Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
19. mar 2011

@belusa bola som na krv a ultrazvuk pred iui.a v piatok sme boli na iui.doki povedal ze este vyskusame iui a potom az sa to nepodari tak pojdeme na ivf.

belusa
19. mar 2011

@nr_martinka aha no tak super budem na Teba myslieť a držať palce a kedy idete, už máte termín?

balinka
20. mar 2011

@ericka007 ja idem na 4D 11.maja,uz sa tesim a pojdem do Brna 😉 bola som v piatok na genetike z vysledkami zo skriningu a vysledky mam dobre,tak som spokojna a ziadna amniocenteza sa robit nemusi 😉 verim,ze to tak pojde az do konca 😉

ericka007
20. mar 2011

@balinka
Jasné že to musí ísť tak až do konca 🙂 Mňa testy čakajú v utorok tak dúfam že z rovnakým výsledkom ako máš ty 😉

balinka
20. mar 2011

@ericka007 drzim ti palceky,aby boli vysledky negativne,ako u mna.ides aj na morfo.utz?

ericka007
20. mar 2011

@balinka
To neviem dr. mi len vravel že mi budú robiť testy a aj merania utz. Nerobí sa morfo. náhodou až v neskoršom štádiu tehu?

balinka
20. mar 2011

@ericka007 ja idem v 20 tt.ved to je o chvilu,tak rychlo to ide 🙂

ericka007
20. mar 2011

@balinka
To máš pravdu že to rýchlo beží. Určite mi morfo. bude dr. robiť, ale kedy to neviem 🙂

balinka
20. mar 2011

@ericka007 moj gynekolog to nerobi,tak ma poslal na kramare,ze sa objednat,tam velka neochota,sestricka mi povedala,co ja chcem,ved je marec a oni nemaju rozpisane sluzby na april a ze mozno uz ani termin na ten tyzden,ked ja potrebujem nebude.naco potom platime 50 eur mesacne zdravotnu,ked hned ma posiela na sukromnu ambulanciu?myslim si,ze nebudem rodit ani na svk.je to tu bieda a zaplatis tolko co v okolitych krajinach

ericka007
20. mar 2011

@balinka
No to snaď nemyslíš vážne 😠 Veď poisťovňa to hradí tak prečo by si to mala platiť a ísť na súkromnú ambulanciu! Neochota sestričiek je strašná. Som zvedavá ako by sa tvárila ona keby sa jednalo takto s ňou. No v utorok sa na to spýtam svojho dr. Ale myslím že ak to nebude robiť na ambulancii kam patrím tak robí ešte aj na druhej ambulancii a aj v nemocnici tak hádam to niekde robí a objedná ma tam. S našim lekárstvom to ide dolu vodou 😠 Bohužiaľ ☹

balinka
20. mar 2011

@ericka007 ja uz na to nenachadzam slov 😉 ked pojdem do brna,tak budem riesit porod tam 😉

demeeri
21. mar 2011

@ericka007
@balinka Ja to zvláštne,ale ja darmo sa pýtam na 3D ultrazvuk,ževraj je na to ešte priskoro.Ale ja som chcela vidieť bábo,či má všetko v poriadku.Možno by ano nebolo treba amniocentéza.Prihlásila som sa na jednu súkromnú ambulanciu na 3D,tak uvidíme.Ale každopádne pôjdem aj na amnio do Bratislavy.Aby som sa ukľudnila.Dosť ma vyľakali s tým tvrdením o zvýšených chromozómoch.Baby,držte sa.nedajte sa. 🙂

demeeri
21. mar 2011

@nr_martinka Držím ti palce! 😉

pici
21. mar 2011

ahojte pipinky. tak dneska som bola u dokyho. dostala som injekcie.. tak od soboty zacinam...dipherelinom a potom sa uvidi kedy zacnem s gonalom... potom tam mam nejaky pergoneviem co a este pregnyl a tusim este nieco

nr_martinka
21. mar 2011

@belusa no na iui som bola v piatok tak krvicka je za dva tyzdne a potom sa uvidi.stale v kutiku duse dufam ze to vide.ved uvidime.

nr_martinka
21. mar 2011

@demeeri dakujem a drzim ti aj ja palceky aby ti vsetko dobre dopadlo.

belusa
21. mar 2011

určite to vyjde budem na Teba myslieť!!!

elise
22. mar 2011

ja od kedy beriem tento mesiac tu antikoncepriu tri regol tak už krvácam 8 den a začína mi byť dosť zle už nech je 11.4, som netrpezlivá a dufam že žiadosť na ifv schváli moja zdravotná posťovňa

sammira
22. mar 2011

@pici fiha super uz zacinas,velmi,velmi budem drzat palce nech to ide vsetko hladko 😉injekcie si budes pichat sama?

elise
22. mar 2011

chcem sa spýtať potom ked bude odber vajíčok tak to robia pod narkózou?

elise
22. mar 2011

ja by som prijala radšej spinal pri odbere to len by sa znecitlivela spodná časť, bojím sa narkózy

babulka555
22. mar 2011

@pici pergoveris 😀 mas rovnaku stimulku ako som mala ja 😎 najlepsie sa pichal gonal. drz sa a vela pozitivnej energie, aby bola dobra uroda 😉

demeeri
22. mar 2011

@elise Áno,robí sa to pod narkózou.Je to preto,aby si sa vôbec nepohla:keby si bola hore,tak určite sa ti pohne nejaký ten sval v bruchu a nemusíš o tom ani vedieť.Neboj sa ,nie je to nič vážne.Celá narkóza trvá iba 5-10 minút,potom v momente ťa prebudia ,ideš dole z operačky po svojich nohách.

demeeri
22. mar 2011

Volala som Dr.Odrejčákovi,kvôli amniocentéze.Baby,to je tam nadštandard,hrozne drahé!Moj doki mi hovoril o 100Eur.Pritom je to 287 Eur!!!! Je je nehorázna cena baby. Ja neviem.Tú stovku som ešte ochotná zaplatitť,ale toľkoto?Stojí to za to,aby som výsledok vedela o dva týždne skôr?Je to veľká dilema.Keby som na sto percent bola istá,že dieťa je zdravé,tak vyčkám,ale keď má Downov-syndróm,tak to vôbec nie je jedno.

miskab
22. mar 2011

@pici Ahooooj moja tak uz pichas injekcie??Kolko si platila? Uz mas ziadost schvalenu? Nooo a mi este nic,uz by nam mohli zavolat nech ideme aj mi na to uz 😉

miskab
22. mar 2011

@demeeri Moja drzim ti mooooc palceky aby vsetko dobre dopadlo a babatenko bolo zdravucke drz sa moja 😉

pici
22. mar 2011

@babulka555 dakujem,. ako si to zvladla ty?

pici
22. mar 2011

@miskab nie ziadost este schvalenu nemam. injekcie mi zatial zapozicali....

pici
22. mar 2011

@sammira injekcie do svalu mi bude pichat sestricka, ostatne sama

sammira
22. mar 2011

@pici to ostatne je v pere,alebo klasicka injekcia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre