Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

aqva
11. nov 2014

@amy25 vkladali mi 3 ,prvý test mi robili na 10 deň bol pozitívny hcg 117 a na 15 deň čiže včera, že hcg nekleslo ani nevyskočilo a teraz vo štvrtok mám ísť na krv,ale tabletky stále mám vkladať,tak neviem

scheflera
11. nov 2014

hladám,či je tu niekto komu sa podarilo zo zamrazených vajíčok.

jenns
11. nov 2014

@aqva takze este nie je vylucene, ze si predsalen tehu.. velmi drzim palce, nech sa dozvies pozitivne spravy!

vodnari
11. nov 2014

Babenky ak máte záujem mám na predaj utrogestan 8 krabičiek a estrofemu 6 krabičiek. 😉

amy25
11. nov 2014

@aqva možno sa začali vyvýjať a uchytili sa dve a jedno sa prestalo vyvýjať, takže to čo sa prestalo vyvýjať spôsobilo že hcg akoby kleslo, ale to čo sa vyvýja ho zase zdvihlo, takže vlastne bolo rovnaké ako pri minulom odbere. Neviem, logiku by to malo ale nie som zdravotník.

amy25
11. nov 2014

@aqva myslím že pokial nekrvácaš, tak je to dobré znamenie.

aqva
11. nov 2014

@jenns
@amy25
@amy25 ďakujem za pozitívne správy,nechám sa teda prekvapiť čo sa z toho vykľuje,vo štvrtok dám vedieť 😉

lilly158
11. nov 2014

@aqva - presne to iste som ti chcela napisat ako @amy25 🙂 Podla mna to ma logiku, drzim moc palce, aby tam bola aspon jedna bublinka a bola v poriadku !!! 🙂

aqva
11. nov 2014

@lilly158 díky za podporu,mohlo sa to uchytiť aj neskôr,robila som si práve test a tá druhá čiarka je viditeľná ále slabá...keby to bolo mimomaternicové už by som asi krvácala alebo to drží ten utrogestan čo vkladam?

lilly158
11. nov 2014

@aqva - treba verit, ze bude vsetko o.k. Verim, ze stvrtok napises dobru spravu, ze hcg pekne stupne. Pri mimomaternicovom byva vo vacsine pripadov hnedy vytok a bolesti . Co nie je tvoj pripad. Strasne ti drzim palceky, takze posielam pozitivnu energiu !!! Ty mi potom posles tehulkovske bacile, nech sa nakazim 🙂

krasneleto
11. nov 2014

@aqva pri mmt nemusis vobec krvacat... castokrat jedinym indikatorom je netabulkovo rastuce hcg- pri mmt sice rastie, ale nie geometricky ako pri zdravom tehu... nie je zial pravda ze musis mat vytok pri mmt, ani bolesti, ani nic... proste len utz odhali, ze v tom tt nie je v maternici ziaden naznak gravidity a hcg je.. drzim ti velmi palce aby to nebol tvoj pripad...

aqva
12. nov 2014

@krasneleto díky za info...už som raz mala mmt,ále vtedy som krvácala,bolesti som nemala a vtedy mi to samé odišlo,že som nemusela do nemocnice,však uvidím 🙂

codynko
12. nov 2014

@scheflera Ahoj nám sa podarilo, krv mám pozitívnu, hcg 1930, o týždeň ma čaká prvé sono, tak som celá nervózna...

ingrid0105
12. nov 2014

@codynko gratulujem moja a prajem bezproblemove tehulkovanie 🙂

scheflera
12. nov 2014

@codynko vlastne hej,už si spomínam.ET odfláknutý, ale potom KET sa podarilo.a možno že su vtedy šance lepšie,lebo maternica je kludnejšia ako po punkcii.kiežby som bola tak daleko ako ty. ja tak za týžden začínam s estrofemom,potom kontrola sliznice a KET.držím palce,nech sa bábo drží až do júla.

codynko
12. nov 2014

@ingrid0105 Ďakujem pekne...

codynko
12. nov 2014

@scheflera Hej, zažila som si v GF svoje, dúfam, že pôjde už všetko tak ako má. Ďakujem a držím päste, aby Vám to vyšlo, určite daj vedieť a určite odporúčam byť v maximálnej pohode, ja som tentokrát bola...

annamary27
12. nov 2014

@scheflera so mnou chodia na plávanie dve kočky,kde jednej vyšlo prvé Ket a druhej až na 9ti krát.

annamary27
12. nov 2014

@aqva držím na zajtra silno palce 😉

scheflera
12. nov 2014

@codynko som odhodlaná byť v maximálnej pohode,moja psychika je teraz na úrovni,zohnala som si o tom super literatúru a ostatné je v rukách vesmíru,tak dúfam,že mi pomože,že teraz je ten správny čas pre mna a splní mi moje prianie.na gynfiv mám tiež svoj názor,bohužial,škoda slov.

aqva
13. nov 2014

Dnes sa mi nechcelo do Blavy na krv,tak som išla k svojej doktorke a tá mi povedala,že o výsledok si mám zavolať až v utorok...robila som si aj test a ten mi vyšiel už neg., len ma trápi,že keď sa to neujalo stále nekrvácam,môže to ešte držať ten utrogestan lebo mi ho kazali stále ešte vkladať

ingrid0105
13. nov 2014

@aqva mne sa aj napriek utrosu vzdy spustila ms

amy25
13. nov 2014

@aqva ten negatívny test nie je bohvie čo, ale ešte to nevzdávaj. Škoda že budeš volať až v utorok, teraz budeš len nervozna.

aqva
13. nov 2014

@ingrid0105
@amy25 ja sa tiež čudujem,že sa mi nič nespustilo,žiadne krvacanie už to je dnes 18 deň od vkladu...nervózna teda budem až do utorku,ale čo už....až sa budem náhodou zle cítiť behnem na pohotovosťtam by mi mali rovno aj sono urobiť....takéto mordie som ešte nemala...buď to samovoľne s krvácaním odišlo alebo prvý test hneď neg.,čo už ďalšia skúsenosť...ále zatiaľ to nevzdavam...keby to zase nevyšlo,tak ešte 4 ivf máme so zľavou

ingrid0105
13. nov 2014

@aqva dobry pristup 🙂 drzim palceky na pozitivnu krv 😀

amy25
13. nov 2014

@aqva a zmrazené nemáte žiadne?

annamary27
13. nov 2014

@aqva môže to utrogestan držať,ja som mala 3krát biochem.tehu a krvácala som len raz,aj to pred prvou krvou a vtedy bola krv pozitívna,len potom klesala a krvácať som začala vždy len po vysadení utrogestanu.škoda,že tak dlho trvá to hcg u tvojej gyn.budem stále držať palce a veriť.

aqva
13. nov 2014

@amy25 nie na mrazenie nám nič nezostalo....budem musieť zase od znova,ále to už nechám až v novom roku🙂

aqva
13. nov 2014

@annamary27 a tebe sa podarilo na kolky krát...my sme si dali aj dlhú prestávku lebo predtým sme šli z kola do kola...a zase nič,len mňa trápi najviac,že už mám 37r čím staršia tým to pôjde horšie....ále chcem sa spýtať..prv ženy chodievali do kúpeľov či by niečo také nepomohlo....po toľkých neúspešných pokusoch či na to neni aj nejaký nárok...tu na koníkovy som sa nič nedočítala

annamary27
13. nov 2014

@aqva nám sa podarilo tretie ivf ,prvé bolo len ET,druhé bolo Et a jedno Ket a pred týmto tretím úspešným sme s manželom chodili pol roka k homeopatovi.verím tomu,že zavážilo aj to.ešte pred odberom vajíčok som brala aj dve balenia antibiotík a bola som na prepichu oboch nosných dierok,takú strašnú sínusitídu som mala a predsa sa podarilo,som si vravela,že aj ked mi hádže polená život pod nohy aj tak to teraz dokážem a vyšlo to.manželovi sa veľmi polepšil napr. spermiogram vdaka tomu homeopatovi.
a zázraky sa dejú.po 18mesiacoch od pôrodu som dostala menštruáciu a druhá už neprišla,podarilo sa nám prirodzene a čakáme ďalšie bábo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre