Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

stenlyhozienka
14. jún 2012

@sheronka dakujem krasne,boli okolo dvadsiatky a bolo ich dost,ale tam zaleží aj aká je výška tych troch hormonov z krvi,ktoré nám berú

given
14. jún 2012

@alibabaa Zajtra budem silno drzat palce!

given
14. jún 2012

Vidim, ze sobota tu bude stastny den!

sheronka
14. jún 2012

@stenlyhozienka A aké injekcie si pichala?

stenlyhozienka
14. jún 2012

ja som mala Dipherine,Menopur,Puregon

given
14. jún 2012

@alibabaa ...a aj piatok, samozrejme 🙂

lubkaeck
14. jún 2012

@gelinka75 no mne povedala, ze toto mi schvalila poistovna a dost, ze mozno ak maju u nich v centre, ale ze to sa dohodneme v pondelok, lebo do nedele mam a ja sa picham vecer 😉 tak uvidime

lubkaeck
14. jún 2012

no vidim, ze sa nam to vsetkym krati- baby prajem dobru a kvalitnu urodu 😉

ivka3901
14. jún 2012

@maruskaaaa dakujem za opýtanie 🙂 snažím sa oddychovať 😀 no zaťiaľ v pohode mám strašné vetríky 🙂 nadúva ma,prsia mám citlivé sem-tam ma pichne pri vaječníku,ale nejaké strašné bolesti nemám zaťiaľ nekrvácam tak je to v pohode zaťiaľ 😉

dadenka111
15. jún 2012

@stenlyhozienka jeej ahoj, tak to spolu lezime? potom sa mi prihovor ja som Dada. asi nas tam bude viac.

gelinka75
15. jún 2012

@dadenka111 no co uz sa tesis? 🙂

dadenka111
15. jún 2012

@gelinka75 Ale aaano tesim. bude to trosku stres lebo idem do neznameho, ale zvladneme. pri kazdom kroku ma pichaju vajecniky. viac ten pravy. uz aby som sa toho zbavila. 🙂

mortiiss
15. jún 2012

ahojte, kočky ...

@dadenka111 tak uz to mas za chvilu ... normalne by som si to zopakovala ... zasa pol dna sa len tak valat v tych vonavych perinkach ... 🙂 nemocnicnych a zvysok dna sa valat doma. A pregnyl co ? Stipe, ne? 😀 😀 som Ti nechcela hovorit, ale sak dalo sa to vydrzat, ze?

gelinka75
15. jún 2012

@dadenka111 no to ti verim, ja zatial necitim vajecniky az tak, skor poobede a vecer citim a boky ma bolievaju, zeby mi tie hormony vrazali do bokov a nie kam maju? 😀 😝

dadenka111
15. jún 2012

@mortiiss 😀 Ahoj, vcera som bola uplne vystavena. ani nevies ako mi dobre padne lenosenie v posteli. vecer som ficala uplne unavena za sestrickou k nej domov. na pregnylovku som zvyknuta toto bola uz piata v poradi a sestricka to pusta velmi pomalinky, takze nestipe. 😝 dnes este dam prat dve varky, nech mam cez viked svaty pokoj. povysavam a potom uz len vegeeeeet vikend.
vies mi v skratke napisat ako to tam rano pred odberom prebieha?

mortiiss
15. jún 2012

@dadenka111 dojdite hned pred pol osmou, aby ste boli medzi prvymi (nech manzel nesedi v rade pred ...onou miestnostou 🙂 ... ) , po jeho odbere Ta zavolaju do tej miestnosti denny stacionar, oblecies si pyzamko, a lahnes si, cakas na sestricku (ak ste este neplatili tych 105 eur za doplnkove , tak ich pred tym zaplatte, to bude prve, co sa vas sestricka opyta 🙂 ) - potom vas (ked som bola ja, bolo nas 4) postupne napichaju na infuzky. A cakate, jednu po druhej volaju na odber, trva to asi 10 minut, pred tym idem vycurat, a potom Ti pustia do zily infuzku, a spiiiiiis ... toto je velmi prijemne, ja som si za tych 10 minut pospala jak nikdy ... 🙂 Cele v pohodke ... nemusis sa nicoho bat. Len nic nejedz ani nepi ...
anesteziolog je cernoch 😉

gelinka75
15. jún 2012

@mortiiss to vazne? 😀 ved to nevadi, ale je to rarita

gelinka75
15. jún 2012

no ty kokso asi dneska davka zabrala, picha mi pravy vajecnik asi ako nikdy este 😅

mortiiss
15. jún 2012

@gelinka75 vsak nevadi to, ale aj tak musi byt zvyknuty, ze na neho baby cumia, hlavne tie, co cely zivot nevyliezli z SK - jak ja 😀

mortiiss
15. jún 2012

@gelinka75 no Ty uz tiez o chvilu zacnes kvokat, jak to tak vidim ... 😀

gelinka75
15. jún 2012

@mortiiss ja teda mam pochodeny kus sveta, ale asi by som tiez cumela, kebyze mi nepovies, lebo u nas je to rarita ozaj 😀

gelinka75
15. jún 2012

@mortiiss vsak mi dali megadavku tak ked uz z toho nenarastie tak uz potom z coho 😀

given
15. jún 2012

@mortiiss No ja som tam cernocha nevidela, to co ti pichli ??? 😀 😀 😀
Asi je tych anesteziologov viac...

mortiiss
15. jún 2012

@given 😀 😀 😀
tak asi ich bude ozaj viac, lebo tento bol uplne ze cierny .... 😀 😀 😀 ne jak z egypta, ale jak z Kene.
Ale sympatak

mortiiss
15. jún 2012

kočky, ale musim pochvalit, ze mi s tehotenstvom zmizli vsetky cysty z cecuchov, ktore sa mi robia uz od 35 roku celkom pravidelne a boleli jak svina. Skvele...
a celkovo musim povedat, ze sa citim po fyzickej stranke ovela lepsie nez pred tehotenstvom ... hmmmmmmmmmmm

mortiiss
15. jún 2012

@given prepac, ja som nejako nepostrehla ... Ty uz si mala ET? Ci cakas nan este ?

gelinka75
15. jún 2012

@mortiiss tak to je fajn, ked to pomohlo, bud rada, ze ti je super, lebo niektorym babam co tu citam je dost spatne na zaciatku 😅

alibabaa
15. jún 2012

@given tak z 3 prezilo 1.je to bojovnik..uz cakam na transfer.v tv je slunce seno..treba mi cikat tak dufam,ze mam aspon poloplny ten mechur,lebo uz sa mi stalo,ze "vraj" bol prazdny a ja som uz nohy krizila ☹ pa

dadenka111
15. jún 2012

@mortiiss dakujeem vsak to nic nebude. paraada. 😉 hehe na cernoska anesteziologa nebudem ziiiizat. ja som mala spoluziaka z Angoly a sedeli sme spolu aj v lavici. 😀

mortiiss
15. jún 2012

@gelinka75 no ved som rada ... 🙂 ja uz som to pocas hormonalky nejak tak vnimala, ze ma to nerozladilo, ale zharmonizovalo 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre