Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
21. mar 2013

@aqva urob tak ako ti povedali, v piatok vecer zajdes si dat pichnut pregnyl a v sobotu rano posledne injekcie

gelinka75
21. mar 2013

@lusipe ak ti praskol tak to bude asi neskoro uz 😖 citila si to?

aqva
21. mar 2013

@gelinka75 asi každý to má inak predpísané....troška stresujem...tak zajtra injekcie+večer pregnyl a v sobotu ráno pesledné injekcie...tak hádam to dobre dopadne 🙂

gelinka75
21. mar 2013

@aqva ano hlavne pregnyl urcite pichaj zajtra vecer, ten je velmi dolezity, budu sa ta pytat kedy si mala pregnyl, bez toho ti ani opu nespravia

mauerka
21. mar 2013

Tak dnes som podpisala ziadost o IVF, mala som z toho taky zvlastny pocit, ale tak asi inokade cesta nevedie...tak uz len pockat na poistovnu.
Ake mate skusenosti s rychlostou v Dovere?

lusipe
21. mar 2013

@gelinka75
Hej uz mam pocit ze praskol....citim to tam.....ale dali sme si aj sexik teraz a rano pojdeme na iui...teraz nalievam muza vodou a stavou z zeleru 😉 aby zajtra narastli nejake 😉

pgaba
21. mar 2013

@aqva ak sa TI nezda co povedali mas este moznost zajtra zavolat do centra nech Ti zopakuju aby si neurobila nieco co nemas. Ale ak mas ist v nedelu rano na odber tak urcite piatok-zajtra po 22tej mas si dat pychnut Pregnyl.

monosana
21. mar 2013

@mauerka drzim palceky moja! Bude to dobre uvidis,a vyjde to. 😉 No, a ako si sa dohodla s Dr na tej stimulke?

danulienka78
22. mar 2013

@boobaa prosím ťa, tie kvapky od Valoviča môžem užívať celý cyklus? a mám začať od 1. dňa menzesu, alebo môžem aj skôr? a môžem ich užívať, aj ke´d budem brať clostilbegyt a pôjdem na IUI?

pancuska
22. mar 2013

@aqva no ja by som radsej este dneska zavolala do centra!! pretoze ja som uz v den ked som pichala pregnyl nepichala tie ostatne injekcie len pregnyl....lebo aj z pregnylu este folikuly dorastu...tak radsej zavolaj...

semela
22. mar 2013

@mauerka nam schvalili presne do mesiaca

argenti
22. mar 2013

@katty5 Ahoj. Ja som mala z 5 folikulov 4 dozreté vajíčka, ale z toho sa podarili 3 embrijká. V utorok som si dala vložiť 2 a to jedno keďže bolo slabšie mi nechali ešte 1deň v ES, ale ked som si volala na 2.deň, oznámili mi, že to neprežilo a tak nie je čo zamraziť. Pevne verím, že aspom tie 2 naše bublinky to vydržia. Som zvedavá ako dopadne kontrola.

boobaa
22. mar 2013

@danulienka78 ahoj, ja som ich užívla celý cyklus až po IUI aj s clostylom. Po IUI som prestala, lebo tehotné ženy by to užívať nemali. ale ked mi došla mrcha tak som začala znova. Po ovulácii som zasa prestala a teraz čakám na výsledok 🙂

aqva
22. mar 2013

@pgaba zavolala som si ešte raz dnes ráno...lebo mala som vtom chaos

aqva
22. mar 2013

@pancuska diky....ešte som si to ráno overila...trošku chaosujem...neviem vtom ešte chodiť...posledné injekcie pichnuté a teraz večer idem na pohotovosť si dať pichnuť....dúfam,že tam nebude veľa ľudí 🙂

vodnari
23. mar 2013

Prosím vás bolí ma strašne zub, mohla by som si dať tabletku od bolesti ke´d som bola na transfere v stredu? Môže to plodu ubížiť alebo ešte nie.

elise
23. mar 2013

@vodnari paralen môžeš

vodnari
23. mar 2013

@elise ahojček bola som v lekárni a tam mi dali acylpyrín a detský gél na zúbky. tak uvidím či zaberie. Dávam si aj studený obklad a zdá sa mi že mi trošku bolesť povoluje. Už aj pozerám pohotovosti ak by ma to stále takto bolelo asi by som zajtra bola nútená ísť na pohotovosť. Ale pozerám ich ceníky a mám dosť. Vjednej v BA berú za pohotovoť 50 eur a to v tom ešte nieje ani zákrok. 😠 😠

elise
23. mar 2013

@vodnari acylpirin by si nemala ako tehotná, mne aspon povedali že môže vyvolať potrat

elise
23. mar 2013

@vodnari ešte dobre kloktať repikový odvar

vodnari
23. mar 2013

@elise v lekárni mi povedala že áno, že ak som z hruba v treťom týždni že môžem,tak teraz neviem. som sa jej aj pýtala na paralen a ona že acylpyrín pre tehotnú je lepšie

elise
23. mar 2013

@vodnari paralen mi aj v centre odporučili ja som mala tiež vklad, a jedine paralen môže tehotná. dokonca aj moja hematologička aj neurolog že len paralen

vodnari
23. mar 2013

@elise do kelu a ja už acylpyrín vzala,tak dúfam že sa nič nestane

elise
23. mar 2013

@vodnari http://www.docsimon.sk/tovar/acylpyrin-tbl-10-x... hlavne toto V prvom a druhom trimestri gravidity je riziko mutagénneho pôsobenia malé, no napriek tomu je potrebné zvážiť pomer rizika a benefitu.

elise
23. mar 2013

@vodnari hlavne sa nestresuj ak si si jeden zobrala nič sa nestane ale radšej si daj paralen

vodnari
23. mar 2013

@elise do kelu a čo mi to potom odporučila,normálne som vytočená....

vodnari
23. mar 2013

@elise radšej už nič nechcem keď to bude bolieť pôjdem asi zajtra na tú pohotovosť....nechcem nič riskovať

elise
23. mar 2013

@vodnari hlavne sa nestresuj ono niekedy v lekárni su mladučke čo ani netušia mnohe veci raz som bola svedkom ked mladučká žabka lekárnička dávala oteckovi k antibiotickemu sirupu probiotika tabletky (pritom sa ho ani neopýtala že či vie prehltať tabletky ) ja som sa ozvala ona že však je na krabičke napisane že môžu deti od 3 rokov ich uživať

vodnari
23. mar 2013

@elise toto bola staršia žena... vrrrrrrrrrrr....ja sa len ukľudnujem že ak by som bola ale v treťom týždni,dieťtko by ešte nemalo brať živiny zo mňa,alebo sa mýlim....

elise
23. mar 2013

@vodnari neboj bude to dobre držim ti palce aby si mala HCG pekne vysoke 🙂 kedy ideš na krvičku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre