Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
19. feb 2014

@viva13 robia vzdy jeden den cez vikend... len si zavolaj stvrtok alebo v piatok ze ktory den robia... na ten den daju vsetky pacientky, ktorym vychadza kontrola na vikend.. 😉

viva13
19. feb 2014

@waitiekatie aha tak tam to takto funguje, tak aj sono aj krv? dakujem a ako pokračuješ ty? my sme nakoniec z IVF prešli na IUI že by nám neschválila poistivna žiadosť, koli tomu, že som nemala aspon 3x neuspešnu IUI :-/

waitiekatie
19. feb 2014

@viva13 to hrozilo aj mne, ale kedze na druhe IUI ani nenarastol folikul, tak potom poslali ziadost do poistovne a ta to schvalila... ale povedal mi, ze sa moze stat aj tol, co vam... ja mam v piatok kontrolu a buduci tyzden KET 🙂

viva13
19. feb 2014

@waitiekatie tak držím palce 🙂

lorena14
19. feb 2014

@guginenka to je pravda spravili sme preto všetko 🙂 a aj ďalej sa budeme snažiť 🙂 len teraz cítim také prázdno v sebe. Ale v schopím sa 😀 aspoň sa budem snažiť.Teraz akurát som čítala kolko kidajú na GF ja neviem načo je to dobré síce som nevyskúšala iné centrum a tu sa mi nepodarilo otehotnieť ale podla mňa odradiť iné baby netreba. Veľmi sa mi páčil tvoj komentár z tej druhej stránky 😀 bol výstižný.

guginenka
19. feb 2014

@lorena14- ty si mala dlhy protokol? a ako dlho trvalo pichanie a tak?

nancsy
19. feb 2014

kora77 ahoj, pamatas si na mňa? Ako sa ti darí? Kedy máš termín? Mňa caka 2IVF, teraz stimulujem, budúci tyzden budem mať punkciu. 🙂 už sa teesim, a dúfam,že to tentokrát vyjde.

lorena14
20. feb 2014

@guginenka Ja som si pichala 17dní, neviem či je to dlhí protokol no dávky mi stále znižovali. Na začiatku som si pichala, Dipherlin každý deň potom asi o 5 dní k tomu pribudol Menopur a Puregom z ktorého som si musela dávať 50 a neskôr len 25 ml z toho pera. Mne zostalo ešte kopu injekcií doma mala som aj taký iný Puregon ale ani som ho neotvorila.No a na koniec Pregnil 5000 stačila tá jedna. U mňa stimulka prebiehala z ich hľadiska dobre mala som dosť vajíčok asi aj veľa lebo sa báli že nejaký šok dostanem. 23folikúl som mala z toho 16 vajíčok a z nich 8 zrelých. Už si si našla sestričku ktorá ti pichne injekcie?

mirka135
20. feb 2014

@waitiekatie ahoj prostim ta ako to funguje pri KET?

mirka135
20. feb 2014

@lorena14 ahoj pokial ti zostali lieky tak ich mozes vratit v GF a vratia ti peniasky .mne tak tiez zostalo kedze som mala nizke davky ako ty

lorena14
20. feb 2014

Ďakujem pekne za radu 😉 😉

waitiekatie
20. feb 2014

@mirka135 ahoj, medzi ET a KET musi byt nejaky mesiac pauza, zacina sa od dalsij ms..prides si do GF na konzultaciu pred ket, daju ti protokol, recept a informovany suhlas, ktory zasa treba overit podpisy.. od 1. dna nasledujucej ms zacnes uzivat estrofem 3x2tbl., od 14.dna aj utrogestan, 10-14 den je sono a tam ti povedia kedy bude vklad... vklad je 16-18den cyklu, krv standardne na tehot.hormon 14dni po vklade...
chystas sa? drzim palce 😉

guginenka
20. feb 2014

@lorena14 - dikycko.... 🙂 uz som volala do GF a som kludnejsia. no som zvedava ako zareagujem na toto. pred tym som mala kratky protokol a nerobilo mi to zle 🙂 ale zniesla som 10 vajec a z toho oplodnili 3 a dve vkladali. takze kvalita nula bodov. ale s tym toho moc nenarobim 😠 tak dufam,ze toto bude lepsi matros. co mas noveho? injekcie mi pichne sestricka od obvodacky, zajtra sa idem s nou dohodnut co a ako. vsecko uz mam nakupene... 😉

mirka135
20. feb 2014

@waitiekatie hej zaciatkom marca idem na konzultaciu tak otom este nic neviem ..a ten estrofen to su tiez vaginalne tbl ci klasicke ustne??kolko si doplacala zane?? Utrogestan este mam kedze som ho nakoniec nepotrebovala .dakujem

waitiekatie
20. feb 2014

@mirka135 estrofem sa zapija,nikam ho netreba strkat 🙂 za 6bal estrofemu a 3 bal utrosu som doplacala cca 11e...nie je to take hrozne..

waitiekatie
21. feb 2014

babuleeee... idete niektora na KET/ET v utorok?? vidime saaaaa 😉

lila2601
21. feb 2014

ahojte my sme boli dnes v Gyn Fiv na konzultacii ..no estelen sme zacali ... nevyzera to moc ruzovo . tak uvidime kolko to vsetko bude stat .. no posielaju tam a tam a tam fu ha dost este na diabetologiu mna poslai este na laparoskopiu ....no netesim sa na vysetrenia no tesim sa na baby .... dufam ze sa podari .....

waitiekatie
21. feb 2014

@lila2601 neboj, diabetologa a laparku som absolvovala.. bud rada, ze vas dokladne vysetria.. cim viac vysetreni, tym viac vies...neboj, vsetko bude dobre.. 😉

waitiekatie
24. feb 2014

dievcence, optimisticky som odovzdala dnes vykaz s dovolenkou na dva dni.. neuspech sa nepovoluje, zajtra budu bambulky u mna... 😉

sarah00
24. feb 2014

@waitiekatie držím moc palce, optimizmus robí veľa, hlavne buď v pohode 😉

waitiekatie
24. feb 2014

@sarah00 na toto vobec nemyslim, zajtra ma tatino CTcko, na to myslim viac.. este mi to nedochadza ze UZ zajtra budem zasa "tehotna" 😀 snad sa babulky nenahnevaju, ze na dedka myslim viac 😀

waitiekatie
24. feb 2014

babuleeee, takze drobci su zatial OK, rozmrazili sa dobre obe, ak bude vsetko OK, zajtra 9,15 su u mna v perinke obidve 😀

elabka
24. feb 2014

@waitiekatie Moc moc moc moc moc drziiiiiim palce!!!!!!

nancsy
24. feb 2014

@waitiekatie Ahoj ,ides zajtra na vklad? Ja idem na 3. kontrolu, dufam, ze mi uz povie, ze punkcia bude vo stvrtok🙂 Drzim palce🙂

waitiekatie
24. feb 2014

@nancsy ja som mala tusim viac kontrol kym mi povedali ze je to na punkciu..ale bodaj by si mala pravdu.. a dakujeeem 😉

nancsy
24. feb 2014

Ahojte dievcata !
Chcem sa vas spytat, ked mi povie, ze si mam dat pichnut pregnyl, potom od pregnylu sa nepicha nic ine? Uz sa len caka na dozretie na 46 hodin a je punkcia? Pytam sa preto, lebo neviem ,ktoru krabicku Puregonu mam nacat, ci tu vacsiu, alebo mensiu( Aby som im tu dalsiu mohla vratit).
Vdaka 😝

waitiekatie
24. feb 2014

@nancsy pregnyl je posledna vec, ktoru si pichas.. tak asi tu mensiu...

nancsy
24. feb 2014

@waitiekatie vdaka...
Kedy si mala punkciu? Alebo mas mrazacikov?

sizo
24. feb 2014

Takze uz mam termin do BRNA-REPROFIT🙂)))) 19.3
😀DDDD

sizo
24. feb 2014

@vodnari Mysliiim na vaaaaaaaaaas🙂))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre