Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
26. jan 2014

@waitiekatie dakujeeeem to som potrebovala pocut .si ma ukludnila som sa bala aby som to nepos..ala. Ked som zbadala tie dve balenia .ja nevedela ze to kazda ma 2balenia.moc ti dakujem

zuzkagal
26. jan 2014

@mirka135 presne ako pise waitiekatie, kazda dostane dve a potom sa na zaklade hormonov uvidi kolko potrebujes pichnut. Ja som mala tiez 7500 a sestricka na pohotovosti nad tym maturovala, ze to akoze preco 1 1/2 balenia. ... 😀 😀

mirka135
26. jan 2014

@zuzkagal dakujem a kam sa to picha? Do zadku ci??

zuzkagal
26. jan 2014

@mirka135 mne to pichla do zadku

waitiekatie
26. jan 2014

@mirka135 do svalu..najlepsie do zadku..radsej to ale zver odbornikom,na muskularku som si sama netrufla ani ja ako sestricka 😀

mirka135
26. jan 2014

@waitiekatie. :D ale druhemu by si trafila ze?

mirka135
26. jan 2014
elisabethwoodville
26. jan 2014

@mirka135 aj mne predpisal 2 balenia a potom po rozbore krvi (asi ked videli aka je hladina hormonov) mi zavolali poobede ze pichnut si mam dat iba 1 ampulku

majkulik
27. jan 2014

@leonie777 ahojky, dakujem, ako som pisala, cica chcela vidiet Bubleho 🙂. jasne ze dorazila v Prahe 🙂 ale taka hnusna. takze uz aj ja beriem estrofen a pomalicky idem tebou vyslapanym chodnikom. . . . ty si ako na tom, ty budes mat pomalicky aj vklad, ci?

waitiekatie
27. jan 2014

@mirka135 to jasneeee...aj so zaatvorenymi ocami 😀 😀

guginenka
27. jan 2014

@lesik, @waitiekatie, @lorena14 - tak obvodacka ma poprezerala, atb. nepredpisala, zatial nie je treba. predpisala mi len bioparox. hned ma upozornila, ze by som nemala ist do stimulacie, ze by som nemala kvalitne vajicka. teraz som volala do centra a tam mi povedali, ze uplne v pohode, pokial mi to stale neprechadza, mam si prist pre recept na triregol a potom mozem zacat. uf 😕 ani neviem coho som sa bala. teraz sa poriadne doliecit a ist do toho. dnes som zostala doma... 🙂 maly oddych neuskodi 😵 dievcata dakujem, bez vas by som to nezvladla. ake je to zvlastne, ako sa clovek spolieha na ludi, kt. ani nepozna 🙂 este raz dakujem 😉

waitiekatie
27. jan 2014

@guginenka nooo, vidis.. pekne lezkaj doma... vies ako treba... treba sa pekne vypotit, si dat acylpyrin, ale nie zapit, suchat na bruchu 😀 😀 pri ehmmmm.. ak teda nepoznas tento ftiipek.. 😀 😀 este ma pouc, na co je ten triregol? nech som mudra nadalej 🙂

guginenka
27. jan 2014

@waitiekatie - tuto tvoju spravu neukazem spolubyvajucemu... 😀 ... urcite by sa toho chytil a.... 🤐 ... a mozno by sa zadarilo... 😵 .. jedine co viem, ze triregol je antikoncepcia. to je vsetko co som ti schopna povedat. mam dlhy protokol... 🙂 ako viem asi na co mi je ale neviem to vysvetlit 😀 😀 😀

waitiekatie
27. jan 2014

@guginenka tak antikaa.. no jasne, netrap sa, zas az taky macher nie som.. 🙂 ale je to take srandovne, ze zene liecenej na neplodnost sa da antika.. co ti doktori nevymyslia, ze? 😎

guginenka
27. jan 2014

@waitiekatie - no poviem ti,ze ked som to prvy krat videla skoro som od uzasu onemela 😨 ale vedia co robia. teda dufam. ja teraz sledujem zamenu mazeliek... to je velmi vydatny program 😀
pri prvom pokuse som mala v chladnicke len tvojo injekcii a teraz styri druhy... bodaj by sa to podarilo... 😒

waitiekatie
27. jan 2014

@guginenka mozeme si zalozit vlastny biznis... ja mam v kuchyni rozlozene 3utrose a 6bal estrofemu, len ta mrcha nie a nie prist... dneska mi je tak divne, ale ani nie ako pred ms... mne bolo tusim nagrc chvilu... asi na 5 sek som si pomyslela, ze CO KED?!?!? a potom som to zavrhla a pripisala k PMS... dnes je tyzden po vyvolavacke, ale milostivej sa nechce ani nahodou... 😀 😀 podari sa, urcite ano 😎

guginenka
27. jan 2014

@waitiekatie - pokial si dobre pamätam tak tvoja milostiva nie je na cervene vino? 🤐 mozno sa jej zvysila taxa 😉 no ja si svoj matros ulozeny v chlade 🙂 no a co keby nahodou? nikdy nevies... 😉 by ma zaujimalo ako by sme ten biznis nazvali... 🙂

waitiekatie
27. jan 2014

@guginenka no ja som si tiez myslela ze je, a mrcha, aha aka vypocitava... aj som jej cez vikend pridala davky a kasle na mna... tie zenske su nevypocitatelne 😀 sak sa pohravam s myslienkou spravit si test ak nic do konca tyzdna... bo problem je v mojej anovulacii, cize po stimulke sa mozno nachvilu spamatali tie moje vajcaaa 😀 😀 😀 uvidime...no biznis?? "U dvoch uspesnych... liek na lasku" 😀

guginenka
27. jan 2014

@waitiekatie - haha 😵 hvezda jedna ... si mysli,ze svet sa toci okolo nej... 😀 no ja by som si ten test urobila... pamätam si,ze jeden doma urcite mas, ten po expiracii... 😕 teraz je jeho cas...
,, liek na lasku,, - no napadlo ma pri tom kadeco... ale dobre... mozeme si to takto dat zaregistrovat... suhlasim samozrejme 😵 chod na WC ocikat palicku...bez... cakam... 🙂

waitiekatie
27. jan 2014

@guginenka nemooozem, poniektori tu aj pracujeme... 😝 test odpociva doma v policke 😀
zajtra rano.. mozno... ja NECHCEM vidiet dalsi negativny.. uz iba pozitivne...ok, tak upravme na "Recept na stastie" 😀

guginenka
27. jan 2014

@waitiekatie - nechala som sa uniest 🙂 tak este vydrz... nie, nie, ten nazov pred tym je uplne dobry a vystiznejsi.... ,,U dvoch uspesnych... liek na lasku,, 😎

viva13
27. jan 2014

Ahoj, poradí mi niekto, prosím má nejaku obmedzenú platnosť schválenie poistovnou na IVF?

leonie777
27. jan 2014

@majkulik no pekne, tak ste si uzili koncert 🙂 myslim, ze teraz si tyzden po mne v aktivitach ket ... ja som zajtra 13dc, idem na kontrolu a kedy bude vklad mi povedia uz tento tyzden 🙂 poviem ti ze tento ket je prudka pohoda oproti ivf ... vobec sa na to nesustredujem, nic ma neobtazuje, neriesim to, okrem hltania estrofemu prudka pohoda ... tak dufam moje telo zareaguje lepsie ako pri tom blazninci co bol okolo ivf 🙂

sarah00
27. jan 2014

@viva13 ahoj, myslím, že žiadosť platí 1 rok. my sme išli na IVF až 4 mesiace po schválení.

majkulik
27. jan 2014

@leonie777 no tak to ti verim. mna boli brucho zrejme z tych horomonov. Juj uz aby bol vklad 😀

leonie777
27. jan 2014

@majkulik cez vikend mi akurat kamoska oznamila ze je v 10tt a bolo by dobre keby som sa poponahlala ... ach jaj, keby to bolo take easy 🙂 uvidime ako sa emb rozmrazia ... nechcem sa nato moc sustredovat, lebo sa obavam, ze to aj tak neovplyvnim ... som zvedava aky bude zajtra na sono moj stav 🙂

vahy1
27. jan 2014

ahojte,tak znovu je to negatívne ☹ ☹ .v GF už nič nemáme,tak v máji idem do Brna.Všetkým Vám držím palce,aby Vám to vyšlo -ja idem skúsiť iné centrum.

zuzi20
27. jan 2014

@vahy1 ☹ ☹ coze...ani mi nehovor. Tak som myslela na teba... Drz sa a prajem vela stastia inde. Mozno sa vo stvrtok k tebe pridam...tiez rozmyslame nad tym Brnom, len tam neviem,ako je to s uhradzanim cez poistovnu...asi to tam neplati...

mauerka
27. jan 2014

@vahy1 Je to velmi smutne, ze to opat nevyslo, ale aj ja by som uz volila Brno... k centru treba mat uplnu doveru. Drzim silno palce - a daj vediet potom 🙂

leonie777
27. jan 2014

@vahy1 hm, to mi je luto 😒 ... som 12 dc a idem na prvy ket do GF ale ako vidim, tak ta uspesnost u nich je strasne mala, nic povzbudive ... mame 6 mrazakov a ked nevyjde toto, tak som aj ja rozhodnuta skusit dalsie ivf v brne, drz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre