Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
14. nov 2012

@lusipe laparku mi robili v Malackach a musim len pochvalit. Su tu zlati vsetci, az na to, ze ma este nechcu pustit domov 🙂
Ako prosim ta prebieha stimulacia na IUI? Aby som vedela kedy sa objednat do centra, teda so spravou odtialto.

pancuska
14. nov 2012

@moniq
@given ano bolo to tak,na recepcii som pre istotu povedala ze ci nemozem vratit lieky a prave tam bola ta hlavna tak mi tie lieky zobrala a vratila mi skoro polovicu euri 😉

lusipe
14. nov 2012

@sarah00
a to ti tam robil harbulak?...lebo on vravel, ze keby mi ju robil, tak v Malackach.... 🙂
no beries od 5DC lieky po 9 den a potom ides na krv a sono a pichnu ti injekciu a do 36 hodin urobia IUI.
tak ty si prave obskakovana 🙂...pekne 🙂

sarah00
14. nov 2012

@lusipe nie. Robil mi to primar tu na oddeleni. Ale viem, ze harbulak ich chodi robit sem.

lusipe
14. nov 2012

@sarah00
je tam este stale Blasko? 🙂....toho som mala velmi rada...mily clovek..poznam ho uz roky, z BA som jeden cas za nim chodila...

pancuska
14. nov 2012

@dagmar25
@siinda tak dneska pre mna pekna pozitivna spravicka,len to hcg mi nejde do hlavy 603......povedala mi len....... asi jedno,ved uvidime.....

jomini
14. nov 2012

@pancuska blahozelamm, ja si myslim ze budu dve, je to je dost vysoka hodnota na 10 den 🙂

pancuska
14. nov 2012

@sarah00 dneska som bola na 10 den po ET na krvicke a je to pozitivna spravicka......zatial len potichucku oznamujem,lebo mam vselijake pocity..... 🙂

pancuska
14. nov 2012

@jomini dakujem aj ked z tych dvoch mam obavy vsetci ma strasia ze to je velke riziko no hadam ma to prejde....a ty sa ako mas? dlho som ta tu nevidela?

lusipe
14. nov 2012

@pancuska
ale ved to je skvela sprava.... 🙂...gratulujem 🙂....nech uz je to jedno, ci dve...hlavne ze su🙂...a mas aj nejake pocity? 🙂

jomini
14. nov 2012

@pancuska neboj, urcite zvladnete aj dvojky, o to vacsia radost bude 🙂 nedaj sa vylakat recami, tych co to nezazili.
Ja sa mam fajn, momentalne cakam kedy sa vstrebe cysta, ktora sa necakane objavila. Tesim sa s Tebou.

pancuska
14. nov 2012

@lusipe este nie len nafucane brucho!!! a boli ma rana v pupku po laparkach,neviem kedy to uz konecne prestane.....ale este som zaregistrovala kyselinu.....a nic sa mi nechce 😉

pancuska
14. nov 2012

@jomini tak zasa cysta? mas aj nejake lieky? a potom......?

lusipe
14. nov 2012

@pancuska
jaj to sa ani mne nic nechce, a nie som tehotna 🙂....ono to bude pobolievat...mna ta pri pupku bolela rok ...ale neboj prejde to....🙂

nr_martinka
14. nov 2012

@pancuska blahozelam 😀 k tomu hcg pozri si tabulky a uvidis.no a ja som pouzivala tusim sa to volalo Elasty-Q kupovala som si to v lekarni stoji okolo 8E ale oplati sa nemam ziadne strie. 😀

pancuska
14. nov 2012

@nr_martinka a potom ta prestalo boliet aj to brucho? 😉

jomini
14. nov 2012

@pancuska nasadili mi antiku na tri mesiace, beriem mercilon, mala by pomoct na vstrebanie, potom ideme na ivf, povodne sme uz mali koncit so stimulkou ale cysta zmenila plany. Nevedi po novom roku sa v vam pridam do klubu 🙂 Opatruj sa a rozmaznavat babatko/á. Pojdes na sono skor k tvojej dr.?

siinda
14. nov 2012

@pancuska supeer,,gratulujem,,ved ja som to tušila 🙂 🙂

nr_martinka
14. nov 2012

@pancuska no a teraz si davaj pozor.inak ja som uzivala femibion vitaminy.no a hlavne si ocumni ne nete ktore jedla a koreniny sa nomozu a hlavne tie ktore prekrvuju maternicu aby sa nieco nestalo.

pancuska
14. nov 2012

@jomini este neviem,zvolam svojmu gyn a dohodneme sa lebo potrebujem aj napisat vychadzky lebo marodim a chcem chodit aspon na vzduch trochu......tak uz aby si sa pripojila bude to fajn!!!

nr_martinka
14. nov 2012

@pancuska no bolo to lepsie.teda aspon mne bolo.

pancuska
14. nov 2012

@siinda neboj sa aj tebe sa to podari,o to viac si to clovek bude vazit......aj ked viem ze ty by si si to vazila aj tak ale ani ja som este nevyhrala......vsetko zle sa na dobre obrati!!!!

pancuska
14. nov 2012

@nr_martinka dakujem......za radu!!!kazda rada mi je totiz dobra!!! ja mam este k tomu aj trombofiliu!!!! 😉

rojica
14. nov 2012

@pancuska teším sa s tebou lebo človeka to poteší, že sa to aj v GF podarí a nielen v Brne... 🙂 ....lebo aj tu sú skvelý odborníci..... 😉 .....ešte raz ti srdečne gratulujem.... 😉

siinda
14. nov 2012

@pancuska a ako reagoval manžel? to je na tom to najkrajšie,,ta reakcia milovaneho človeka,,či?

nr_martinka
14. nov 2012

@pancuska veru teraz si musis davat pozor na vsetko.ja som si davala a aj tak som skocila pocas tehotenstva tri krat v nemocnici a hlavne ked sa ti nieco nebude pozdavat alebo sa budes zle citit tak hned na pohotovost.ja som to tak robila a teraz mam Jakubka 😀

pancuska
14. nov 2012

@siinda ja som uz raz tehu aj ked mimomaternicovo bola ale teraz .....on mi to hovoril od zaciatku,lebo ma spehoval a ze vraj som zostala strasne kludna.....ked pocul ako telefonujem a pytam sa na hcg tak okamzite bol pri mne,postiskal ma a musela som mu slubit ze sa nebudem jedovat (hlavne pri soferovani ) 😉

siinda
14. nov 2012

@pancuska bože,,pekne,,tak radsej ani nešoféruj,,a rozdavaj to štastne flujdum..

pahu
14. nov 2012

@anjelicek27 Ahoj 🙂 Nie nepodarilo sa mi otehotniet, ale tak to malo byt... Rozviedla som sa a snad sa mi podari najst stastie s novym partnerom 😵

dagmar25
14. nov 2012

@pancuska jej, supeeer, velmi sa tesim a prajem ti krasne tehulkovanie... 😉 no a to hcg, ja neviem ale je urcite vyssie ako som mala ja, ja som mala okolo 300, ale to zavisi, ono moze byt uz tak vysoke aj pri jednom, ale mozu byt aj dve, ved uvidis...hlavne teraz vela oddychuj, nic tazke nezdvihaj, ziadny horuci kupel a papkaj pekne vela zeleninky a ovocia... 🙂 tesim sa s tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre