repro imunologiu kedze v gf povedali ze to nie je nutne zatial si myslim ze b to chceli urobit teraz ale ja si to dam v NR lebo oni tam robia len povrchne testy vraj. A chcem skusit ine alternativy ako su CAR... @ria294 ved ja verim ze sa to podari .. raz... ale trapi ma otazka kedy... a je jasne ze to skusim znova ale s vedomostou ze som urobila preto maximum aby sa to aj podarilo predsa mame posledny pokus.

ria294
4. okt 2016

@janula2003 nepíšeš aké sú výsledky, dúfam, že to všetko dobre dopadlo 😘

leelloo
4. okt 2016

@misela103 ja som sa objednala do NR, zatial mam termin na november, ale neviem este ci tam ist, v GF mi povedali, ze to robia po dvoch neuspesnych ivf, tak uvidim. Ale rada by som sa objednala teraz na hematologiu a vedela, ze aspon to je ok.

misela103
4. okt 2016

@leelloo do nr na imuno myslis? dobre si robila kludne tam chod aspon budes vediet ci je po tej stranke vsetko ok ja toto vsetko chcem riesit az buduci rok chcem si od toho oddychnut aj po druhej kontrole na konzultacii im to poviem.

janula2003
4. okt 2016

@ria294 vcera bolo hcg 1908,cize super, lezim doma v posteli, lebo stale spinim a krvacam, ale pohoda..

misela103
4. okt 2016

Bambulky chcem sa spytat v GF ba je Dr. Stenova neviete co je snou? lebo som sa na nu uz viac krat pytala ja k nej patrim od kedy chodim do gf ale mi hovorili najprv ze dojde az po lete potom ze koncom septembra a teraz naposled mi povedali ze v polke oktobra. Je to velmi cudne. Lebo ak sa pustime do posledného ivf chcela by som aby nas opat riesila ona. Za hocijake info vopred dakujem.

clarissa77
4. okt 2016

@leelloo len si to pekne obehaj. Ja som si zakladnu reproimuno, hematologiu a endokrinologiu poriesila pred 1.ivf. Teraz po 2.ivf a idem riesit tiez NR a tiez mam termin na november. A uz lutujem, ze som to neriesila skor. Takto mi len zbytocne uteka cas. A ja ho teda vela nemam.

ria294
4. okt 2016

@janula2003 super, tak to sa teším 😘 Pekne oddychuj a všetko dobre dopadne 😘

ria294
4. okt 2016

@misela103 to neviem ani ja, lebo som k nej chodila do NR, mne povedali, že je dlhodobo PN.

misela103
4. okt 2016

@clarissa77 Prepac za otazku ale preco je v tomto hematologia dolezita?

misela103
4. okt 2016

@ria294 hm je to veľmi zaujímavé lebo mne najpr povedali že išla na nejakú stáž. Snáď odtiaľ neodišla.

clarissa77
4. okt 2016

@misela103 no vela potratov suvisi prave z hematologiou a tomu som sa chcela vyhnut. Mne teda zistili len 3 heterozygotne mutacie a preto vzdy pri ivf aj pred ket picham fraxiparin. Pre istotu. A pre riedenie krvi.

clarissa77
4. okt 2016

@misela103 ups, chybicka..S hematologiou 😱👍

leelloo
4. okt 2016

@misela103 mne naposledy hovorila pani z recepcie, ze dufaju, ze uz bude mat dobre vysledky a ze sa vrati, vraj zatial od polovice oktobra. Ja som ju tiez mala, ale teraz chodim k Behunovej.

leelloo
4. okt 2016

@clarissa77 a na vsetky tie vysetrenia si si vypytala vymenny listok v GF? Ja by som chcela, aby mi oni dali ten vymenny listok na hemato aspon. Tam sa tiez mavaju take cakacie lehoty?

clarissa77
4. okt 2016

@leelloo nie, na imuno mi dal moj gynekolog, na hemalotolgiu ma poslala prave ta imunologicka. Okrem hematologie som vsade cakala tak 1,5 mesiaca. Na hematologii ma zobrala hned. Koncom tyzdna som jej pisala a hned v pondelok mi kazala prist. Spravila mi aj genetiku, takze na vysledky som cakala 6 tyzdnov.

misela103
4. okt 2016

@leelloo Ano? no mohla by sa lebo nas si vzal potom harbulo a cele 2 ivf mi riadil on.... nevedela som sa ho nic opytat nepustil ma nejak k slovu a vzdy sa velmi ponahlal.... a stenovej ked som sa na hocico spytala vzdy mi to pekne vysvtlila. Nehovorim ze on je zly alebo nieco podobne to nie len chcem naspat stenovu. No v kazdompripade zacneme s reprodukcnou imunológiou aj bez GF.

leelloo
4. okt 2016

@misela103 ja som bola u neho raz pred KET a stacilo mi, presne pre to iste, iba rychlo, rychlo, nic nevysvetlil, len mi dal do ruky papiere na KET, lieky a vybavene. Tak som sa potom na dalsiu konzultaciu vypytala k Behunovej a ta bola v pohode.

leelloo
4. okt 2016

@clarissa77 dakujem za info, a kde si bola na hematologii? Vypytam si v GF listok na hemato a ked mi ho nedaju, tak pojdem inde pytat 🙂 genetiku uz mam spravenu

clarissa77
4. okt 2016

@leelloo na kramaroch u dr Drakulovej. Odporucam ju na 100%. Je perfektna a dosledna. A nemas zaco. Drzim palce ✊🏼✊🏼

clarissa77
4. okt 2016

S tym harbul.mate pravdu. Ja chodim k nemu. Je to tvrdy oriesok. A je fakt, ze len rychlo rychlo..ale netreba sa dat. Ja mu v pohode skocim do reci a pytam sa. A stale dokola kym sa nedozviem co chcem vediet.

leelloo
4. okt 2016

@clarissa77 super, k nej som aj chcela ist. Aj ja drzim palce 🙂

clarissa77
4. okt 2016

@leelloo dakujem 😘

vmm1986
4. okt 2016

ja tiež chodím k Harbulakovi a mám pocit, ze to berie ako na páse...ked odchádzam nikdy nič neviem....vzdy som sa pri nom cítíla velmi zle informovana...

nikki18
4. okt 2016

@leelloo mne dali v GF odporúčací lístok ku hematologičke, dali mi aj kontakt do Petržalky na Šustekovu, meno dr. si nepamätám

nikki18
4. okt 2016

ja tiež chodím ku Harbulákovi a zatiaľ sme s manželom spokojní, pýtame sa všetko, čo nás napadne, aj keď toto bude už náš druhý pokus

kristinaon
4. okt 2016

@misela103 ahoj neviem co je snou aj ja k nej chodim mne povedali ze cele leto nebude a potom ze v septwmbri o tom oktobri ani neviem dobre ze pises...ja som cele leto neriesila nic ked tam nebola ale uz chceme ...akurat vcera sme boli na genetike ked tak pojdeme inemu ...dufam ze sa coskoro vrati...pa zatial

miskab
4. okt 2016

@janula2003 supeer moja ze si tehu 🙂 drzim palceky nech vsetko odbre dopadne , a len pekne oddychuj drz sa 🙂

19lilly
4. okt 2016

@leelloo mne povedali ze po dvoch neuspesnych vkladoch nie az po komplet 2 neuspesnych ivf

misela103
5. okt 2016

@kristinaon No ja idem v piatok na poslednu krv a mam po 2 ivf... potom isto konzultacia a ked nebude stenova tak sa dam objednat k behunovej a hotovo lebo s nim toho asi vela nenakonzultujem... A to kde ste boli na genetike v GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre