Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

anleka
10. jún 2012

@sheronka kolko ho potrebujes? mne zostali 2 inj.

given
10. jún 2012

@gelinka75 10 dni cisto Diphereline. 5DC som pridala Gonal. Sranda, aj ja idem teraz piect strudlu - makovo-visnovu a makovo-jablkovu 🙂

gelinka75
10. jún 2012

@given super, od rana som bola v kuchyni, komplet obed a strudla, medzitym trocha upratovania, ale som KO 😀 ja som piekla makovo ceresnovu a prezlovo ceresnovu 🙂 ja som pichala cisto diphereline 6 dni, moze to byt, zeby som potom mala opu skor ako ty? teda nie po 21 dnoch?

given
10. jún 2012

@gelinka75 Tak asi hej, okolo toho 14-15 dna cyklu sa picha pregnyl (teda podla stavu folikulov a hladiny hormonov). Ty si ktory DC teraz? Mne sa to nejako natahovalo, MS nie a nie prist, ty si to mala upravene tou antikoncepciou, ak sa dobre pamatam. Ked som bola 1krat na IVF, tak som zacala pichat prvy den a na treti den prisla MS, takze to bolo o dost kratsie cele.

sheronka
10. jún 2012

@anleka Neviem kolko ale v stredu mam kontrolu tak to by mi dve aj stacili. Odkial si? Mas dipherelin 0,1 mg?

anleka
10. jún 2012

@sheronka poslala som ti postu

gelinka75
10. jún 2012

@given ja som 4DC teraz tak asi to tak nebude a dnes som 2 den pichla fostimon a menopur a 8 den diphereline, ja mavam bezne ovulku na 13 den, ale asi teraz je to inak, mozno aj skor 😅 som z toho zmetena 😀

sheronka
10. jún 2012

Kocky sestricka mi dnes hovorila ze mam pichat iba pol ampulky dipherelinu. Ale teraz neviem ako presne to myslela. Bud to rozriedim s praskom cele ale potom natiahnem iba polku. Alebo na zaciatku natiahnem polku a riedim s celym praskom. Neviete mi poradit???

gelinka75
10. jún 2012

@sheronka podla mna rozriedit cele a natiahnut len polku, lebo ten roztok to je nic, len na rozmiesanie, liecivo je ten prasok, ale potom co s tou druhou polkou? vyhodit? 😅

given
10. jún 2012

@sheronka Presne ako pise Gelinka, mne dnes sestricka povedala, ze treba picnut polku Pregnylu, a postup je ten, ze cele rozmiesat a polku pichnut. Zvysok asi vyhodit.

sheronka
10. jún 2012

@gelinka75 Aj ja si myslim. Ved to co s tou polkou? Ci by sa dala pouzit na dalsi den?

gelinka75
10. jún 2012

@sheronka no neviem, ci sa da pouzit zajtra ta druha polka 😅

elise
10. jún 2012

@sheronka polka sa nedá použiť na druhý den treba zarobiť plnu dávku ale pichnuť len polovicu (ja som sa na to pýtala sestričky a ona mi vravela že to nie je potom sterilne)treba to vyhodiť

ivka3901
10. jún 2012

@given to je milé od teba,že si si na neho spomenula 😀 bola si dneska na kontrole?koľký deň si už picháš?

ivka3901
10. jún 2012

@gelinka75 tak moja aj já som dneska varila polievočku a ryžu a vyprážala som karfiol a odzajtra už nevarím a ani riad neumývam mám nakázané od manžela len ležať 😀 no dúfam,že nám 2 to pomože to oddychovanie 🙂

mistisa
10. jún 2012

@given
@gelinka75
@ivka3901
@sheronka Ahojte kocice 🙂 🙂 a vsetky ostatne babule 🙂 ako sa mavate? co mate nove? a ako bolo cez vikendik? 🙂

ivka3901
10. jún 2012

@mistisa ahoj v pohode my sa tešíme na zajtra máme jedného drobca prichystaného pre nás tak si ideme poň 😀 a ty ako moja?čo máš nového? 🙂

mistisa
10. jún 2012

@ivka3901 zajtra mas IVF? alebo teda vklad? jeeeej to fakt? no ja dnes katastrofalne ☹ mam strasne bolesti podbruska az do stehna mi to vraza ☹ take mrchovske ako by som mala dostat za hodinu hm.a mam vytok to som nikdy nemala.ale asi su to poovulacne stavy hm.bohvie som 5 den po ovulacii tak uvidime 🙂 dufam ze u mna sa drobec uhniezduje aj teplotka dnes troska klesla tak uvidime 🙂 🙂 tak sa tesite co? 😉 😉 😉 😉

ivka3901
10. jún 2012

@mistisa áno ET čiže vklad embryjka síce z 3 vajok nakoniec je len jeden bojovník,ale bude tam mať veľa miesta len pre seba 😀 a dúfam,že sa mu bude u mňa páčiť,lebo pre nás je to na dlhší čas posledný pokus ☹ tak to hádam už konenčne vyjde akurát som dovarila a doupratovala a od zajtra mám kludový režim od mojho mužíka nakazaný ani variť nebudem ani umývať riadik 😀 to je super poriadne si oddychnem 🙂 takže ty takto tak super držím palčeky nech je tam ten drobček a máš aj teplotu?

mistisa
10. jún 2012

@ivka3901 jeeeej milacku moc budem na teba mysliet a drzat vsetky prsteky a palceky a pasticky a vsetko nech to vide 🙂 daj vediet potom ako to prebehlo len pekne zajtra lezkaj a nic nerob presne tak pekne v klude 🙂 a preco na dlhsi cas posledny pokus? no veru moja bola by som moc rada uz veru hm.no uvidime 🙂 🙂 takto mam grafik som z neho uz mimo a to mi v stredu dokina povedala ze vidi tekutinku ze praskol folik ale na grafe je to ako by bola ovula predvcerom aha http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... 😕 😕 😕

gelinka75
10. jún 2012

@ivka3901 ivka cauko a dali ste drobca do embryoscopu? neboj ak to ma vyjst tak to vyjde, ved vy ste preto spravili maximum ostatne je na prirode, budem velmi drzat palceky a potom ta zas stretnem v centre ked pojdes na pozitivnu krvicku 😀

gelinka75
10. jún 2012

@mistisa ahojky, no vidis, ze stuplo, ty asi reagujes na ovulku s posunom, pekny vystup 😀 a beries nejake vitaminy? ja som mala krce a silne PMS aj z kys. listovej 😉

elise
10. jún 2012

@ivka3901 takže pozitivne myslenie a od zajtra si tehotná a basta a po 10 a 14 dnoch pekne rastuce hcg od teba čakám a doma pekne ležkaj a nechávaj sa rozmaznávať, tohto bojovnika budeš o 9 mnesiacov držať v náručí a budete najšastnejši rodičia na svete. takže mysli pozitivneako fakt že si tehulka a hcg rastie ano?

mistisa
10. jún 2012

@gelinka75 nie nie teraz nie chcela som si kupit ten centrum matherna ale som sa nedostala do lekarne hm.no uvidime 🙂 ze ja som premeriavala ci nahodou zle nevidim chichi som nechapala 🙂 🙂 no uvidime kazdopadne to vyzera dobre zatial ze? 🙂 🙂 ja som nejaka divna cela chachacha 🙂

gelinka75
10. jún 2012

@mistisa ano vyzera to fajn, mozes byt spokojna, som zvedava co z toho bude 😀

mistisa
10. jún 2012

@gelinka75 no veru aj ja fu bodaj by len same dobre spravy 🙂 🙂 a ty co nove?

gelinka75
10. jún 2012

@mistisa ja nic, este asi 10 dni pichania 😅 uz sa neviem dockat konca a este som len nedavno zacala, vo stvrtok idem na dalsiu kontrolu 🙂

mistisa
10. jún 2012

@gelinka75 no a kedy mate termin? joj uz nech mas po tom a uspesne ze? 🙂 🙂 moc ti to prajem moja 🙂

gelinka75
10. jún 2012

@mistisa dakujem, aj ja tebe prajem to iste, presny termin neviem, to urcia podla vysledkov 🙂

mistisa
10. jún 2012

@gelinka75 aha tak daj vediet potom oki? nech viem kedy mam najviac drzat paste 🙂 🙂 okik? ja osm skusala ovu testik a uz je uplne slabunky 🙂 ale som si pomylila lebo mam rovnake obaly a urobila som prvy tehu chachachacah trubka.vidiet ze som spala nejakych 5 hodin 🙂 a vsimla som si to samozrejme az potom 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre