Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
24. jún 2009

Dobre ranko pipiny.
loginka dakujem. A tebe sa ako dari? A co tehu priznaky? Uz su nejake?

rienok
24. jún 2009

slniecko01 no uroda bola slabunka...mam len 2 vajicka 😒 tak uvidime kolko embrii z toho bude

mayka
24. jún 2009

ahoj rienok, nevesaj hlavku. Aj chruminka mala tak nejak malinko a caka dvojicky. 😉 Ako sa inak citis po OPU?

loginka
24. jún 2009

ahoj mayka, su uz davnejsie 😉
rano prsia, vecer hlad a tak divnejsie, predtym usilovne pichanie v brusku a tak pod.
rienok, dolezita je kvalita, niekedy je lepsie ked ich je menej

mayka
24. jún 2009

loginka no mas to pekne rozdelene tie tehu priznaky. 😀 juj ten vecerny vlvci hlad si pametam. Som musela mat pri posteli suchare. Lebo nic ine mi nechutilo. jedine polystyreny s bambinom. 😀
Kedy ides na utz?

rienok
24. jún 2009

ahoj mayka OPU sa dalo zvladnut 😀 nic neboli (obcas trosilinku pobolieva pravy vajecnik) len som prespala včera cely den...no a teraz utrogestan tak uvidime
ozaj vy ste normalne s utrogestanom soferovali?

loginka dakujem za povzbudenie , verim ze su kvalitne 😉

loginka
24. jún 2009

ja soferujem len tak rekreakcne, ale nebranim sa tomu kvli utrosu, az tak mimo z neho nie som 😉
utz mam tento piatok, ale to bude len 3 t od ET

mayka
24. jún 2009

utrogestan hltas alebo si ho strkas dole?
Strkaj ho dole a nebudes z neho unavena a okrem toho je udajne ucinejsi ked sa tam strka. 😀
Vela pi vody aby si nemala hypestimulak, cica.
A oddychuj. Veeeela tiez. 😀

rienok
24. jún 2009

no vcera som ho hltala ale od dnes mam strkat . Uz som strkla 😀
Vela vody to je 6l?
uvidim co so mnou spravi utrogestan teraz a ked v pohode tak idem do prace autom...mam to cez pol mesta lebo opravuju tunel

mayka
24. jún 2009

rienok , 6 l az tolk nemusis aby si sa neutopila. POcuvaj svoje telicko a no ti napovie. Ale urcite asspon 3 l denne.
Utrogerstan kede strkas je v pohode. Nebudes unavena.

rienok
24. jún 2009

mayka tak to je v pohode, lebo 3l som pila uz aj pred stimulaciu. som taka spongia 😀

loginka
24. jún 2009

rienok si dobra, ja som po OPU nemohla 2 dni normalne fungovat

rienok
24. jún 2009

no vcera som bola ako blato 😀 a dnes zatial vyzeram culo
ziadne bolesti ziadna krv 🙂

slniecko01
24. jún 2009

Rienok pipinky majú pravdu, nevešaj hlavu.

rienok
24. jún 2009

slniecko01, mayka, loginka dakujem za podporu , 🙂 v kazdom pripade dnes o 11,00 to budem vediet uz teraz mam tlak asi 300 😀 no tak drzte palecky hned ako budem mat nieco nove ozvem sa 🙂

mayka
24. jún 2009

budeme cakat na dobre spravy. 😉

och
24. jún 2009

ahojte 😀 😀 😀

rienok zober si to tak, ze dobreho nikdy nie je vela 😀 😀 😀

idem hladat na internete ze preco sa moje dieta odmieta hybat ked ho pozeraju na utz 😝 ziadne kotrmelce ani nic podobne len si tam tak levituje 😀 😀 😀

krakulka
24. jún 2009

Ahojte pipinky, 😉
Mayka super vysledky,
Rienok, uplne stacia 2 vajka, ak sa krasne oplodnia, budu z nich pekne dvojicky. 😉

Babule mne vobec nic nechuti.... ☹ Keby som nemusela, ani jest nebudem. ☹ Sa tu premaham, ako sa da.

pahu
24. jún 2009

Rienok, už je skoro 11,00 😀 Ja čakám 😀

rienok
24. jún 2009

och preco by sa mal drobec predvadzat uz teraz on si to nechava na neskor. nebude sa predsa unavovat len kvoli UTZ 😀
Krakulka nevadi mimco si vypyta 🙂 kamoska zvracala uz pri pohlade na jedlo a jedine co mohla boli jablka ... za 3 mesiace ich zjedla hadam tonu 😀 a narodila sa jej krasna dcera 😉 davaj pozor ked dostanes na nieco chut tak sup sup zatial prajem nech sa umudri

pahu
24. jún 2009

Rienok, volaj!!! 😀

krakulka
24. jún 2009

Ahoj Pahu 🙂 🙂 🙂 , ako sa mas?

rienok
24. jún 2009

pipiny mám 2 embrijka z 2 vajičok!!!! dakujem za podporu

och
24. jún 2009

rienok no vidis 😀 😀 😀 😀 takze dalsie dvojcence 😀 😀 parada 😀

krakulka
24. jún 2009

Gratulujem rienok, vidis, vsetky sme ti to hovorili. ET mas asi zajtra, ze? 😀 😀 😀 😀 😀

corinne
24. jún 2009

Ahojte pipiny.Rienok gratulujem 🙂 Krakulka ty si ako ja,tiez mi nic nechuti,ale sa mi zda tuk,tuk tuk,ze nevolnosti povoluju a uz sa citim lepsie.Uz mozem po troche aj jogurt,aj kusok mäsa,co predtym 🤐 mi to nehrozilo.Ale co mi najviac chuti je moja ranna zalievana kava 😀 😀 😀 to je taka dobrota ani si neviete predstavit 😀 ale ma natahuje ked otvorim dozu s mletou kavou 😀 Babulky co sa robi na testoch v 1 trimestri?

pahu
24. jún 2009

Rienok 😀 Držím palčekyyyy!!! 😀

Och, Krakulka, Corinne, Mayka ahooojte 😀 Ako sa máte tehule? Čítam o Vašich ranných nevoľnostiach, bodaj by som ich aj ja mala... ☹ Ale zase ja môžem ísť na 2 dovolenky teraz v lete 😀

rienok
24. jún 2009

pahu, krakulka, och dakujem, dakujem 😀 😀 😀 az sa mi toci hlava
Krakulka áno ET mam zajtra o 9,30

krakulka
24. jún 2009

Rienok, tak dnes pekne oddychuj, aby si nabrala silu na zajtrajsi velky den. 😀 😀 😀

pahu
24. jún 2009

Cmuk a tfuj tfuj tfuj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre