Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

azzura
29. okt 2012

@pancuska ahoj, drzim palce....si ma predbehla, kolko mas folikov? Ja idem zajtra zas na kontrolu. aj dnes som bola

dagmar25
29. okt 2012

Ahojte pipiny, tak mam dve spravy, ta zla, ze mrcha dnes dorazila po 12. dnoch meskania...takze zazrak sa neudial...ale ma to hned nejako nabudilo a volala som do poistovne a ze ziadost mam schvalenu, zajtra si to maju z centra vyzdvihnut, takze pokial bude vsetko ok, ideme do toho buduci mesiac, len teraz neviem, ako to bude, ci ta meskajuca mrcha nebude nejaky problem, nikdy predtym mi takto dlho nemeskala, dufam, ze to bolo len tou chorobou...

boobaa
29. okt 2012

baby ja som taka krava, ja som sa testla a je negativny :( som 6 den po ET, ked pocitam ze by sa mohli embryjka uhniezdovat 2 dni, tak som robila test na 4 deň po ,,uhniezdeni,, je to skoro??? mám ešte nádej???

jomini
29. okt 2012

@boobaa ahoj, mala si PK a aky testik si mala? nie kazdy je dostatocne citlivy, no ja by som este pockala 🙂

belalinda
29. okt 2012

@belalinda dakujem za opytanie, mam sa vyborne! Nic mi nie je, nic ma neboli, prsia nerastu, nevolnosri nemam, co viac by som mohla chciet xixi Po sto rokoch mi prisla mrcha po laparke, na 11dc (to bolo minuly stvrtok) som bola na kontrole v GF, krv a sono a hned v piatok som mala ist na iui, ako naschval som nemohla ani ja ani drahy... To sa moze stat len mne 😉 Tak sme zase len doma spekulovali 😉

belalinda
29. okt 2012

@boobaa podla mna to je super skoro! 😉

belalinda
29. okt 2012

@pancuska jej, som Ti napisala celu story, len sa mi to podarilo adresovat sebe 😒 , tak to kde pisem sama sebe patri Tebe :-P Neviem to preposlat....

boobaa
29. okt 2012

@belalinda trocha mi odlahlo, tu je presne odpoved z netu čo som si teraz našla : tehotensky test by mel byt pozitivni az kolem 10. dne po ET.
Definitivni vysledek by mel byt az 12. den po ET z krevniho testu.
Doporucuji Vam vytrvat a test zopakovat 10.-12.den. odpovedal gynekoló z centra 🙂 mi odlahlo

boobaa
29. okt 2012

@jomini nejaky rapid, ale už som našla na nete odpoved od gyndu, po ET sa ukáže hcg v moči až okolo 10 dňa

belalinda
29. okt 2012

@boobaa mozes si pozriet aj hladiny hcg ake maju byt a porovnat s citlivostou testu... Ale kazdopadne si zbytocne zavcasu robila paniku 😉 Neboj nic, este mas kopu casu na //

boobaa
29. okt 2012

@alibabaa ahojky tak mozem gratulovat? 🙂

sarah00
29. okt 2012

@pancuska držím palce, aby všetko super dopadlo 🙂

pancuska
29. okt 2012

@azzura a ako to ze som ta predbehla? No ja mam zajtra OPU a to budem 14dc,ako zatial presne tak ako som myslela! Folikov som mala dost hlavne na pravej strane a dokopy neviem kolko ich bolo mozno 14 ale par ich malo len 1,2 a naj mal 2,3 tak uvidim zajtra! Tak aj ty ides zajtra? Mozno sa budeme vidiet a ani nebudeme vediet!

maca098
29. okt 2012

@alibabaa dakujem držim palce

alibabaa
29. okt 2012

@boobaa joooj a viem ja snad potisku hej 😉

alibabaa
29. okt 2012

@boobaa ty nestresuj a hlavne asi skoro na test.. vydrz to aspon do toho 10 dna

boobaa
29. okt 2012

@alibabaa ked ja som taka tupaňa nepoučiteľná 😝 kašlem na to, do piatku čakám poslušne... ty si nebola dnes na teste??

pancuska
29. okt 2012

@sarah00 dakujem! A ty ako? O tebe som uz dlho nepocula!

sarah00
29. okt 2012

@pancuska ja momentálne čakám mrchu a po nej hneď laparka. vychádza to tak o dva týždne. zajtra už idem vybavovať predoperačné. ak budem mať negatívny nález, tak ideme na IUI, ak zistia laparkou nejaký problém tak pravdepodobne IVF. tak teraz mám pauzu od gyn-fivu. Laparku mi robí môj gynekológ

mig219
29. okt 2012

ahojtee.
babenky ako si pichate (ste si pichali) tie vsetky inj. mna to posledne 3 razy bolelo az do slz. neviem co sa stalo, nebolelo ma to tak strasne - teda dipherelin, godal takmer vobec necitim, a od zajtra mam zacat pichat aj to na L ..co si neviem zapamatat nazov.... uz teraz mi tecu slzy ked si predstavim tie ihly

jomini
29. okt 2012

@mig219 ahoj, mna bolel, teda stipal len dipherelin. gonal v pohode a ten luveris ani necitis, ja som ho miesala jednou vodickou dva prasky

mig219
29. okt 2012

@jomini ako ze dva prasky jedna vodicka?

ked mna boli uz len to ked si mam "vrazit" tu ihlu. akoby som vzdy narazila pod kozou este na nejaku dalsu vrstvu ktrou musim prerazit a to uz vidim hviezdicky.

alibabaa
29. okt 2012

@dadenka111 no nedala.. ved mi to prizvukovali v centre.. dala som si mm vymackat 1,5 citrona .. ten som vypila a teplota klesla 😉 vitamin c najlepsi, najrychlejsi a najucinnejsi liek na teplotu 🙂

alibabaa
29. okt 2012

@boobaa bola a hcg 117 🙂 a hovorim, ze ja by som testla najskor 10 den. .. ale ja som test vobec tentokrat doma pre istotu nemala a cez vikend som nemala odvahu ho ist kupit, kvoli mm.. no ale ked som isla z krvi, mala som v ruke recept na utrogestan.. takze lekaren.. kupila som si mamatest.. ale cuduj sa svete som vydrzala az do 14:00 kedy som si volala ako dopadla krv ..

gelinka75
30. okt 2012

@alibabaa ahoj, tesim sa s tebou 🙂

annamary27
30. okt 2012

@alibabaa gratulujem 😉 len tak ďalej

boobaa
30. okt 2012

@alibabaa gratulujem ti moc moc moc 😀

dadenka111
30. okt 2012

@alibabaa 😉

given
30. okt 2012

@alibabaa Blahozelam a velmi sa tesim, ze sa podarilo, dufam, ze to aj dalej pojde ako ma 🙂

azzura
30. okt 2012

@pancuska a mozno sme sa stretli, nemas dlhsie tmave vlasy a tvoj mm blondak. Drzim palce a potom daj vediet. Ja som dnes tiež 14DC ale u mna to vyzera na stvrtok alebo piatok, dnes povedia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre