Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
5. okt 2016

Ahojte babulky znizili mi davky dipherelinu na polovicu, picham fostimon a menopur. som zvedava co mi v piatok povedia kedy bude odber

cucica
5. okt 2016

@janula2003 ahoj, ja som otehotnela asi tak nejak ako ty, na vklad som bola 19.9.2016, tiež HCG vysoké, ale od piatku som špinila, tak som včera skočila ku gynekologičke, skontrolovala ma, na sone bola taka maličká bublinka🙂 Dala mi kvapky Kanavit a Ascorutin na to špinenie a dnes už skoro vôbec. Tak skús aspoň ten Ascorutin, ten je voľnopredajný.

ria294
5. okt 2016

@miskab ja idem v piatok tiež, ale na prvú kontrolu, tak som zvedavá ako to bude, čo mi povedia. Tiež beriem diphereline , menopur, fostimon 😉

kristinaon
5. okt 2016

@misela103 ano v GF...robia to iba pondelky tusim po 15 hod. p.doktorka Melišova, objednala som sa v GF na recepcii...ahoj

narciska3
5. okt 2016

@kristinaon Prosím, akú genetiku spomínate v príspevkoch? Ďakujem.

janula2003
5. okt 2016

@cucica tak to gratulujem, skusila som ten ascorutin a nepomohlo..normalne mam ms, uvidime potom, nieco som si nacitala,ze je to bezne v pripade ak nie su hormony v rovnovahe, ze sa odlupne cast sliznice a ja nemam vobec hormony v poriadku..tak dufam,ze to bude v pohode, ina byt nemoze 🙂u,

kristinaon
5. okt 2016

@narciska3 ahoj jedna sa o partnersku genetiku...odporucili nam to v GF ze si to mame dat spravit...

misela103
6. okt 2016

@kristinaon Aha ale to ani do GF ist nemusis lebo bez vysledkov ti ivf nezacnu na genetiku trvaju testy 3 mesiace.

leelloo
6. okt 2016

@19lilly mozno som to zle pochopila. A ty ako? nieco nove?

19lilly
6. okt 2016

@leelloo no mne v septembri endokrinologicka stopla transfer tak teraz cakam do polky oktorbra kym budem moct ist opat na kontrolu a uvidime podla hodnot ci budem moc ist na KET. Este my aj vlastny cyklus zacal haprovat som dostala MS po 40 dnoch. A ty zacinas dalsie kolo ivf?

leelloo
6. okt 2016

@19lilly tak lepsie pockat, ako zasa neuspech 🙂 snad uz to budes mat v poriadku. Ja mam v pondelok konzultaciu, robili mi zasa test na amh, tak uvidime, bud nasadia dhea a budem musiet cakat alebo v novembri by som chcela zacat dalsie kolo.

narciska3
6. okt 2016

@kristinaon Partnerskú genetiku robia v GF? Môžem sa, prosím, spýtať ako to prebieha? Berú krv oboch partnerov?

kristinaon
6. okt 2016

@narciska3 ...ano obom nam zobrali krv a pytala sa dr. rodinnu anamnezu kto mal ake choroby na nase choroby a tak, nakreslila si komplet cely rodostrom my sme jej siktovali kolko mali stari rodicia deti ich deti lolko mali a ta dalej a ona si ro zapisovala..a do dvoch mesiacov budu vysledky

kristinaon
6. okt 2016

@misela103..hej nam to odporucila stenova z docodu ze na svoj vek mam mali vajicok...tak aspon povedala ze preto by bolo dobre urobit tu genetiku...najprv este skuaime IUI taak dufam ze uz IVF nebude potrebne....a keby predsa len tak uz by mali byt aj vysledky hotove..

misela103
7. okt 2016

@kristinaon po 1 IVF to aj nam odporucila stenova vysledky boli po 3 mes. samozrejme v poriadku boli... teraz 2 ivf opat neuspesne .... by nas poslali na imuno ale my si chceme dat pauzu a buduci rok si to zacnem riesit ale imuno si nedam v gf urobit ale v NR. A potom uvidíme co dalej. Ale teraz sa potrebujeme z toho pozbierat nasetrit peniazky a potom poriesit testy a hor sa opat do boja.

miskab
7. okt 2016

@gabika31121985 Ahoj no co nove ? ako sa citis?

gabika31121985
8. okt 2016

@miskab ahoj no od kedy si picham aj Menopur tak sa mi vôbec netočí hlava. Je to omnoho lepšie akurat len sem tam má boli hlava . A ty ako ?

miskab
8. okt 2016

@gabika31121985 🙂 presne aj ja tak jak som zacala s menopurom je to ovela lepsie aj mna dost casto hlava boli a mala som aj migrenu , ale uz v pohode zajtra idem na kontrolu a dufam ze v utorok bude odber a ty ako dokedy pichas?

gabika31121985
8. okt 2016

@miskab aj ja idem zajtra na kontrolu. A vôbec neviem kedy pojdem na odobratie vajíčok. Naposledy keď som bola tak mi zvisili dávku Menopuru. A tebe spomínali že by si asi mala ísť na odber ?

miskab
8. okt 2016

@gabika31121985 povedali ze by mal bit odber okolo 10-teho , tak uvidim kedy presne zajtra. mne zas znizovali diphereline na polovicu

gabika31121985
8. okt 2016

@miskab aj ja sa skúsim popitat kedy by som mohla mať odber. Už sa neviem dočkať ale sa aj trochu bojím či to výjde.

miskab
8. okt 2016

@gabika31121985 aj ja sa uz neviem dockat odberu , ale sa aj bojim ...

gabika31121985
8. okt 2016

@miskab musíme veriť a dufam že všetko dobre dopadne. 😉

janula2003
9. okt 2016

dnes potvrdeny potrat :( kravacanie nie je v pohode, hned som mala ist k doktorovi a nie sa spoliehat na to co povedali v care...

miskab
9. okt 2016

Kocky co ste boli dnes na kontrole, uz vam volali o vysledky?

miskab
9. okt 2016

@janula2003 jeeejha moja drz sa , to mi je moc luto :( ja som tiez krvacala a dali ma na infuzky ... , si bola na pohotovosti?

sintuska06
9. okt 2016

@janula2003 to ma veľmi mrzí

miskab
9. okt 2016

@gabika31121985 Ahoj uz ty volali o vysledky?

janula2003
9. okt 2016

@miskab od stvrtka som v nemocnici...

miskab
9. okt 2016

@janula2003 a nezachranili babatko? neudrzali ty ho? :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre