Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
8. nov 2012

@elise áno, však aj ty to budeš mať do páru... u nás spokojnosť, veľmi sa tešíme 🙂

elise
8. nov 2012

@tinasc aký si mala pôrod?

tinasc
8. nov 2012

@elise zaujímavý... malý nechcel zostupovať dolu, dlho sme sa trápili... nakoniec ho odtiaľ doslova vyhnali liekmi... bol dosť veľký, takže sme sa natrápili...

elise
8. nov 2012

@tinasc aké ste mali miery?

tinasc
8. nov 2012

@elise 4410 g a 53 cm 😀

sarah00
8. nov 2012

ahojte dievčatá. mám termín na laparku, v pondelok nastupujem. tak dúfam, že bude všetko v poriadku. Vám držím palce aby všetko išlo tak ako má 🙂

elise
8. nov 2012

@tinasc chlap jak hora😀

tinasc
8. nov 2012

@elise hej veru 🙂

miskab
9. nov 2012

@tinasc gratulujeeeeeeeeeeeem 😉 prajem hlavne veeeela zdravicka 🙂

pancuska
9. nov 2012

@tinasc gratulujem a prajem vela vela zdravicka a mliecka!!!
@sarah00 nech ti ta laparka dobre a rychlo ubehne a neboj sa!!!drzim palce

rojica
9. nov 2012

@pancuska ahoj moja ako sa máš?.... 🙂

nr_martinka
9. nov 2012

@pancuska ahoj no ja ked som bola tehulka tak mne bolo zle len v noci a pravidelne som vracala len v noci. 😀

pancuska
9. nov 2012

@rojica ahoj moja.....obcas mam take zmiesane pocity ale verim .....asi by som si mala dat pauzu od Konika 😉 a ty sa mi ako mas? si este doma?

pancuska
9. nov 2012

@nr_martinka no tiez mi je zaujimave ze som schudla.... 😉

rojica
9. nov 2012

@pancuska určite to dobre dopadne moja.....držím palce..... 🙂 ....ja sem chodím už len občas lebo my to nerobí dobre ked sa stále len točím okolo IUI a že aké príznaky ktorá aké má.....bude ako ma byť.....hej moja stále som na PN doktor my ju ani nezrušil keď som hneď začala druhý cyklus....akurát som dneska začala zase stimulovať s clostilom.... 😉 .....tak sa len pekne držkaj, oddychuj a určite by ti dobre padlo keby si sem tak často nechodila.....

moniq
9. nov 2012

Cauko krásky 🙂
Ja som dnes bola na prvej kontrole a počula som že mám 9 folikul,z toho 4 sú pod desať..... Viete mi povedať čo to znamena.....
Dávky mi nepomenili....
Ďakujem

tinasc
9. nov 2012

@miskab ďakujem 🙂

tinasc
9. nov 2012

@pancuska ďakujem aj Tebe... držím ti moc palce 🙂

bergalm
9. nov 2012

@boobaa ahoj nie mali sme mrazacikov ktorych nam rozmrazili a vlozili

bergalm
9. nov 2012

@sarasota ahoj nebola som tu dlho tak preto odpisuje2m az teraz no bola som po KET a vsetko do 6tyzdna v pohode no zacala som krvacat smer nemocnica kde som lezala 12dni a stale mi robili sono a krv na hcg ktore sa sice zvysovalo ale nie tak ako malo a v 8tyzdni mi povedal lekar ze gestacny vacok tam sice je ale bez vnutornych struktur dieta sa prestali vyvijat nechapeme ako sa to mohlo stat?no myslim ze tvoj strach je zbytocny mozes mi povedat o tom Brne ako je to tam financne narocne?moj muz ma azoospermiu ja som ok zdrava

linda_32
10. nov 2012

Ahojte dievčatá, ako sa máte? Kto sa vie pochváliť? Týždeň som tu nebola. Konečne nám poisťovňa odsúhlasila IVF. V piatok idem do Blavy na konzultáciu. Predpokladám, že mi tam predpíšu protokol. Som strašne zvedavá, čo povedia 🙂

gelinka75
10. nov 2012

@moniq no, ze este potrebuju rast, lebo pod 10mm je male, musia byt nad 18mm 😉 potom sa picha pregnyl, ked ti nezmenili davky, tak to je dobre, ides dobrym tempom

gelinka75
10. nov 2012

@linda_32 cauko, urcite dostanes protokol a vyrataju ti kedy zacnes a vsetko ti vysvetlia 🙂

moniq
10. nov 2012

@gelinka75 ďakujem kráska 🙂
Tak dúfam budu pekne rast....to by ešte mohli trochu podrast, pravda?

gelinka75
10. nov 2012

@moniq ano neboj oni narastu 🙂

mig219
10. nov 2012

mna svihne... v pondelok mam ist na vklad po opu... a mam pocit ze kazdou chvilou sa mi spustia kramy ☹((((((((((((((((((((

stalo sa to niekomu?

gelinka75
10. nov 2012

@mig219 nespustia, ved si nadopovana liekmi, ktory dc si?

mig219
10. nov 2012

@gelinka75 22.. takze tie krce mam z tej punkcie?

gelinka75
10. nov 2012

@mig219 urcite, velmi ta to boli?

mig219
10. nov 2012

@gelinka75 nie, tak normalkovsky, nijak ma to neobmedzuje. ani nic. len ta moja hlava rozmyslajuca. odrezat ju 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre