Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
11. feb 2014

@leonie777 ano, dvojdnovky. Som sa pytala, aka je postupost, a hovorili, ze najprv rozmrazuju dvojdnovky, ze tie su lepsie na KET. a pototm idu na rad po PK. Tak nechame, preco vsetkym odporucaju PK, ked na KET to nie je moc vhodne. cela som domylena z toho.
ti verim. nechces sa testnut? ja som tiez velmi zvedava.

leonie777
11. feb 2014

@majkulik vidim to tak, ze skusaju a ucia sa 🙂 ale sak dali sme gf sancu a ked nevyjde, tak brno ... mam sice v gf este 4 dvojdnove mrazene, ale nemam doveru v toto centrum ... ziadna snaha o nic navyse, vsetko riesia rovnako kazdej z nas ... neviem ... nezmenim nazor ani v pripade, ze mi to vyjde, lebo je to o stasti, tak ako povedal harbi po vklade, no tak dufajme, ze tentokrat budeme mat stastie ... muzovy padla sanka, ze ked bude nieco mat zavisiet od stastia, poda si sportku a nebudeme chodit na ivf ... skoda reci ... testovat? nooo, ved ani nehovor ... keby som mala blizko lekaren alebo drogeriu, tak asi vybehnem a testnem ... takto sa drziiiiim este a spolieham, ze ked zajtra ms nedorazi, ze to vyslo a potom vo stvrtok uz testujem, kedze idem aj na krv o den skorej 🙂

majkulik
11. feb 2014

@leonie777 hm, ze o stasti. Ono predsa len - su to hry s prírodou. je uzasne, kde je veda a pokrok, ked si uvedomis, ze inak by sme nemali vôbec ziadnu sancu.
tak tfuj tfuj tfuj, nech ti to vyde a my sa pridame.
Ja mam potom uz len jednu slamku s 3 po PK. tkaze na to ani nemyslim, ze by toto nevyslo.

leonie777
11. feb 2014

@majkulik vyjde nam to, verim tomu 🙂 furt cakam nejake priznaky a ziadne nie su ☹

majkulik
11. feb 2014

@leonie777 nesmut, mozno si ty ta bezpriznakova 😀

leonie777
11. feb 2014

@majkulik minule som mala take citlive prsia po tom utrogestane a teraz uuuuplne ze nic 🙂 som fakt zvedava a nechcem sa s tym testovanim unahlit, aj ked rozmyslam, ze nepockam do stvrtka 🙂 jednoznacne dam vediet, keby cosi 🙂))

majkulik
11. feb 2014

@leonie777 neboj, bude to dobre. nie kazda ma príznaky. niektore vedia hned ze su v tom a niektore nemaju okrem rastúceho bruska ziadne bocne príznaky. Ja som teraz spapa dva taniere o´horucej polievocky, tak si zblnkame pri praci v postielke 🙂 milujem HO

leonie777
11. feb 2014

@majkulik dobre zamilovana 🙂 nech nam to cim dlhsie vydrzi 🙂 kvoli dvojbodkam cokolvek 🙂

majkulik
11. feb 2014

@leonie777 jasaaan. to bez debaty. tesim tesim.

vodnari
11. feb 2014

@blavabla tak zajtra idem na výber vajíčok...... 😉 som zvedavá aká bude so mňa nosnica.... 😉

blavabla
11. feb 2014

@vodnari jaj babulka, budem na teba mooc mysliet🙂 a drzat vsetky palceky🙂, aby si mala hlavne kvalitne embrika..a aspon jedno to prave🙂 🙂

blavabla
11. feb 2014

🙂 @leonie777 uz som ta dlho neopluvala tehulka PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ, PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ, PFUUJ:- 🙂 🙂 🙂 🙂🙂
@majkulik

lorena14
11. feb 2014

@zuzi20 Jéééj super uži si to 😀 ja som akurát prechladla boli sme sa kúpať a neako ma to teraz dostalo 😝
som rada že ti je už dobre. Tak ešte raz dobré lyžovanie a pekné počasie prajem.

guginenka
11. feb 2014

@elabka - ja mam dlhy protokol a mam kontrolu prvu na 4DC a potom takmer kazdy druhy den. ale je to individualne od toho jak budem reagovat. takze to sa neda moc naplanovat, resp. nechcem sa tlacit do terminov tie dve hodiny v robote co budem meskat zvladnu 😉

waitiekatie
11. feb 2014

@guginenka
@leonie777
@majkulik
zle je.. ☹ zlyhava moja autoterapia ☹

chalani mi vypili vsetko cervene vino!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
co ja budem telaz lobit???
zaspim aj bez neho, ale co moja maternica??? ak kvoli nim nenarastie dobre sliznica, nech si ma nezelajuuuu 🙄 🙄
😀 😀
estrofem
sibe mi
zajtra to bude lepsie 🤐

zuzi20
11. feb 2014

@lorena14 dakujem, no ja som na antibiotikach, sa mi zapalila mandla. Ale teplotu nemam, takze dufam, ze tie lyze vyjdu. 🙂

majkulik
12. feb 2014

@blavabla dakujeeem

guginenka
12. feb 2014

@waitiekatie - a ty si nevie jednu flasku schovat, zasit. pre kazdy pripad... 🙂 nikdy nevies. neboj, tvoja maternica cerpa zo zasob, takze tento jeden den este nie je az taky strasny. ale dnes, to treba vsetko doriesit... ja si dam s tebou, mm som kazala nech zakupi a aj nealko pivo.

waitiekatie
12. feb 2014

@guginenka nasli mi ju.. potvory.. 😀 dnes musim na nakupy aj ja... bo mam doma sice ribezlove, Perega, ale to je skoda na sliznicu 😀 😀

leonie777
12. feb 2014

@blavabla ty moja tehulka, dnes som na prasky, lebo z kym beriem estrofem, tak ms nedorazi ... takze tomu som zbytocne prikladala dolezitost, ze nedorazila, tak je nadej ... bola som teraz kupit cestou do prace testy, tak to chvilu rozdycham a pojdem testovat ... sice to nebude uz ranny moc, ale dam 2 hodiny bez pitia a uvidime 🙂 kupila som inak testy pepino, ine v dm nemali a lekaren plna ludi, tak sa mi nechcelo cakat ...

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie
@guginenka
@majkulik pomooooooooc baby, ja nemam odvahu testovat ... ms sice nedorazila, ale ako som sa docitala, tak kym beriem estrofem, ani nedorazi ☹ takze nadeje, ze ms neprisla su zmarene a vobec to nic nemusi znamenat ☹ tehotno sa necitim ... pomaly sa zmierujem, ze ved nabuduce 🙂 inak som konecne rano kupila testy, sice mali len pepino, ale ak som v tom, tak uz to musi ukazat 🙂 vypijem kavu caj, potom dam pauzu 2 hodiny a pojdem testovat 🙂 myslite na mna

sarah00
12. feb 2014

@leonie777 mooooooooooooooooc ti držím palce, čo sa príznakov týka, mne nič nebolo, absolútne nič pred krvou, ani prsia, nič a vyšlo to, takže príznaky nie sú podstatné. mne ani teraz nič nie je, okrem citlivých bradaviek 😀

leonie777
12. feb 2014

@sarah00 dakujem ti za povzbudenie 🙂 uvidime, snazim sa brat to pozitivne, aj ked chcem byt realistka ... urobim okolo obeda test 🙂

blavabla
12. feb 2014

@leonie777 zlatko, nespinis a to je dolezite...nevzdavaj to...prosim ta🙂bublinky ta teraz potrebuju, psychicka pohoda je velmi podstatna..a to , ze nemas priznaky? Na to pivo si uz zabudla?ja ta nechcem nejako utisovat, ale dufaj zlatko🙂myslim na teba , drzim prsty..a daj vediet..

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 len ziadna panika... jasne ze si v tom..akurat v ranajsom moci je najvacsia koncentracia HCG, ale ak neuvidis stopy po sankach, nevadi... zajtra ti v GF namiesaju dobru tehotnu krvicku... a mas pravdu, najtazsie nie je vydrzat.. najtazsie je odhodlat sa ocikat nen papier a pozriet sa na vysledok.. myslim na teba, tehula 😉

leonie777
12. feb 2014

@blavabla
@waitiekatie
vy ste take zlaticka, ako verite so mnou ze som tehu, ale ja uz pomaly s istotou viem, ze to ze nemam ms nie je priznak tehu, aleto toho ze beriem ten estrofem, tak si nechcem robit marne nadeje ... pojdem poobede ocikat test ... teraz este nemam odvahu ... inak pivo som si dala aj vcera, ale som si len chlipla a nechutilo mi ako obycajne 🙂 dnes ma pobolieva podbrusko ako na ms a som paradne vystresovana ... to mi fakt nepomoze

babo78
12. feb 2014

@sofinkalv Ahoj, tak som to nevydrzala a urobila som si vcera test. Bohuzial mi vysiel negativny. Pozerala som spravu od lekara a mam tam napisane stimulacia na IUI 2x, tak neviem co dalej potom.

sofinkalv
12. feb 2014

@babo78 a ktorý deň je dnes po IUI??

babo78
12. feb 2014

@sofinkalv Robili mi to 1.2. rano, takze 11 alebo 12ty den.

sofinkalv
12. feb 2014

@babo78 na krv by si mala isť v piatok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre