Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

motycka84
24. nov 2015

@sabuska26 ahoj, ja idem zajtra na krv na test ... som trochu nervózna, lebo som začala špiniť, ale nádej stále (ži)je

sabuska26
24. nov 2015

@motycka84 neboj vsetko dobre dopadne...neboj

sabuska26
24. nov 2015

@zuzsat mi uz ideme dufam na poslednu krv a utz pred odberom..mi sme sli hned na ivf

sabuska26
24. nov 2015

@motycka84 chodis na zahradnicku???

motycka84
24. nov 2015

@sabuska26 áno 🙂

linda10
25. nov 2015

Ahojte ja idem baby na KET v pondelok a uz sa velmi tesim 🙂 Ale zaroven aj bojim velmi si zelam aby to vyslo budem informovat 🙂

sabuska26
27. nov 2015

ahojte kocky..tak a uz sme konecne skoncili z hormonmy,vecer pichneme 7500 pregnilu a v nedelu ideme na odber...drzte palce kocky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linda10
27. nov 2015

Baby chcem sa spýtať kedy vam zavolali z laboratoria predtym ako ste išli na vklad?Mne maju zavolat na kontrole som bola teraz pondelok a povedali ze budu volat a vklad mam mat pondelok,ale uz je piatok a nevolali.Viete mi poradit? Dakujem.

gelinka75
27. nov 2015

@linda10 budu ti volat v sobotu, alebo v nedelu, urcite zavolaju 🙂

linda10
27. nov 2015

@gelinka75 velmi pekne dakujem 🙂

kanka14
27. nov 2015

Ahojte chcem sa poradit snaxime sa uz 3 roky o mimi a stale nic ja mam endometriozu a manzel ma malo spermii tak nas doktor odporuca do gyn-fivu. Viete mi prodim niekto povedat ako to tam vsetko prebieha? Som z toho uz teraz nervozna.

zuzsat
28. nov 2015

@kanka14 zavolas tam objednate sa s manzelom na konzultaciu ktora stoji 10 eur v den konzultacie je fajn ked rano ale den pred tym pojde manzel na spermiogram ktory stoji 15eur aby vysledky uz mali ked budete na konzultacii s lekarom a tam sa budete rozpravat potom pojde manzel von tebe urobia gyn vysetrenie a dalsi postup ja som musela priniest lek. spravu od svojho gyn kde som mala vsetky vysetr. na chlamidie atd no a to sme boli v auguste potom na vysetrenie priechodnost vajcovodov za 125eur a po mrche sme boli na IUI malo to rychly spad... netreba sa bat. drzim palceky

xxxena
28. nov 2015

@zuzsat ahoj chcem sa opytať ty chodíš do gynfiv? už si aj po IUI? ako ste dopadli? verim, že už bábo je na ceste.🙂 mna caka v pondelok odber krvi, a ultrazvuk. aj u nas to má rýchly spád. tiež som bola veľmi nervózna, ale už to opadlo. som zvedava ako dopadnu v pondelok vysledky z krvi. a čo nas bude čakat dalej

kanka14
28. nov 2015

@zuzsat A vyslo vam to naprvy krat?

zuzsat
28. nov 2015

@xxxena
@kanka14
baby som po prvom iui a az v piatok idem ma krv.... takze vysledok sa dozviem az 4.12. uvidime ci bude mikulasske prekvapenie 🙂

xxxena
28. nov 2015

@zuzsat držím palce, aby sa Vám to potvrdilo. a mali toho najkrajšieho mikuláša.🙂
kto ti robil IUI? ako to prebiehalo?
ja idem v pondelok iba na krv a ultrazvuk. a potom nám povedia kedy by sme mali príst na vklad.

zuzsat
28. nov 2015

@xxxena dakujem 😉
chodim k dr. behunovej no vklad mi robil dr. harbulak. po clostylbegite som v 10 den bol to pondelok sla na ultrazvuk. folikuli mali 10 a 11mm. takze som prisla vo stvrtok kde uz mali 19mm a hned rano mi pichli pregnyl vzali krv ze len informativne a v piatok rano som prisla s manzelom a urobil sa vklad

zuzsat
28. nov 2015

@xxxena prisli sme ma 7.00 okolo siel lekar spytal sa ci ide niekto na zakrok tak nas pustil dnu. ani na recepciu sme nesliale rovno do zadu pred dvere kde sa robi IVF a IUI. podla cisla nas zavolali. manzel siel do izby ja som zatial vyplnila papiere na ten vklad a odovzdala spolu s potvrdeni. od notara ze suhlasime aby pracovali s nasimi bunkami... potom som sla von a na recepcii zaplatila za IUI a cakala muza. vysiel a sli sme si kupit ranajky atd lebo az okolo 8 som tam bola potrebna. zavolali ma. sla som do miestnost kde mi pustili priatelov vyliezla na kozu prisiel lekar urobil co mal. oznamil ze som o 15milionov bohatsia poprial vela stastia a sla som domov a lezala. mala som silne bolesti po tomto zakroku... odporucali sa tulit ren den dalsi a dalsi takze cakame vysledok

kanka14
28. nov 2015

A ako je to najskor sa robi iui a ak nevide tak potom sa ide na ivf? Lebo vobec si to neviem predstavit. 😒 Dufam ze ti to vyslo budem drzat palceky 😉

zuzsat
28. nov 2015

@kanka14 pokial ste ty a partner ako tak v poriadku tak chcu robit 3 IUI aby to oplodnenie bolo co najprirodzenejsie ak to nevyjde tak potom chcu riesit to IVF. predsa len IUI je takmer ziaden zasah len to ze urobia bicikovcom polovicnu pracu 😀 😀 😀

kanka14
29. nov 2015

@zuzsat Ďakujem 😊

zuzana75
29. nov 2015

Ahojte,mam 3 krabicky po 28 tab ESTROFEM 1mg (datum expiracie01/2018) a 4 krabicky UTROGESTAN 100mg ( 2x datum expiracie 10/2016 a 2x datum expiracie 02/2017) a nejake ihly a striekacky... uz to nepotrebujem. ma niekto zaujem?

hotshot
29. nov 2015

Ahojte, chystame sa na ivf. Viete niekto kolko priblizne trva schvalenie ziadosti vo VSZP? Dakujem.

sabuska26
29. nov 2015

ahojte kocky....tak a uz sme po
vsetko je v poriadku,nemame OHSS,len mam akurat strasne bolesti
maly sme 10vajek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak snad sa nieake podari oplodnit a dve vlozit 😉 😉 😉 😉 😉

zuzsat
29. nov 2015

@sabuska26 to ti robili cez vikend? fest drzim palceky

sabuska26
30. nov 2015

@zuzsat ahoj ano v nedelu my robili odber...

linda10
30. nov 2015

Ahojte baby ja som mala dnes KET vlozili my 2embryjka emoticon Dufam ze mi to vide.Je tu este niektora co mala teraz vklad?

janaplt
30. nov 2015

Ahojte, my ideme vo štvrtok prvý krát do Gyn Fiv. Veľmi sa teším a zároveň som nervozna 🙂
Budeme chodiť k dr. Harbulákovi. 🙂

sabuska26
30. nov 2015

@linda10
@linda10 ahoj my ideme zajtra na vklad...a tiez dve 🙂 🙂 🙂 🙂

linda10
30. nov 2015

@sabuska26 Jej super tak drzim palce a dufam ze nam to vide 🙂 Sak budeme sa informovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre