Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 no teda, este ze si piseme, lebo by si ma k slovu nepustila 😉 😀 😀 😀 😀 😀
neviem, tvoj plan je sialeny, ja radsej napostupno ako zahodit tak tazko vybojovane zmrzlinky a cele IVF nanovo. este mam v pamati OSS :-/ . a ked nevyde ani jedno KET tak padam HET do reprofitu

majkulik
28. nov 2013

@sarah00 mne OPU vyslo na 17 DC. teraz som to pocitala. ALe ono to je velmi velmi individualne, zalezi na tom ak oreagujes na stimulku.

medyx
28. nov 2013

@leonie777 ano prvy KET.nie PK sa nerobi.aspon nas nikdo nepytal ci chceme alebo nie.nam tak hovorili ze den predtym rozmrazia a poobede volaju.zatial nic necitim.dnes som 7den po Et. 5.12 idem na krv doma asi nebudem testovat.a uzivajte si nejake vitaminy ja mam Femibion 800.
Drzkajte sa.

zuzkagal
28. nov 2013

@majkulik
@leonie777 no baby som spat. Zlaty Drabek... inak sranda jak hrom zavolal si ma dovnutra a este 15min studoval ze preco som vlastne prisla... a nakoniec ze takze mate po transferi.... oni mi tam vlozili prepustaciu spravu, ze som uz mala transfer... sila nie? takze vysledok je taky, ze zacinam teraz brat tabletky okolo 10.12. by som mala mat vklad

majkulik
28. nov 2013

@zuzkagal to je sila. JUPIIII super, tesim, drzim palceky. kedy si mala mrchu?

majkulik
28. nov 2013

@medyx drzim palceky, aby si bola pozitivna

medyx
28. nov 2013

@majkulik 🙂 🙂 dakujem.potom dam vediet....

majkulik
28. nov 2013

nic baby, ja to v praci bali, idem este na postu a potom hajde s mangelom na trhy na varene vinko a cigansku a vypocut si nadherny koncert hudby MV SR o 16:30 na namesti (ma prehovoril). zajtra sa tu vidime 😀 😀 😀 😀

rybkanz
28. nov 2013

ahojte všetky,
ďakujem za predošlé odpovede, síce sem píšem málo, ale čítam vás každý deň 🙂
veľmi ma mrzí baby, že vám IVF nevyšlo, strašne som držala všetkým palce!!!
dnes som bola v GF na HyFoSy, bolo to úplne v pohode, čakala som, že to bude horšie...
dnes som podpísala žiadosť o IVF, aká je vaša skúsenosť, koľko trvá schválenie, poisťovňu mám VŠZP...

sarah00
28. nov 2013

@zuzkagal tak vy ste šupom na to, to je super, držím palce, presne ako @majkulik napísala, aby si bola pozitívna 😉 @majkulik uži si trhy 🙂

ja som bola dnes aj na internom konečne a mám nejaké blbé výsledky moču, tak zajtra ešte raz, dúfam, že to nebude nejakýproblém pri OPU, nikdy som s tým problémy nemala, ani s močením, ani ladnviny, nič, tak ja neviem, čo toto má znamenať. ☹

leonie777
28. nov 2013

@sarah00 jasne jasne, nikde nejdeme, ved ste vsetky tu 🙂 tiez som mala opu na 17 dc ... takze zatial bud v pohode, este mas cas 🙂

sarah00
28. nov 2013

@rybkanz nám trvala cca 6 týždňov.

leonie777
28. nov 2013

@majkulik hej, mam sialeny plan 🙂 ale asi to ozaj nepojde ... uzi si vecer aj cigansku mnam 🙂

leonie777
28. nov 2013

@medyx ved toto, ze sa nic nepytaju a rozmrazuju ako sa im chce 🙂 co ked chcem dvojky rozmrazit? to nahlasim? .... silno silno drzim palce aby ti to vyslo a bola si tehula ... urcite ta odsledujeme a nedockavo s tebou cakame vysledky 🙂 vitaminky papam aj ja femibion 800, vit E a D3 a pijem alchemiku 🙂

leonie777
28. nov 2013

@zuzkagal fiha, takze ty si tehula uz do vianoc 🙂 kolky DC si ked ides 10.12 na vklad??? odpadnem ako sa to rychlo zomlelo a dost sa tesim s tebou 🙂 ... jo jo maju v tom gf bordel 🙂

leonie777
28. nov 2013

@rybkanz vitaj medzi nami 🙂 ziadost schvaluju rozne, ale ked ich budes v poistovni otravovat, tak to mas do mesiaca 🙂 co je hyfoso???

leonie777
28. nov 2013

@sarah00 uz sa to krati aj tebe, tak na seba davaj pozor a vela vody nezabudaj pit a mliecne vyrobky 🙂 vysledky mocu mozu byt skreslene, nestresuj sa tym ... drzim palce aby ti to dobre dopadlo 🙂

leonie777
28. nov 2013

@zuzkagal srdenko este mne neznalej vysvetli aku budes mat stimulaciu ci pripravu teraz pred ket, co ti dali a co treba???

rybkanz
28. nov 2013

@leonie777 je to metóda na zistenie priechodnosti vaječníkov 🙂
neviem, či má cenu teraz to súriť, idú sviatky, myslím, že to skôr ako v januári nebude...
uvidíme.. ešte stále som sa nezmierila s tým, že u nás to prirodzene nepôjde...

leonie777
28. nov 2013

@rybkanz s tym , ze to nepojde prirodzene sa nezmierime viacere ... aky mate problem? my horsi spg, inak dovod neznamy ...

zuzkagal
28. nov 2013

@leonie777
@majkulik
@sarah00 Ja mam dnes 5. DC. Doktor mi vravi, ze sa zacina 1.DC teda ze pockame do januara, alebo ze ked chcem mozem s liekmi zacat uz teraz, ze uz sa velakrat takto dohadoval s pacientkami a vzdy mali sliznicu v pohode, cize sa transfer robil. Takze u mna to vidi tiez v pohode. a uplne zo mna vypadlo, "dobre tak teraz". Som sa sama sebe cudovala ze kde sa to vo mne zobralo, lebo som bola pripravena na januar.... 🙂 tak asi to tak malo byt... 6.12. idem na kontrolu - to je jedina kontrola pocas KET - ultrazvuk a vtedy mi povedia, ci pojdem alebo nie. Vtedy mam aj nahlasit PK. No dievcata som z toho vzrusena a hlavne tesim sa, uplne inak to prezivam ako ET, to som len chcela aby to hlavne skoncilo.... Majik mi ideme na trhy v sobotu s rodicmi, v utorok s kamoskami a vo stvrtok s kolegynami...a tiez sa tesim, velmo lubim puncik. sara s mocom by nemali byt problemy, dolezite je EKG, teda aspon si myslim. Leusik, tiez som prekvapena ze tak rychlo... ani muz to este nevie, uplne som mu z toho soku zabudla volat, idem hned volat 🙂

janedoe
28. nov 2013

@rybkanz tak ja som s tym tiez neni moc zmierena. Nas caka pravdepodobne IUI. Navrhol nam to dokrtor v lete, ale kedze sa snazime len rok a pol tak rozmyslam, ze este pockame. Na druhej strane vsak roky zacinaju pomalicky, ale isto neuprosne utekat...

leonie777
28. nov 2013

@zuzkagal ts ts ts 🙂 volaj mu, nech nezosokuje ako si sa akcne dnes rozhodla ... na dobru sliznicu hned zacni pit tu alchemiku 3x za den si daj cajik a bude vsetko v najlepsom poriadku 🙂 takto to asi malo byt, ver tomu! takze predsa len pri KET moze byt aj pk? ja by som to tiez tak chcela 🙂 juj ci som rada, ze ides nato 🙂 zas budeme vytahovat infosky od teba 🙂

rybkanz
28. nov 2013

@leonie777 ja mám zvýšené protilátky na bičíky... takže preto je prirodzene šanca mizivá, aj v rámci IVF musíme mať ISCI... ešte mi prosím prezraďte, koľkokrát ste boli počas stimulky v GF, od začiatku pichania až po OPU... neviem ako si to mám naplánovať v práci, preto sa pýtam...

zuzkagal
28. nov 2013

@leonie777 no uz som mu volala, a vravi,ze do kelu nemohla si mi to doma povedat, ved nevydrzim kym pridem z prace a ta vyobjimam 🙂 jj moze byt aj PK, ja som myslela ze mi daju tie co uz PK presli a su zmrazene, ale ze su lepsie tie hned zmrazene a potom PK.A este mi aj Dr povedal ze teraz KET neplatim tych 170€ ci kolko to je, ze kvoli tomu ze som predtym vklad nemala, tak teraz to budem mat zadara, apon nieco 🙂 jasne hned z prace idem do lekarne pre lieky aj cajik si kupim. kludne tahaj info, a ty ides kedy na konzult?

rybkanz
28. nov 2013

@janedoe a vy máte aký problém, ak sa smiem spýtať? u nás by IUI nič neriešilo, musíme ísť rovno na IVF...

sarah00
28. nov 2013

@leonie777 ďakujem, hej, pijem stále veľa, aj alchemilku, aj jogurtíky, aj mliečko, všetko, aj jablka, ešte musím tú mrkvu zaradiť 🙂 🙂 🙂
@janedoe IUI nie je až taký zásah do tela, tam berieš len minimum hormonov 5 dní, skúste ísť do toho, nie je to až také náročné a budeš vedieť na čom si 😉
@rybkanz ja som začala so stimulkou 7.11. na 23DC, potom som bola na kontrole 3DC, potom 9DC, dnes 12DC a ďalšiu mám v nedeľu, to budem 15DC. počítaj ale s tým, že treba urobiť aj predoperačné vyšetrenia a tiež manžel bude musieť ísť na krv. na všetko dávajú v GF žiadanky 🙂

leonie777
28. nov 2013

@rybkanz zalezi od toho aky budes mat protokol, dlhy ci kratky ... kolko mas rokov ak to nie je tajne? my sme tu vacsinou vsetky mali dlhy protokol a to bolo dokopy v GF u mna 5 prehliadok, kym bolo OPU a potom predlzena kultivacia a na 5 den vklad

leonie777
28. nov 2013

@zuzkagal jaaaj, to je super, ze moze byt aj PK pred KET ... na vianoce tehulkujes 🙂 nejdem na konzultaciu teraz pred sviatkami, rovno pojdem v januari po recepty na ket

macka23
28. nov 2013

@sarah00 bola som dnes, zajtra dalsia kontrola. A v nedelu pravdepodobne punkcia. Uvidime zajtra. Zajtra pohreb 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre