Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monosana
21. jún 2013

@majkulik no, vlasy aj mne vypadavali, na to som aj zabudla, vidis. Ale da sa to vydrzat, proste ked musis, tak musis :-/ Neboj sa toho nic! A z ktorych liekov si pribrala? Lebo ja som uz roky brala hormony, vzdy na nieco ine, raz na upravu cyklu, potom na to aby som cyklus vobec mala atd atd...proste ja som mala stale problemy s hormonmi. Takze mozo, ze som uz aj zvyknuta 🙂 Ale neboj sa! Baby ktore stimulovali na IVF, ziadna nepribrala drasticky. Mozno nejake 2 -3 kila. Ale to je nic. Ja som pribrala pred tym 3 lebo som musela, vazila som malinko 🙂 Tak som si musela urobit zásoby, keby som otehotnela, vies 🙂 Dietatko potrebuje ziviny.
Idem kuknut videjko 😉

majkulik
21. jún 2013

@monosana lieky na upravu hormonov - mala som to dake poposuvane. robili mi hormonalny profil v 10 a 21 DC a cele zle. uz neviem ako sa volali. ale potom s to upravilo - a teraz aj v GF to potvrdili vysledky z krvicky. tak dako som pribrala 3 - 4 kg (len ja to nepotrebujem ☹ ). Inak sestrina svagrova bola na tom tak, ze bola velmi chuda na to, aby otehotnela. tiez musela pribrat. 1 bolo umele a 2 a 3 prirodzene a teraz je z nej krasna baculka a je podstatne stastnejsia 🙂 ale ona si drzala umelo dole vahu, nemala to od prirody.
dakujem za podporu. Hej ked musis tak musis, a co neurobime, ked je to svetielko na konci 🙂
to video je velmi dlhe, ale je tam velmi vela veci povedanych.

blavabla
21. jún 2013

@vodnari
@gelinka75
@majkulik
@pancuska ahojky babulky,tak sa mi podarila PN dalej obhajit...pouzila som aj vase rady...DAKUUUJJEEMMM a flaska otvara dvere!!!! A dokonca mam aj neobmedzene vychadzky,takze nemusim trcat doma...a 17.den poKET mame HCG uz 1009 ,takze to je skvela sprava a dufam,ze uz vsetko dobre dopadne a budeme TTEEHHUULLKKYYY!!!!! A BUDU Z NAS SKVELE MAMINKY!!!!! Cmuky 😀 😀

siinda
21. jún 2013

@blavabla ahoj a tebe povedali výšku HCG? mne to nevedela povedat

siinda
21. jún 2013

Dievčence čo ste tehu na začiatku nemate, alebo nemali ste zápchu? a co ste robili? ved ja mam brucho jak v 6 mesiaci...pomooc

blavabla
21. jún 2013

@siinda ahojky,ja som sa pytala v GF,na 14.den ked som volala pre vysledok..tam som mala HCG 234,to bolo v pondelok...potom som bola u svojho gyn. ,vcera a ten mi zobral krvicku znova aby som bola kludnejsia,ze to stupa...a ty ides do GF na utz?

siinda
21. jún 2013

@blavabla ano 27,,mne brali krv tiež dva krat po sebe..11 po vklade som mala hcg 198 a o dva dni som bola tiež a to mi sestrička nevedela povedať,,že takto sa to neda vyratat ,,povedala a zdalo sa mi to divne a mas jedno ci dve vložene? a gratulujem hcg krasne rastie

blavabla
21. jún 2013

@siinda neviem preco ti to nepovedala...skoc svojmu ten ti to urcite spravi....a ano mame vlozene dve...ale nevedela mi povedat ci sa aj dve uchytili...to bude prekvapko neskor...ja idem 8.7. na utz...tak to sme tesne pri sebe...dakujem aj tebe gratulujem a prajem krasne tehu...a ty mas jedno vlozene?

siinda
21. jún 2013

@blavabla aj ja som si dlala vložit dve,,vsadila som všetko na jednu kartu,,lebo som mala po odbere len dve vajička,,ale chcela by som dvojičky🙂) a si na PN alebo pracujes?

blavabla
21. jún 2013

@siinda ja som momentalne PN...aj ja by som prijala aj dve ...a ty pracujes?

pancuska
21. jún 2013

@blavabla jeej tak som rada ze sa ti podarilo zostat doma a este aj tie vychadzky mas super,ja som to tak nemala!no a aj to hcg potesi!som rada ze tu takto pribudaju tehulky!nech mame aj my z toho nieco nie len oni v centre! 🙂 no a ja do 10.7.musim vydrzat a v ten den mam aj naplanovanu sekciu...

pancuska
21. jún 2013

@siinda bozenku,ty uz si 11tt? A uz si bola aj na ultrazvuku!? No inak ja som mala zapchu a nafucane brucho tak som uzivala espumisan a na zapchu glycerinove cipky a vela jablk,no pocas tehu zapcha byva casto.

petkaa28
21. jún 2013

@matka177 ja som to tusim privolala :DD tak uz aj my mamw schvalene a v stredu na 12:00 ideme do gf 🙂)))

matka177
21. jún 2013

@majkulik ahoj skoro 2 mesice sme cakali na odpoved.mam VzP,od nich to trva najdlhsie

matka177
21. jún 2013

@petkaa28 drzim palceky,nech si to das cim skor do poriadku.ja som 4den cyklu.v stredu som objednana na 13 hodinu.dufam,ze to pojde rychlo vsetko,neznasam to cakanie na vsetko.aj tak nas caka este dlha cesta,odber vajicok,potom vklad.uz nech to mame za sebou.akej doktorke chodis v centre?

petkaa28
21. jún 2013

@matka177 ja som 2dc. chodim k dr.stenovej. som zvedava, co nam povie...ze podla coho davaju kratky a dlhy protokol...a cele ako to bude prebiehat 🙂 ty chodis ku komu?

matka177
21. jún 2013

@petkaa28 ja chodim tiez ku doktorke stenovej,to ani ja neviem podla coho to urcuju,ale asi z krvi

petkaa28
21. jún 2013

@matka177 tak to ides hned po nas 🙂) no ja som zvedava, co nas caka...a pevne verim, ze to vyjde na 200% 🙂)

vodnari
22. jún 2013

@blavabla tak to je super...tak si dávaj na seba pozor a aj na drobčeka... 🙂

vahy1
22. jún 2013

Ahojte,tak mne sa Ket nekonal ,sliznica bola stále nízka a od budúceho cyklu začínam s dávkou estrofem 3x4tbl.Dúfam,že to bude OK,mám 6 mrazáčikov a neviem sa rozhodnúť či mám dať rozmraziť všetky- na predl.kult.-šanca bude večšia ale bude to len 1pokus, alebo mám dať len 2 a vklad na druhý deň-úspešnosť menšia -ale 3 "pokusy".Dr.Harbulák vravel,že je to na mne.Neviem čo mám spraviť 😲 .Inak bol včera fakt veľmi milý,všetko pekne vysvetlil.

vodnari
22. jún 2013

@vahy1 tak to je ťažko poradiť...možno by som zvolila najprv dve rozmraziť a keď sa rozmrazia tak vložiť...predsa ti takto zostanú tri pokusy,ale ťažko poradiť.... držím palčeky hlavne nech to výjde... 😉

mauerka
22. jún 2013

@blavabla Pozeram, ze aj ty este prezivas napatie z vkladu dvoch embryjok - tak ti len poviem, ze ja som bola na 13. den a hcg bolo 220... cakame jedno babatko 🙂

blavabla
22. jún 2013

@mauerka gratulujeeeem a prajem krasne tehu...staci aj jedno,hlavne nech je uz vsetko v poriadku...,ale sme pripraveny aj na dvojky ....

sarah00
22. jún 2013

@pancuska ahoj. ty UŽ ideš rodiť????????????? ako to rýchlo ubehlo 🙂 držím moc palce, aby bolo všetko v poriadku, aby ste boli zdraví. aj viete pohlavie?

siinda
22. jún 2013

@blavabla ano a dufam že budem až do porodu,,ved mi nic neni,,ale ved uvidim co mi pevedia na ultrazvuku..ja by som sa doma zblaznila ja som dnes este aj po rebríku liezla,,🙂)

siinda
22. jún 2013

@pancuska som v 5 týždni a sono mam 27🙂) ja som si začala davat psílium a tuším mi to trosku pomaha a pocula som že varene jablka? tak skusim lebo surove nezaberaju🙂) ale brucho min už rastie a to možno od nafuknutia,,alebo preto že necvičím

siinda
22. jún 2013

@vahy1 ahoj,,ja by som sla určite na tri pokusy,,je to aj mensia hormonalna zátaž ako znovu ist na odber,,mne sa rozmrazilo embrijko,,len sa neudržalo a nezabudaj že aj ten prvý pokus sa može podarit a aspon budete mat odložene pre dalsie babo🙂)držím palce nech sa rozhodnes akokolvek

siinda
22. jún 2013

@pancuska už som si to opravila🙂) a tebe držím palce mamina..tieto horucavy musia byt pre teba strasne

sizo
22. jún 2013

@vodnari Moja drzim ti palceeeeeee🙂)))Uz aby si mala vysledky a vsetko bolo ok.
Ja idem v utorok, som zvedava, ako dopadnem.Teraz bojujem, lebo mi robili resekciu zuba, v utorok idem aj stehy vybrat, mam ich 5☹(((Rozmyslam, ci si nedam odklad na ket, uvidime........sice beriem hormony.

vodnari
23. jún 2013

@sizo jáj zlatíčko práve som na teba včera myslela že už by si aj mala ísť....s tým zubom ma to mrzí...to ako na potvoru....s tým odkladom teda neviem....júúj ak ťa to ešte bolí a išla by si na ket tak by si už nemohla tabletky od bolesti...skús sa poradiť v GF....čo ti povedia. Držím palčeky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre