Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
16. jún 2009

Ozaj kto chodi teraz vsetklo na stimulku?

rienok
16. jún 2009

ja , dnes 9-ty deň 😀

luciamk
16. jún 2009

Ahojček Mayka, no teraz len čakám... 😒 22.06. idem k Mudr. D, na konzultáciu.
Myslíš že ak by nebolo niečo v poriadku so spermiogramom, alebo krvou dajú to vedieť dopredu, alebo až na tej konzultácii?

och
16. jún 2009

😀 no dobre ranko pipinecky 😀 😀

ja som sa zamilovala do ranajok v mcdomalde 😀 😀 😀 proste tie croasanty s maslom a jahodovym dzemom a kakavkom to je raj na zemi 😀 😀 😀 😀

najhorsie na tom zrani je to, ze jem jem jem a stale som hladna a po hodine ako skoncim, lebo mi stary vytrhne tanier z pred nosa alebo mi odmietne obiednat, mi zacne mi tak strasne zle, ze idem umriet 😝 😝 😝

luciamk, rienok prajem uspesnu stimulku a moc moc drzim palce 😀 😀 😀 posielam pluvance tfuj tfuj 😀

mayka ako dopadol dzemik? 😀 😀 😀 ta budem musiet navstivit coskoro 😀 😀

given
16. jún 2009

Mayka, mayka, ranostajka - ty flakas nasu temu v spolocnom termine 😠 😠 😀

luciamk
16. jún 2009

och ďááákujem.... ešte neviem čo ma presne čaká... teda ja viem, len som zvedavá čo povie doki D. v pondelok

corinne
16. jún 2009

Ahojte pipinky.Ja som skoro odpadla dnes na stanici,cakala som vlak naspät domov,a prislo mi tak zle,bielo pred ocami,krv sa mi nahrnula do hlavy,biela jak stena ,musela som si cupnut,keby som spadla ☹ Ludia na mna kukali jak na nejaku zdogovanu,ani ma nikto nepustil skor nastupit do vlaku,normalne som mala strach ze sa strepem pod vlak.Ranajkovala som aj vodu nosim so sebou no nechapem;ale dnes som pokukoval ako mi brala krv,ci to nebude od toho,lebo odber niejeme moja oblubena cinnost.Tak som si bola pospat,ked som prisla domov,a dufam,ze bude dobre 🙂 Drobcek uz vyzera ako babätko,bola sikovna na UTZ.A som objednana na testy v 1 trimestry v CAR,lebo moj gynekolog bude 3tyzdne na dovolenke a idem az v 13 tyzdni(20.jula)nieje to neskoro 😕 Moj gyndr.hovoril ze sa robia medzi 11-13 tyzdnom.Kto ste uz boli co su to za testy? 😕 Co ste mali dobre na obed babulky?

rienok
16. jún 2009

Och dakujem dakujem 🙂 som momentalne uplne v pohode a normalne sa tesim 😎 tak dufam, ze si ma dobre poplula 😀
corinne - drzim palecky aby Ti uz nikdy nebolo tak zle... poznam to ale ja mam problem s tlakom obcas 😒 a nie tehu

mayka
16. jún 2009

Och no teba by som nechcela zivit. 😀
Och ja som traz skusala tie ranajky v mc donalde a skoro som sa pogrcala. Tak nieco mastne som este asi nejedla. ta przenica no grc. fuuuuuuj NIKDY VIAC.
😀
Och dzemik som nerobila lebo ma lenivost premohla. Okrem toho mam plne stromy marhul tak budem robit len marhulkovy. naco platit tazke love za jahody.
Ale navstivit ma mozes aj tak. ked bud marhule tak mozes prist naoberat na svoj dzemik.

Fuj dnes ma taaaak pali zaha ako hovado. A v robote som myslela ze ma roztrhne od jedu. Som povedlaa ze este chvilu a idem na rizikove. neznasam riesit nieco co aj tak nevyriesim a kukajuá z toho len problemy a este budem najhorsia. 😠

juuuuj alke mam pruuuuser u given. Sakra
😀 Musim ist zehlit do tehuliek po IVF. Ale dnes mam desny den. Mam chut niekomu oci vyskrabat.

rienok
16. jún 2009

dievcata urcite mi poradite, ked si mam teraz pichat uz len 0,5 ampulky Dipherelinu - tu druhu polovicu vyhodim? alebo necham na dalsi den...

pahu
16. jún 2009

Rienok prepáč, ale ja toto neovládam 🙂 Myslím, že tá druhá polovica by sa tiež mala dať použiť 😉 Vieš tam vymeniť ihlu?

luly3
16. jún 2009

rienok určite vyhod mne tak v GF povedali 😉

rienok
16. jún 2009

no prave to je totiz miesane - roztok + prasok ... teoreticky sa to uskladnit da len ci sa moze 😒
vsade pisu ze treba hned aplikovat.... no mozno sa ozve niekto kto s tym skusenosti ma a ked nie tak budem vyhadzovat
ten Dipherelin nie je taky drahy ako ine lieky len mi to je luto vyhadzovat 😀

keby sa nasiel niekto kto to potrebuje tak ako ja tak sa mozeme delit 😀 😀 😀

pahu
16. jún 2009

Rienok, čítala si príspevok od LULY?
LULY! ty si tehuľka 😀 😀 😀

rienok
16. jún 2009

luly 3 dakujem .... aj som si myslela ze to tak asi bude 😉

rienok
16. jún 2009

pahu ano citala ale az po odoslani toho mojho 😀

pahu
16. jún 2009

Rienok, tak vyhadzuj 😀 Už aj picháš? V akom si štádiu?

luly3
16. jún 2009

no pahu vraj ano 😀 😀 😀
v piatok hcg 236
a v pondelok 395
ale krvacam tak bojim bojim 😠 😠 😠

rienok
16. jún 2009

pahu stadium? co tym myslis?
ak myslis toto tak 9- ty den cyklu a od zajtra 0,5 amp. Dipherelin, 75 UI Gonal a 1 amp. Pergoveris v piatok kontrola....
ake to je stadium 😀

luly3 drzim palecky!!!

pahu
16. jún 2009

Luly, nevadí že krvácaš.. Aj Babuľka krvácala, aj Gregy krváca... 😵 Bude dobre, oki?

Rienok, držím palce, tak už si v celkom slušnom pichacom štádiu, potom je OPU štádium spolu s ET a potom je čakacie štádium 😀

rienok
16. jún 2009

no zatial podla mojich vypoctov to vyzera na OPU v nedelu ... no ale uvidime ci maju aj vajicka ten isty nazor
😀 😀 😀
momentalne som nabita dobrou naladou a optimizmom tak by to malo vyjst 😎 uz davno som nebola tak v pohode ako teraz tak neviem som akasi obratena asi

pahu a ty si ake stadium?

luly3 neboj neboj bude vsetko OK 😉 poplujem tfuj tfuj tfuj

pahu
16. jún 2009

Rienok, ja som v štádiu nič nerobenia a povzbudzovania skorotehuliek a tehuliek 😀 A ešte mením robotku a chystám sa na 2 dovolenky 😀

babulka123
16. jún 2009

a ze koho tu nevidim.. pahu.. cmuuuk zlatik..

krakulka
16. jún 2009

Ahojte Pipinky, 😉

Rienok, ten zvysok Dipherelinu zahod. Neda sa to pouzivat v dvoch davkach.

Pahu, ale som zbytocne stresovala, co? Teraz som nedockava na UTZ. Ale myslim, ze vsetko ide dobre, brusko boli stale, dokonca sa aj v noci budim na bolest. Prsia konecne zacali rast 😀 😀 😀 Utz idem bud 30.6. al 2.7. uvidim, ako bude moct manzel z prace.

Luly3, bude to dobre, uvidis. 😉

loginka
16. jún 2009

kuki pahu, babulka v nasej starej temicke 🙂
pahu ved to ty si vymyslela nazov, ze?

rienok
16. jún 2009

luly3 to povzbudzovanie Ti ide 😉 no a nicnerobenie je tiez cinnost... tak to rob poriadne 😀

krakulka ano vyhodim 😀

pahu
16. jún 2009

Krakulka presne tak 😀 Stresov viac ako ja s Bauľkou dokopy 😀

Loginka áno, aj som na to zabudla 😀 Však ja som tiež PIPINA, tak to preto 😀

Babuľka, ahojky 😀

krakulka
16. jún 2009

No tak trochu 😀 😀 😀
Som verila tym hlupim testom. A nemala som ziadne priznaky, dosli troska neskor. 😝

Kam sa chystas na dofcu Pahu? 😕

krakulka
16. jún 2009

Chcem si kupit kys. listovu, ktoru mi odporucite?

rienok
16. jún 2009

krakulka ja som si kupila jamieson ale mozno dievcata maju lepsi tip 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre