Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sizo
9. júl 2013

@vodnari Ano moja, dnes som si ju pustila, aby som sa zasmiala.-DDDDD

vodnari
9. júl 2013

@sizo si kočka...a aká tanečnica...kedy ste mali svadbu? Ja som už 13 rokov vydatá.... 😉

sizo
9. júl 2013

@vodnari Dakujem🙂))2010 sme sa brali, ale sme zili spolu 3 roky predtym.-)))A to som mala vyvrtnuty clenok, tak bolo, ze ani svadba nebude.Jeden taky maser-homeopat ci co ma dal dokopy🙂))

vodnari
9. júl 2013

@sizo 2010 som porodila moju lásku... 😉

sizo
9. júl 2013

@vodnari Krasavca🙂)))))

vodnari
9. júl 2013

@sizo ďakujem je to náš poklad... 😉

sizo
9. júl 2013

@vodnari To ti verim moja🙂)))))))

blavabla
10. júl 2013

@vodnari
@mauerka
@bimbo37
@gelinka75
@sizo ahojte babulky...potrebujem poradit prosim...vcera vGF mi dr.vysadil ultros a estrofen...bojim sa , ze je to skoro..citala som, ze sa berie do 12 tt..co si o tom myslite?

mauerka
10. júl 2013

@blavabla Mne povodne Stenova kazala do 10tt. Lenze kvoli krvacaniu prave v 10.tt ho beriem nadalej. Zasoby utogestanu uz nemas? aspon na dva tyzdne este... ale na druhej strane - snad vie, co robi.
On sa vysadzuje vlastne vtedy, ked uz je dostatocne vyvinuta placenta, kt. potom prebera funkciu vyzivy namiesto zlteho telieska - no a to este v tom 8.tt neviem ci je...

bimbo37
10. júl 2013

@blavabla breee ranko. a koho mas? to je nejaka blbost. tym sa neriad, chod k svojmu gyndosovi a ries to snim. mne Harbulak, ked som bola posledne tehotna hovoril na poslednom ultrazvuku u neho, ze mam zacat postupne vysadzat a moj gynekolog mi to riadil a sledoval. a to bolo tak, ze berieme 3x2 a postupne ides 2x2, 2x1 a tak. nie hned skok, to je blbost.

vodnari
10. júl 2013

@blavabla ja som to brala do konca tretieho mesiaca a postupne som mala začať vysádzať....toto mi je novinka....

blavabla
10. júl 2013

@mauerka
@bimbo37 patrim harbulakovi..ale vcera boli vsetci na kongrese...ostal tam len ten dili drabek,boze tak ho nemusim..dalmi postupne vysadzanie..ale aj tak sa mi to zda skoro..predsa mali sme aj spinenenie,na to mi povedal,ze to co bolo pred tromi tyzdnami ho nezaujima...bol tam na vsetko sam,ja to chapem...ale neviem ako dalej,lebo hemato zase,ze ak vydadim hormony..mam si este tyzden davat fraxiparin a potom uz nie...takze neviem co teraz...ci sa neunahlil...

gelinka75
10. júl 2013

@blavabla aha tak preto bolo vcera v centre tak prazdno, ked som bola tehu tak mi stenova kazala vysadit utros v 10tt a to postupne za tyzden a nie hned vsetko naraz..ale nakoniec to nedopadlo cele dobre aj tak..snad vedia co robia..podla nich uz ked je srdiecko tak vsetko funguje ako ma..mozno ano, mozno nie

gelinka75
10. júl 2013

@blavabla nahodou drabek bol vcera normalny, robil mi vklad..kazdy na neho nadava ale zatial ja nemam zlu skusenost

blavabla
10. júl 2013

@gelinka75 drzim palceky...dufam,ze bude mat stastnu ruku.. 😀 ale ja osobne ho naozaj nemusim,nepaci sa mi pristup,komunikacia..jemnost...proste nic.. Nepomozem si...vcera bol chudacik taky unaveny,,ze mi povedal ake cislo moze ist dalej,ze ho mam zakricat v cakarni...bolo mi to neprijemne...ale to je jedno,to je moj nazor na neho...hlavne nech si robi co ma a nic nezanedba,o to mi teraz ide hlavne...

gelinka75
10. júl 2013

@blavabla napr. v jemnosti ked porovnavam oproti harbulakovi tak je lepsi drabek 🙂 aspon podla mojich skusenosti, ale ved kazdej vyhovuje nieco ine..a co sa tyka komunikacie, ja som zatial ani s tym u neho nemala problem, neviem preco..ja som dost komunikativna a asi treba vediet ako na nich 😝 🙂 ved presne hlavne nech spravi to co treba..ostatne je vedlajsie. je x lekarov a su medzi nimi rozdiely

mauerka
10. júl 2013

@blavabla Nechaj si od svojho gynda dalej predpisovat utros, a hlavne ked bolo nejake spinenie...estrofen je uz asi fakt zbytocny, ale utorgestan nie. Ked som bola v 10tt v nemocnici kvoli krvacaniu, prve, co do cloveka supnu je v podstate konska davka progesteronu /utrogestan/ v injekcnej forme. Takze keby to bolo zbytocne, tak to nedavaju ani v akutnych pripadoch.

blavabla
10. júl 2013

@mauerka dakujem za radu...aj ja si to myslim,ved uskodit s tym nemozem..

bimbo37
10. júl 2013

@blavabla chod urcite svojmu gynekologovi. nezda sa mi to cele, a ani s tym fraxiparinom, podla mna by si ho mala brat este. drzim moc palce, ja idem zajtra na ultrazvuk. tak uvidim co bude.

bimbo37
10. júl 2013

@gelinka75 drzim moc moc moc palce, nech to teraz klapne😊

vodnari
10. júl 2013

@sizo tak skúsila som dnes zavolať za tie výsledky a ešte nie sú...mám skúsiť v piatok.. ☹

vahy1
10. júl 2013

@blavabla ahoj,ttak ako ti pisali baby ten utrogestan sa ma vysadzovat postupne a urcite aspon do konca 3mesiaca by som si ho davala.Moj gynekolog je toho nazoru ze sa moze davat aj dlhsie 🙂 Istota je istota.Drzim palceky.

sizo
10. júl 2013

@blavabla Ahoj moja, no ja tak viem, ze sa berie do konca 3 mesiaca,alebo sa od 10 tyzdna postupna vysadza.........no ale ze naraz?????To je novinka.-((

sizo
10. júl 2013

@vodnari Jaaaj moja, teraz som prisla, musela som ist domov si vybrat postu-lebo sme na chate-no ale cely den som myslela nateba.....Az v piatok???????????????????Vrrrrrrrrrr, co tam robia???????

blavabla
10. júl 2013

@sizo ahojky ...nie zlatko naraz postupne...ale aj tak da mi to zda skoro v 8 tt..

vodnari
10. júl 2013

@sizo nejak sa to ťahá...

sizo
10. júl 2013

@blavabla No to hej, skoro.........radsej si cinkni svojmu gyndosovi moja.....

sizo
10. júl 2013

@vodnari Jaj moja vidim, vidim☹((

sheronka
10. júl 2013

@blavabla Užívala som utroš do konca 12tt a potom som do 20tt brala duphaston. Nech ti ho predpíše tvoj obv.gyn.

blavabla
10. júl 2013

@sheronka
@sizo
@vodnari
@vahy1
@bimbo37
@mauerka
@gelinka75 ahojte babulky,tak som na koniec volala doGF,a ze mam brat dalej do 10 tt ultros a potom postupne vysadzat...ked bolo to spinenie...ale dakujem Vam vsetkym za rady a hlavne za ochotu pomoct...ste skvele...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre