Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sanday
11. apr 2012

ahojte predam diphereline 0,1mg za 35€ exp. doba do 11/2012

gelinka75
11. apr 2012

@elise cauko, volala som do poistovne, taka mila pani tam bola, dala mi potom na seba priame cislo, ze jej mam skusit o tyzden zavolat, ze moja ziadost pojde len teraz na nejaky podpis a ze maju strasne vela toho z celeho Slovenska, a ze urgentne posudzuju len hranicny vek a ja mam este par rockov 😀 no zlata, snad to pojde rychlejsie trocha

maco83
11. apr 2012

@ivka3901 ja som mala sedem baleni dipherelinu teraz doberam posledné gonalu som mala 2x900 1x450 zajtra začínam tiež s posledným a dneska som si prvý krát pichla luveries to isté čo máš aj ty a z luverisu mam sedem ampuliek takže všetko dokopy to vychádza do budúceho utorka zajtra idem na kontrolu už mám toho dosť ledva čakám kedy s tým pichaním skončím brucho mam samu modrinu, býva mi zle som unavená a náladová 😠 ty si ktorý DC? K tomu gonalu to ti neviem povedať ja som ho otvorila nastavila ako kazali a začala pichať ale ked som si zrátala na konci všetky dávky čo som vybrala a spolu to robilo tých 900 tak som to skusila ešte raz natiahnuť a niečo s toho ešte vystriklo tak môže byť že je tam nejaká rezerva ale to si vôbec nevšímaj daj si vždy len to čo kažu to je uplne jedno že tam niečo ostane je napísaný obsah 900 tak tolko s toho vydoluj a iné nerieš 😉

maco83
11. apr 2012

@jahoda333 ahoj dipherelin si pichneš tak ako ti povedali na 22DC ked dostaneš menzes tak medzi 2-4dňom ideš na krv a ultrazvuk takže ak dostaneš menzes v štvrtok tak pôjdeš piatok ak ho dostaneš piatok tak pôjdeš pondelok do centra tie vyšetrenia ti môžu robiť na druhy, tretí aj štvrtý deň cyklu a dipherelin stále picháš aj cez menzes potom na tej kontrole ti povedia čo dalej

st2
11. apr 2012

@gelinka75 jeee ale aspon vies uz nieco blizsie kde sa to nachadza a tak, tak snad to cochvila podpisu

maco83
11. apr 2012

@ivka3901 som sa sekla nie sedem balení ale tri po sedem ampuliek 🙂

gelinka75
11. apr 2012

@st2 dufam aj ja, ked som na seba upozornila 😝 😉

alibabaa
11. apr 2012

@gelinka75 maju toho teraz vela? a co si do teraz nikto nedaval robit IVF?? och.. tak to aby som si cim skor dala ziadost na 2, keby toto prve nevyslo... este ma caka sice ket. mame 3 snehuliacikov, ale ... uz som citala ze sa po rozmrazeni nevyvijali dalej, tak mam z toho tak celkom obavy.. som dufala, ze mam este tak na 2x ket. ale vidim to na jedno..
@ivka3901 a to sa mi dnes snivalo, ze mi povedali, ze mi rozmrazuju vsetky 3 a ze mi ich aj vkladaju vsetky. tak som zamrzla, ze ja nechcem trojcata.. normalne som sa zobudila spotena ako mys... ufff. to su strasne utoky na psychiku tieto ivf, et a ket..
a ako sa mam? robila som danove, tak teraz je to uz pohodovejsie. a na velku noc sme si boli oddychnut v myte pod dumbierom. bolo to uuuplne super. oddych, zabava, ... sibaci 😅
ked ta bolieva hlava teraz, pijes vela? lebo mna menej bolela ak som vypila denne minimalne 3L tekutin...

linda81
11. apr 2012

@ivka3901 ahoj ivus...vidim , ze uz si zacala...drzim palciska vsetky....ja uz som po ET 4 den, tak dufam a verim ze budu dvojicky🙂

alibabaa
11. apr 2012

@linda81 siiilno drzim palciska, nech su to dvojicky 😉

linda81
11. apr 2012

@alibabaa dakujem....dufam , ze aj ty pomaly startujes s KET ,aby boli tvoje takmer rovnanko stare ako moje🙂....

gelinka75
11. apr 2012

@alibabaa no vidis, aj tak to urobia a schvalia kedy chcu 😉 a to sa da ziadat aj pred tym nez vycerpas vsetkych mrazacikov?

alibabaa
11. apr 2012

@gelinka75 citala som ze ked ides na posledny pokus, tak si tam vies rovno aj ziadost dat vypisat ... ja uz mam davno 3 mesiace po prvom ivf. tak by nemal byt problem.. myslim si ze aj tak mi rozmrazia vsetky tri... tak to aj bude posledny pokus...

alibabaa
11. apr 2012

@linda81 v maji posledna mrcha mrchata .. polovica juna je ten spravny cas 😉

stenlyhozienka
11. apr 2012

@gelinka75 tak ta milá pani z tej poisťovne mi už štvrtý týždeň povedala,že mám skúsiť zavolať o týždeń,a minuký týždeň mi sväto-sväte sľubila,že tento týždeň to už bude v Bratislave,takže moja trpezlivosť sa už niekde stráca.

gelinka75
11. apr 2012

@stenlyhozienka no co s nou, tvrdila, ze len nedavno to prislo z centra 😀 co sa mi zda cudne ked uz cakam 4 tyzdne

stenlyhozienka
11. apr 2012

@gelinka75 presne to iste povedala aj mne,keď som volala prvýkrát,veď tam máte dátum som jej povedala,že su to štyri týždne tak sa začala vyhovarať,na nejaké poradie,dúfam,že sa do toho poradia dostanem aj ja niekedy 😠

gelinka75
11. apr 2012

@stenlyhozienka akoze nechapem co ma z toho, ze vzdy odporuci volat dalsi tyzden 😠 no ty uz cakas strasne dlho, ked si predstavim, ze niekto to ma za 2 tyzdne

stenlyhozienka
11. apr 2012

@gelinka75 ja tomu tiež nerozumiem,kde je spravodlivosť? A podĺa čoho to schvaĺuju asi podľa pekného mena 🙂

gelinka75
11. apr 2012

@stenlyhozienka este nam to vyjde nakoniec, ze spolu budeme stimulovat xixi 😀

omnia23
11. apr 2012

@stenlyhozienka a aku mas poistovnu?neschvaluje sa to podla mena,zalezi aj na tom,kedy to centrum odoslalo do poistovne

silvuska47
11. apr 2012

ahojte dievčata čo tu noveho??ako tak pozerám tak tie poistovne si dávaju teda na čas..to aj ja aby som sa bála či sa dostanem do poradovníka..

stenlyhozienka
11. apr 2012

@omnia23 všeobecnú,ale už mám zavolat nabuduci týžden čo už bude ôsmy tyžden od podania žiadosti,a mne je už dlho 😔

ivka3901
11. apr 2012

@maco83 ahoj tak máme taký istý protokol,já akurát som vybrala už 4 inekcie dipferelinu a jeden celý 900 gonal a dneska načnem další a mám tam celkovo ešte jeden gonal 450 iui a asi 8 ampuliek luverisu a v piatok idem na kontrolu budeš ma prosím informovať ako ten gonal posobí u teba ja viem je to u každej ženy individuálne a ten zvyšok čo zostal v tej 900 gonale nebudem riešiť máš pravdu.možem sa ťa opýtať koľké IVF je toto prre teba,vieš trošku v tom strácam rehľad už si píšem z toľkými babami a mám v tom chaos,ale aj ti držkám všetky palčeky možno budeme spolu ležať na izbe v deň odberu vajok 🙂

ivka3901
11. apr 2012

@maco83 inak aj já som samá modrina a tiež ma bolí brucho a aj hlava a som tiež náladová a podráždená já som na PN takže oddychujem mám náročnú robotu robím na 3 smeny a robím v stoji za pásom takže aj pre mňa je to dobré,že som doma aj tak celé doobeda prespím a večer sa mi neche ísť spať?akurát dneska sme boli na matrike a zajtra zavolám o interné sa objednám

ivka3901
11. apr 2012

@alibabaa to áno je to všetko hlavne na psychiku a hlavne to sklamanie po telefone test negatívny zato já to beriem tak 50-50 a všetci mi hovoria,že treba veriť ved keby zažili to čo já toľko sklamaní tak neviem čo by robili toto je naše posledné IVF na dlhší čas a časom sa možno rozhodneme si adoptovať zaťiaľ nie,ale silno ak sa toto IVF nepodarí budem o tom rozmýšľať.
tak to je super aspom si si oddýchla a kedy idete na KETKO?

evakva
11. apr 2012

Dnes pichanie vo vajecnikoch a natahovaci hlien, ze by isla ovu? http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2

ivka3901
11. apr 2012

@linda81 ahoj no začala som len tá mrška ma trochu hnevá mala som veľmi slabú a už som si dala pichnúť 4 inekcie dipferelinu a dneska idem na nový gonal900 a ešte tam mám luveris a v piatok idem na kontrolu tak som zvedavá ako dopadnem a ty ako moja?držkám palčeky nech je testík pozitívny moja radčej 2 embryjká vkladať mne ked sa 2 pokus podaril mi tiež vkladali 2 embryjká a jedno odišlo a jedno zostalo tak sme boli radi,že zostalo tak kvoli tomuto si chcem vkladať 2 ak budem mať ☹

omnia23
11. apr 2012

@stenlyhozienka preto sa ta pytam,lebo vela ludi si mysli,ze ziadost ide okamzite k nam do poistovne,ale nie je to celkom tak.Niekedy je ziadost aj dva tyzdne v CAR a az ked sa zozbiera iste mnozstvo sa zasle do poistovne.

ivejn
11. apr 2012

Ahojte babenky,som tu novacik a aj mna sem pritiahol spolocny problem.
Ja chodim k Behunovej. Je zlata,ale to nestaci vsak?
Dve IUI neuspesne,tento
mesiac nas caka IVF.Hromadu hormonov mam uz doma,zevraj
si to budem musiet pichat sama,no na to som naozaj
zvedava ako.V dnesnej ,,lekarskokomercnej ''dobe sa
ani nebudem cudovat co ma to tentokrat bude stat.
No mame baby na vyber? Prajem vam vsetkym vela stastia.
Pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre